JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Ale idą.
3
@kanver_ Przeciez wiekszosc z tych co wymieniles w ogole nie rusza sie z klubu. Odejdzie pewnie tylko Faye i Roque.
1
@4drian0 Troche za bardzo futurystyczne te meczety.
1
@FcPortoFan1999 Dlatego czasem lepiej nic nie pisac.
10
@FabianekMrozek Ale zeby taki ekspert jak Ty nie wiedzial, ze wiekszosc zawodnikow Realu legitymuje sie hiszpanskim paszportem to jestem w szoku.
1
@FcPortoFan1999 Szanuje za intencje, ale pisanie, ze ma szczescie w momencie, gdy walczy z trudna choroba i nie stac go na finansowanie leczenia z wlasnej kieszeni jest mocno nieudolne.
17
@FcPortoFan1999 Czasem lepiej nic nie pisac
22
@FcPortoFan1999 Chlop ciezko choruje a Ty mu piszesz zeby sie cieszyl zyciem...
14
@xvcWinterSoldier Tez mnie odrzucają ludzie, którzy nie potrafia odmieniac w celowniku liczby mnogiej.
0
@Wio Zapomnialem o Fodenie. Moze i City jest mocniejsze, ale pisanie o nudnej lidze to przesada.
0
@Wio Havertz akurat ma za soba bardzo dobry sezon i najpewniej to on bedzie gral na 9, do tego swietny Saka, Odegaard, Rice. Oprocz tego solidna obrona wzmocniona Calafiorim - jak dla mnie na papierze maja lepszy sklad od City.
Co do Liverpoolu to zgadzam sie, ze to bedzie duza niewiadoma, ale mysle ze za to Chelsea moze w koncu odpalic.
0
@Wio No w tym roku kim maja grac poza Haalandem? Bernardo juz raczej powoli zjazd do bazy, KdB sam nie uciagnie pomocy, jedynie Rodri tam trzyma poziom.
1
@Wio Czy ja wiem? City w zaden znaczacy sposob sie nie wzmocnilo, a do tego odszedl Alvarez - moim zdaniem w tym sezonie mistrza nie zgarna.
2
@kanver_ Chyba tłok w szpitalu.
1
@ranger3120 Przede wszystkim wez przyczepne obuwie i dobrze zlej kort przed gra zeby sie nadmiernie nie slizgac.
0
@Rust_Cohle
1. 1/+2,5
2. 2/+2,5
3. 1/-2.5
4. x/-2.5
5. 1/+2.5
6. x/-2.5
7. 2/-2.5
8. 2/+2.5
9. 2/+2.5
10. 2/-2.5
1. Arsenal
2. Chelsea
3. City
Haaland
2
@macio_944 Przezorny zawsze ubezpieczony!
4
@kubix05 Udanego urlopu! :)
2
@PatrychoO Niedługo zacznie z rożnych próbować.
0
@Rust_Cohle elegancko
0
@Zoker Ja nie, może @Rust_Cohle ogarnie
3
@kuz Czyli nowa fryzura
0
@Aragorn33 On wspominał, że to są ostrożne szacunki, bo zazwyczaj wszyscy go krytykowali za nadmierny optymizm ;)
1
@Aragorn33 Własnie przed chwilą nadrobiłem raport Wolskiego z wczoraj i generalnie trwają walki o Mirne, ruscy zdążyli podciągnąć posiłki, kierunki Kursk i elektrownia wykluczone wg Wolskiego ze względu na groźbę eskalacji. Generalnie cała operacja ma na celu związanie jak największych sił przeciwnika.
3
@fart "A gdzie tu są dociągnięcia?"
1
Mecz dla koneserów.
Torre i Casado chyba najlepiej, Balde też nieźle.
4
@nowy19pl Moze Dzeko bedzie dostepny, o ile dadza mu pensje na 5 lat rosnaca z kazdym rokiem.
3
@MesQueUnClub96 Lin Yu-Ting
1
@FcPortoFan1999 Oxygene Part IV
2
Nie no, przegiął