JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@draxidox jedno jest pewne, to nie wina Kucharka.
0
@Miszak Salamanca to bierze 2:1
0
@Emhyr Hurkacz tez jest drewniany i sporadyczne trickshoty tego nie zmienia.
1
@FcPortoFan1999 Alez by to byl piekny deal...
1
@draxidox W Polsce tez takie bedziemy mieli
W 2124
3
Xavi zwolniony?
0
@barcelonaLM Uuu, wyczerpal okazywanie emocji na caly sezon.
0
@MarioVeB! To jest typ Isnera - wyserwowac swojego gema i liczyc na bledy przy podaniu przeciwnika. Motoryka tez podobna.
0
@Emhyr To jest typ Isnera.
0
@agaFCB Jeszcze Hurkacz zaraz.
0
Setowa, Dawaj Jakub!
0
@barcelonaLM Najpierw niech Czecha pokona.
0
@BorzyKrzys Ile dobrego?
0
@zadafcb Co wiecej, wtopil mi kupon.
1
@zadafcb Bez przesady, to jest gosc z polowy drugiej setki rankingu...
3
Mam wrazenie, ze przy moim serwisie tez by sie Hurkacz meczyl.
1
@mekston Allez Cazaux!
3
@Kessie hahaha zloto
0
@MOLESTA Pewnie przejdzie do Newcastle w miejsce Bruno.
3
Niezla loteria dzisiaj w Szczyrku.
3
@Kgorecki2500 Ten Jozefaciuk wydaje mi sie w lewo skrecony.
24
@barcelonaLM I oby tak dalej.
0
@HighestInTheRoom Co mowil?
1
Ech, zaraz blok glosowan, a ja nie bede mogl sledzic.
@Kgorecki2500 informuj prosze jak tam sytuacja wyglada :)
0
Podsumowujac: za odwolaniem Bosaka na pewno jest Lewica i PO.
1
Polska 2050 za pozostaniem Bosaka.
0
@tristan87 Kowal z PO.
0
@FcPortoFan1999 Grubo pojechal teraz.
1
Po narracji Kowala juz slychac, ze PO bedzie za odwolaniem Bosaka.
0
@Colon Porobilbym go kondycyjnie.