JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Już się nie mogę doczekać! Zobaczycie, że Iniesta strzeli bramkę! Ale będę wtedy darł twarz!
1
Chyba zgłupiałeś, dawać wysokiego lewonożnego obrońcę na prawą obronę...
2
Nie wiem czy to dobra wiadomość, to jest bardziej skrzydłowy niż obrońca, który z reguły jest ubezpieczany przez jeszcze jednego zawodnika (Coke). Mam wątpliwości co do jego walorów defensywnych.
2
Dobra, mój błąd, pomyliłem użytkowników. Co nie zmienia faktu, że przesadzasz z tym, że Vidal się poddaje mówiąc, że Barcelona jest faworytem, z czym zgodzi się każdy trzeźwo myślący kibic. Warto jednak pamiętać, że faworyt nie zawsze równa się zwycięzca.
2
Ale przecież on tylko stwierdził fakt, że Barcelona jest faworytem, co nie znaczy że odpuszcza ten mecz. I skąd te głupoty, że tylko Barcelona siedzi mu w głowie. Normalna wypowiedź przedmeczowa, a Ty wyciągasz z tego jakieś chore teorie. Widzę, że poza bzdurnymi komentarzami i obelgami pisanymi w stylu chłopca z podstawówki w prywatnych wiadomościach nie stać Cię na zbyt wiele.
1
Może Ty nam powiedz jak według Ciebie do tego meczu podchodzi? Bo nie widziałem w jego wypowiedzi ani słowa o odpuszczeniu tego meczu.
2
A ja podtrzymuję swoje zdanie, że bycie Baskiem nie upoważnia nikogo do próby pacyfikacji zawodnika z przeciwnej drużyny z tak błahego powodu jak próba wykonania efektownego tricku, nie mniej szanuję opinię autora.
1
No skoro tracą 81 bramek to chyba nie atak jest tam problemem...
37
Gdzie tam była symulka? Został odepchnięty przez rywala, nie zwijał się z bólu, chciał wstać, ale osaczyła go zgraja frustratów z Atheltic. Właśnie bardzo mi się podobała jego reakcja, zero utarczek, zero kontaktu, odwrócił się i nie reagował na tępe zachowanie Basków. To świadczy o dojrzałości Neymara.
5
Jak dla mnie numer 1 to bramka z Getafe, cała akcja od początku do końca na niesamowitej szybkości, mijał rywali jak tyczki w slalomie a miał wtedy zaledwie 19 lat!!! (tyle co Munir obecnie)
1
Uciekł fryzjerowi z fotela
2
Rewelacja :)
3
Świetna robota "człowieku od statystyk" :) Naprawdę miło się czyta taki dobrze napisany tekst niezwykle bogaty w szczegóły.
15
Ciekawostka numer 7: Finał Pucharu Króla jeszcze się nie odbył.
20
Mam nadzieję, że chłopaki sprawią mi jutro zacny prezent urodzinowy ;)
0
Też prawda :)
1
Też nie uważam, Higuaina za jakiegoś super grajka, ale trzeba mu przyznać, że bramki strzela dość regularnie.
1
to ja już bym go wolał za Lavezziego
3
Chodziło o to, że Tevez nie był powołany na MŚ w Brazylii (jeśli to była ironia to na bardzo mizernym poziomie).
2
na Vietto jeszcze przyjdzie czas, a Higuain to sprawdzona opcja.
0
Za kogo miałby grać Vietto i Icardi?
24
W końcu obrona Albicelestes prezentuje się co najmniej przyzwoicie: Zabaleta-Otamendi-Masche/Garay-Rojo - na papierze wygląda to zupełnie nieźle.
1
A co jest złośliwego w tym zdjęciu? Bo ja tu niczego takiego nie dostrzegam.
1
Już bez przesady z tym rasizmem. Mieli dać zdjęcie na którym jest biały, czy co?
1
A kiedy ostatnio PSG sprzedało komukolwiek swojego kluczowego zawodnika? W Paryżu konsekwentnie realizują projekt sportowy polegający na sprowadzaniu i zatrzymywaniu gwiazd. Skąd w ogóle ta informacja o tej klauzuli?
2
Za te pisanie o ściągnięciu Verrattiego powinny lecieć bany. Równie dobrze możemy próbować ściągnąć Jamesa i na to samo wyjdzie.
4
No to dziękujemy. Chciałbym transferu Pogby, ale nie za taką cenę. Już wolę Coutinho i/lub Gundogana.
1
Obawiam się, że będzie z nim to samo co Assulinem, a niestety czas płynie nieubłaganie i Deulofeu ma coraz mniej czasu, aby przekonać trenerów do swoich umiejętności.
3
Serio masz z tym problem?
9
Jak dla mnie bardzo dobra opcja - piłkarz, który jest usposobiony ofensywnie, zwinny, z dobrym dryblingiem, nieszablonowym podaniem i strzałem z dystansu, na pewno dużo tańszy niż Pogba. Ciekawa alternatywa dla Gundogana.