JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd Czytam, kupuje i wypozyczam :) Ostatnio czytam glownie dzieciom, ale za to wypozyczamy po okolo 15 ksiazek miesiecznie i wszystkie czytamy po kilka razy. Do tego jak znajde czas to staram sie przeczytac chociaz z 2-3 ksiazki miesiecznie dla siebie.
4
@Aragorn33 Ladnie wypunktowane
0
@Bulbulator Ciagle to wszystko wyglada jak zrecznosciowka a pilka sie trzyma nogi zawodnika jak przyklejona.
2
@blakkudium Wielka szkoda
1
@blakkudium O kurde... kwestie finansowe?
2
@Culer9002 Czy bylo bardziej spektakularne zapalenie znicza od tego?
2
@Culer9002 Sofa
1
@barcelonaLM Zysk
3
@siuuu i z solą!
0
@macio_944 On naprawde taka doklejke wrzucil?
4
@4drian0 Niedlugo beda majtki przed nimi sciagac.
1
@Yamal_Williams Albo wiecej niz 35 ;)
0
@Colon Musisz obejrzec, fajny klimat
0
@Colon Zgadza sie
0
@Colon Love on a Real Train to wlasnie ostatnio loopuje bez konca, genialne.
0
@mekston Fils go robi.
0
@Colon Ja ostatnio mam wielka zajawke na TD i katuje ostro The Dream is Always The Same
7
Filmowo.
Ostatnio obejrzałem sobie komedię "Ryzykowny Interes" z młodym Tomem Cruisem, nie ukrywam, że odpaliłem to wyłącznie dla genialnej ścieżki dźwiękowej od Tangerine Dream i muszę powiedzieć, że byłem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczony - nie była to komedia w stylu głupkowatych współczesnych, przejaskrawionych kopiuj-wklejów (wiadomo, takie też są potrzebne, ale z umiarem) tylko czuć było naprawdę wyważenie, inteligetne dialogi, brak nachalności i przewidywalności - świetnie mi się to oglądało.
Jeśli ktoś lubi starsze filmy (ten jest z 1983 roku) to gorąco polecam.
@MesQueUnClub_87 @Kidd @arsenallondyn0 @BorzyKrzys @Colon i inni kinomani.
1
@NeroTFP1 Matko jaki sklad Parmy...
8
@Luciano99 Jakich randomow? To sa czolowi gracze z juniorow rezerw U-23 ligi argentynskiej.
1
@Kidd Super, dzieki za rekomendacje!
2
@mekston ja chyba mialem 2 razy krotkiego bana, ale za kazdym razem mi odwieszali.
1
@Arden Spocilem oczy
2
@Rust_Cohle Co mial lewa ulozona
1
@Rastafarnianin Trzeba bylo sobie tak ustawic zycie zeby nie musisz ebac 12 godzin na budowie w 38-stopniowym upale ;)
2
@Kidd Stezenie testosteronu takie, ze az dziw ze nie wyebao poduszek.
1
@KRISU77 Znajomi tak dali na imie dziecku, ale on jest Szwajcarem a ona Polka wiec to troche inna sytuacja.
1
@Rust_Cohle Ale sztos, można gdzieś kupić?
1
@arsenallondyn0 Z Archiwum X, Miami Vice, Ekstradycja, Odwróceni
2
@Kgorecki2500 Co Almada poszedl.