Jarema2000
Dołączył/a: styczeń 2015
Kielce, Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston cieżko mówić o nokaucie jezeli kibice Rafy (np ja) byli juz mocno zesrani w 3secie
0
Obawiałem sie tego meczu, troche inna nawierzchnia niz co roku, do tego wyjątkowo zimno, przez co piłka wolniej leci, nizej sie odbija, rotacja tez nie jest taka jak byla w zeszlych latach. Do tego inne piłki niz zawsze.
Brakowało tylko zeby jeszcze dach dzis zamkneli i grali jak w hali.
Kiedy jak nie dzis Djoko mial pokonac Rafe na tej nawierzchni w finale.
Pierwsze 4gemy były świetne, potem dużo lepszy był Rafa, 3set wyrównany.
Sam nie wiem czy to ze w 3secie była walka to efekt tego ze Rafa zaczął sie mylić (w pierwszych 2 prawie bez błedów) czy jednak Djoko powałczył
1
Jestem TeamRafa ale wielki szacun dla Djoko za jaja
Juz w poprzednim swoim gemie serwisowym przy breaku dla Rafy drugi serwis posłal z predkoscia 186km/h
Teraz była podobna sytuacja, raz sie udało, raz nie, ale brakło niewiele
0
@Cvzx czy ja wiem, pierwze 4gemy byly bardzo wyrownane, praktycznie kazdy trwal po 10min, a potem to juz wyrazna przewaga Rafy
0
6;0 xD
0
@JimMorrisonFCB to jest przewaga tylko jednego przełamania, jeżeli ona pomyśli że już jest blisko to może się zdziwić.
Ale obecnie wygląda świetnie i mam nadzieję że głową wytrzyma
0
@Ascend jeżeli Iga poprawi procent trafianego 1wszego serwisu, to o wynik mozemy byc spokojni :)
9
ale return kończący gema...
Piekny mecz
0
@cules_ a piątek i freitag to bracia?
0
No ciekawiebna Giro, peleton podzielił się na pół, nibali kelderman, krujswijk jest z przodu, a z tyłu fulsgang, majka, bilbao
Różnice między grupami to jakieś 20sekund
Ale ci z przodu mocno pracują żeby się to nie zjechało, a wiatr wieje niebotycznie
0
@Isso89
Edit
źle przeczytałem sorry
0
@Triv44 każdy z nich mial tego pecha ze grała tez pozostała dwójka
3
@Pawlak1992 nie wiem co by sie musiało stać zeby nie miała awansu, w tym momencie to jest juz chyba nie możliwe
2
@MesQueUnClub96 ciężko stwierdzić tak naprawde, z Kvitovą było by ciężko bo obie by miały podobny styl gry, a Petra jest leworeczna.
Kenin z kolei świetnie gra w defensywie, teoretycznie to Idze bedzie pasować, ale nie wystarczy ze Polka zdominuje spotkanie, bedzie musiała dac jeszcze cos extra.
Jednym słowem zapowiada sie ciekawy mecz, mam nadzieje ze Iga wygra, ale jedno jest pewne, czeka ją najcięższy mecz w tym turnieju, albo i w całej karierze
0
@Jersi ramos w podstawowym, pique minimum w top 4 i mozna sie sprzeczac czy prawy rezerwowy obronca to arnold czy jednak lahm
do tego od 2010roku to mimo wszystko buffon>casillas
27
@Barca_Big_Moment w sumie puyola jeszcze bym zrozumial ze nie powinien byc w tym top2, ale w srod nominowanych juz sie powinien znalezc
Ale lepszego prawego od Alvesa to przynajmniej ja nie pamietam :D
0
@Sulej nie sądzę, Ci którzy dziś byli z przodu, będą z przodu, a Thomas i yates już bez szans, chociaż w przypadku Yatesa roznie może być
1
ciekawe wyniki na giro italia :)
1
Ale roglic powalczy do końca, ale co zrobił alaphilipe xd
0
@ranger3120 za 30min Barca gra w lidze mistrzów w ręczna
O tej samej porze swój mecz zacznie kielecki zespół :)
0
@osa91 a jak u niego z chłodzeniem?
0
https://www.x-kom.pl/p/589114-notebook-laptop-17-3-lenovo-legion-5i-17-i7-32gb-512-win10x-rtx2060-144hz.html
Vs
https://www.x-kom.pl/p/575725-notebook-laptop-173-lenovo-legion-y540-17-i7-9750hf-32gb-960-win10-rtx2060.html#Specyfikacja
Czym one tak naparwde się różnią bo ja już nie ogarniam xd
Ewentualnie jakieś propozycje podobnego lapka w podobnej/lepszej cenie
Ewentualnie czy ktoś może takowego posiada i poleca
PS, pc nie wchodzi w gre
0
Pytanko do użytkowników mBanku, czy mogę sobie pójść do oddziału mBanku i zachowywać się jakbym poszedł do kantoru??
Chodzi o to że nie chce wpłacać kasy na konto, tylko po prostu przewalutowac jak gdyby nigdy nic.
Pomijając już to czy będą mieli akurat w kasie pieniążki zeby mi wypłacić, chodzi mi tylko o to czy mogę tak zrobić czy muszę przez konto?
0
@MESSIah16 jest tylko rok młodszy od nadala, więc myślę że kariery skończą w podobnym momencie.
Wszystko zależy na jaki poziom wejdą tacy zawodnicy jak np Thiem i czy będą w stanie w miarę regularnie pokonywać Serba na twardych kortach.
Myślę że każdy z obecnego top3 może mieć najwięcej w historii, a różnice będą minimalne
3
@betonito jeżeli w ciągu najlepszych lat naszego klubu nie byliśmy w stanie nadrobić start, to prawdopodobnie już nigdy
0
Jak myślicie kto dziś wygra etap Tdf? Bo kurs na sagana mocno kusi
0
@mmaciass @cchesterr43 poprosze i ja, jakbyście znalelzi czas :)
0
@MESSIah16 jak myślisz do jakiego teamu przejdzie Pogacar?
0
@MESSIah16 mnie cieszy top3 Porta i byłem w stanie to uwierzyć, carapaz wydawało się że jak odpuści na maxa pół trasy a potem na górze pp prostu zrobi swoje a tu jednak nie dał rady
A ze można pojechać tak jak Pogacar to w to nawet Armstrong by nie uwierzył
1
To co zrobil Pogacar... Jestem w szoku
Nie chodzi o to że wygrał czy coś, ale o ile....
Czy kiedykolwiek w historii wielkich tourow zawodnik z powiedzmy top10 klasyfikacji generalnej był w stanie wygrać czasówkę o ponad minute??
Czy kiedykolwiek w czasówce na wielkim tourze była tak duża różnica między pierwszym a drugim?
Patrząc tylko na dzisiejszy etap to on dołożył największym specjalistą w tej dziedzinie tyle czasu, że to się po prostu w głowie nie mieści.
Wracając do porażki roglicia, wydawało się że jest ona nie możliwa, przecież to doskonały czasowiec...
Mial mega team który dowiózł go do czasówki z minutą przewagi w generalce, nie dało się zrobić tego lepiej.
Czy dziś roglic zawiódł?? Patrząc na jego czas w stosunku do wszystkich to wygląda jakby to nie był jego najlepszy dzień ale po prostu klasa od tego wyniku dalej bije
A wtedy patrzymy na czas Pogacara, i człowiek nie wie co się stało.
Chłopak wygrał tdf, mając bardzo słabą ekipę, po wycofaniu się Fabio aru po którym się spodziewałem wielkiej pracy to jestem w szoku.
Kibicowalem tadejowi od samego początku, ale teraz bardziej niż radość do głowy uderza mi pytanie, skąd on wziął ten koks.
Każdy z nich jeździ na jakimś koksie, ale Tadej na jakimś nie z tego świata