JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Komentarz usunięty
6
Wiem, dlatego śmieszą mnie teksty o spłacaniu się piłkarzy z koszulek.
8
Co wy macie z tym spłacaniem się z koszulek to ja nie wiem... Zakładając, że koszulka kosztuje 100 EUR to trzeba by sprzedać 800 tys. koszulek, żeby koszt transferu się zwrócił. Nie wspominając o tym, że jedynie część kwoty ze sprzedaży trafia na konto Barcelony, czyli tych koszulek trzeba by sprzedać grubo ponad milion.
0
Nie doczytałem tego co napisałeś w nawiasie, pełna zgoda.
2
Strzał w dziesiątkę to by był gdyby udało się go ściągnąć za 60 mln EUR i 10 mln EUR za sezon
0
Pazdan akurat nieźle grał jak na warunki polskie.
2
Autor tego komentarza (Hubert jakiśtam) bije rekordy głupoty na forum rm.pl, nawet kibice Real uważają go za nie do końca sprawnego umysłowo.
1
Neymar przesadził, takie rzeczy nie przystoją kapitanowi reprezentacji.
2
To nie Liszowska wjechała do przejścia podziemnego;)
2
Pamiętaj, ze on reprezentuje barwy swojego kraju. Zachowując się w taki sposób przynosi wstyd reprezentacji. Siedzieć pewnie nie pójdzie, ale Sampaoli zapewne go skreśli, chociaż może się to odbić czkawką bo jak na razie Vidal ma najwięcej strzelonych bramek.
2
Działacze Betisu muszą mieć niezły towar.
2
Messi i tak rozegrał niezły mecz, kilka niezłych dryblingów, zwłaszcza w drugiej połowie, gdy wziął przeciwnika na zamach i posłał piłkę wzdłuż pola karnego, 2 groźne strzały, no i dośrodkowanie do Kuna w pierwszej połowie po którym mogła paść bramka. Generalnie, kiedy patrzyłem na grę Di Marii to moje oczy krwawiły, masa głupich strat, zaledwie jeden celny strzał (prosto w bramkarza), zdecydowanie bardziej wolałbym zobaczyć w jego miejsce Lavezziego.
0
Mam podobne odczucia. A co sądzisz o Coutinho?
0
Dokładnie:)
6
Przesadzasz, Eriksen nie jest taki zły.
3
Ciekawe o jakich pomocników z Premier League może chodzić. Mam nadzieję, że jednym z nich jest Coutinho.
4
Moim zdaniem trochę to wyolbrzymiasz, byli zadowoleni po pierwszej połowie, mieli niezłą zaliczkę na drugie 45 minut to nic dziwnego, że humory im dopisywały. Ja bym się akurat tutaj nie doszukiwał jakiegoś braku poszanowania dla umiejętności trenera, zwykły żart. Nie ma co wyciągać zbyt daleko idących wniosków.
3
Ja ostatnio notorycznie nie dosypiam i nie wiem czy dzisiaj dam radę, ale spróbuję;)
3
chcesz powiedzieć, że wcześniej zarabiał "marne" 3 mln EUR? Coś tu chyba nie gra, chyba że chodzi o 3 mln więcej, a nie 3 razy więcej.
5
A rano żeby wstać o 6:20 do roboty to chyba kreska będzie potrzebna;)
5
Song już pokazał, że do Barcelony pasuje jak wół do karety, dziękujemy za tego pana. Pod względem techniki jest pewnie gorszy od Ter Stegena.
4
Nie, to ma być ironia.
15
http://www.madridistanews.com/index.php?page=news&newsid=6167 zgadnijcie czyja to szafka? ;)
2
Naprawdę uważasz, że znajdzie się ktoś, kto da za Pedro tyle pieniędzy?
2
chyba złotych...
4
Smutno, kiedy się patrzy, że to ostatnia ocena przyznana Xaviemu...
2
To nie jest aktualne, Elche zostało zdegradowane za długi.
3
Chyba jednak spada Elche za długi, a Eibar zostaje
3
I jeszcze na piłce siada...
0
Nie no, komentarz miesiąca, lekko.