JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak już nie będę miał co robić z pieniędzmi to sobie takie kupie ;)
2
Woooow, niesamowita jakość tych figurek, naprawdę robi wrażenie!
6
Na pewno. Tak jak Bojana, Fontasa, Dos Santosa, Jeffrena, Cuencę itd. Skończcie już z tym odkupem bo to już się nudne robi.
2
Coś pięknego! Dziękuję bardzo :)
2
Może ktoś podać link do tego filmiku na instagramie bo mam problemy z jego wyświetleniem
1
Jak dostaniesz odpowiedź, to napisz tutaj pod moim komentarzem, żeby nie trzeba było tego samego zapytania wysyłać ;)
0
Właśnie miałem w tej samej sprawie pisać do Redakcji.
0
Gdzie znalazłeś za 1000 EUR? Ja widziałem najtańsze za 7000 EUR
1
Też rozumiem Twój punkt widzenia, ale nie do końca go podzielam.
1
Chyba nie zrozumiałeś mojej ironii, gdy pisałem o DDG. Anglia i Hiszpania, czy Francj to nie Polska, tam krzesełek się nie niszczy i burd też się nie robi (przynajmniej na stadionach), a Cesca to wszyscy chwalili jesienią zanim zaginął w akcji (odnalazł się wczoraj, celowo kopiąc piłką w głowę rywala).
1
Po pierwsze: nic nikomu nie naRZucam, zarówno Utd, AM i DDG są mi mniej więcej obojętne. Po drugie: spróbuj trochę wyjść poza ramy swojego myślenia i postaw się w sytuacji zagorzałych kibiców Atleti, którzy być może będą mieli możliwość oglądania swojego wychowanka, jednego z lepszych bramkarzy w historii klubu, w barwach znienawidzonej przez siebie drużyny. Potrafisz sobie wyobrazić ich złość i frustrację? Ja tak. Nikt nikomu nie zabrania przechodzić do dowolnej drużyny, tylko trzeba się liczyć z tym, że nie wszędzie taki transfer będzie pozytywnie odebrany przez kibiców.
2
Nie jest tak samo trafnym. Kto został bardziej zapamiętany przez kibiców swojego klubu: Eto'o w Realu, czy De Gea w Atletico? Ja nie widzę nic dziwnego w tym, że kibice Colchoneros będą gwizdali na DDG jeśli przejdzie do Realu (o ile będą). Co łączy go z tym klubem? Niewiele, jest tylko jego wychowankiem i przechodził do Utd mając status jednego z najzdolniejszych młodych GK na świecie, będąc uwielbianym przez swoich kibiców. Rozumiem, że u Was w Realu przywiązanie do barw klubowych jest tak samo ważne jak zeszłoroczny śnieg, ale uwierz mi, że w innych klubach jest inaczej, a tacy zawodnicy jak Pirlo to nieliczne wyjątki.
2
Człowieku, przecież Eto'o zagrał w Realu raptem 6 meczów, został wręcz wypchnięty bo był za słaby, więc tak naprawdę żadne więzy go z tym klubem nie łączyły, czego niejednokrotnie dawał świadectwo (vide przyśpiewa: Madrid...)
3
Ciekawe, czy to samo mówiłeś jak LE przechodził z Realu do Barcelony ;)
0
Dzięki wielkie :)
0
Ma ktoś jakiś dobry link do skrótów z meczu?
0
Czy ma ktoś jakiś dobry link do skrótów z meczu?
19
No to mamy pierwszy puchar!!! Czekamy na kolejne pięć ;)
2
Miłego oglądania!
1
Ja obstawiam 1:1
4
Jeśli Juve za bardzo się cofnie to Real ich zmiecie. Oby Juventusowi udało się szybko zdobyć bramkę tak jak to było w Turynie, chociaż i tak faworytem jest Real.
2
Enzo Perez nie gra już przypadkiem w Valenci?
3
Zgadza się, poznano go tylko dzięki analizie dentystycznej.
1
Taki drobiazg: informacja o dorobku bramkowym w Asie znajduje się po lewej, a nie po prawej stronie ;)
6
Mam nadzieję, że Suarez nie zagra, bo w przypadku żółtej kartki nie zagrałby z Atletico (zakładając, że ten mecz by się odbył).
3
Kovacić to nie jest ktoś kto ma reprezentuje poziom godny gry w Barcelonie.
4
Kiedy wreszcie zrozumiecie, że PSG nie puszcza swoich najlepszych grajków?
1
Interesuję się, aczkolwiek nie aż tak jak w przypadku Primera Division. W sumie dziwne trochę to ogłoszenie najlepszej jedenastki, kiedy sezon jeszcze trwa.
1
Nie wydaję mi się żebym go przeceniał, nie bez powodu znalazł się w Jedenastce Roku PL i w składzie Brazylii na Copa America.
1
Całkiem przyzwoita cena, zobaczymy jak się sprawdzi na Wyspach.