0

@Aragorn33 Swoja droga jak tam sytuacja? Udalo sie Ukraincom zdobyc kolejne tereny?

1

@draxidox Tzn mozna by bylo chyba te wyspe obsadzic jakimis roslinami zamiast walic wszechobecna betonoze.

1

@NeroTFP1 Mysle, ze mogl jej nawet kupic rower na Komunie.

5

@NeroTFP1 Przeciez wystarczy zapytac @Comentateiro

2

@icon3520 Predzej Laporta powiedzial, ze pierdzieli Kounde, bo musi miec pieniazki zeby zarejestrowac Olmo.

0

@FcPortoFan1999 nas tez nie

5

@Technik Nie mowi sie, bo po pierwsze nie chce odchodzic, a po drugie nikt i tak by go nie kupil.

4

@Faro Fati jak uzbiera 10 goli na treningu to bedzie duzo.

6

@VeB 1899 Nie no, czysto pilkarsko Olmo jest lata swietlne nad Ferranem.

2

@tomek8756 Tak widze Laporte i socios.

3

@Aragorn33 W sumie dobrze by bylo jakbys tresc swojego komentarza wrzucil jako sprostowanie tego tweeta.

1

@Odcinkowy Laporta: potrzymaj mi bebech.

10

@Popitek12 Tak, prawo jazdy na fleciku Dodiego.

35

@Danny Gaucho Zapomniales oznaczyc najwiekszego fana Lewego, @AlexDark00

3

@PatrykBarca Ach ten wstretny Gundogan, jak on smial zrobic wicemistrza z mistrza Hiszpanii!!!

18

@JohnnySilverhand I ten dziadek nakrywal czapka reszte pomocnikow pod wzgledem zdrowia i liczb.

0

@Szklaner Gavi niech najpierw dojdzie do siebie i zobaczymy, czy w ogole wroci do dyspozycji sprzed kontuzji.

1

@macio_944 W przyszlym roku planuje zakup nowego kompa to w koncu bedzie ograne :)

7

@MarFan Trudno nie plakac za najlepszym pomocnikiem ubieglego sezonu.

1

@Arden Predzej by sie pochwalil, ze przeplakal 8 km.

0

@MesQueUnClub96 Spokojnie, Rumuni sie nie poddadza.

1

@Kapitan hawk Izunia top

4

@ViscaelBarca2007 Potiomkinowska wieś

0

Czy Wam tez nie podoba sie tegoroczny layout w FPL? Te białe wartosci nad koszulkami zawodnikow wygladaja kiepsko i sa malo przejrzyste...

2

Przed chwila kumplowi zapalila sie hybrydowa Mazda pod Warszawa, uwazajcie tam na siebie z tymi elektrykami.

1

@Deltta nienajgorzej, 63 pkt

1

@bartas97 Fajnie jakby jeszcze zawarli w umowie jakis % od przyszlego transferu.

3

@sidi12843 Pewnie stad, ze nie chca zeby im podebrano najlepszego zawodnika, nawet jezeli jest to zupelnie nierealne ;)

1

@ranger3120 Od jakichs 5 lat, tak.

1

@Kidd To wiadomo, ze albo skonczy sie na Chiesie, albo na nikim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?