2

@MichuZ44 Ale moglaby cos zjesc.

1

@Kgorecki2500 Dziala na mnie lepiej niz Braveran.

5

@Hellrider Przede wszystkim trzeba czytac duzo o wychowaniu i poszerzac swoja wiedze na ten temat, bo wielu mysli, ze dziecko jakos samo sie wychowa.

1

@Rastafarnianin Ale bym zjadl taka gieta.

3

@Ojciec5tkidzieci Przede wszystkim straszenie dziecka sprawia, ze staje sie ono mniej ufne w stosunku do rodzicow i bardziej zamkniete w sobie.

Nigdy nie rozumialem tego typu koszmarkow wychowawczych i swiadcza one najczesciej o bezradnosci i niekompetencji rodzicow wychowujacych dziecko.

My swoje dzieci wychowujemy w taki sposob zeby mialy do nas pelne zaufanie i mogly na nas liczyc w kazdej sytuacji dlatego wlasnie o wszystkim nam mowia, nawet kiedy zrobia cos "zlego" np. uderza brata, wezma cos czego nie powinni, porysuja krzeslo kredkami, itp.

1

@Comentateiro Strasznie ślisko dzis w Poznaniu... przed chwilą jechałem i trzeba było zachować dużą ostrożnosc... wielka tragedia :(

4

@karolup On ma ciagle czerwone.

1

@hayek, a zrobili chociaz jakies konkursy z nagrodami?

2

@MichalZZZ footyfull :)

1

@hayek, jak tam sytuacja? Byly juz jakies prowokacje i latajace kostki brukowe?

2

@MatBac1991 Ja poprosze burbona tego co ostatnio @Witekk10 pisal.

9

@ChampionLW Miliona rorusznikow serc.

13

@kamilop Ja widze, ze jest grubo ponad milion

3

@hayek Popcorn masz?

1

Jak to jest mozliwe od strony prawnej? Moze ich znowu ulaskawic?

@Aragorn33

5

@gravis_jg Tak, razem z Mbappe ale dopiero latem.

3

@Mario96w Boat City

1

@hayek W drodze od 1 w nocy? To oni furmankami jada?

8

@gumaz Vegeta by zagral z babciami w swoja gre.

0

Bedzie gdzies transmisja ze szturmu na sejm?

0

@maroon Chyba ze tak.

13

@Saviola88 Jakichkolwiek mediow przedstawicielka by nie byla to Braun tradycyjnie bez konkretnej odpowiedzi.

0

@IronSanHybrid Pewnie siostra tego psychopaty co puszcza fajerwerki w domu.

2

@Hubert102 Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie I NIE TYLKO o piłce nożnej.

8

@MichuZ44 Az sie oczy poca...

0

@LM10GOAT Ciekawe, kiedy wpadniesz na pomysl zeby przestac powielac posty o tym.

5

@Deviler Jade bo chce zeby Polska byla Polskom

14

@Culer9002 To Lepper odciagniety od pluga mial wiecej kultury i klasy niz ten buc.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?