3

@draxidox jedno jest pewne, to nie wina Kucharka.

0

@Miszak Salamanca to bierze 2:1

0

@Emhyr Hurkacz tez jest drewniany i sporadyczne trickshoty tego nie zmienia.

1

@FcPortoFan1999 Alez by to byl piekny deal...

1

@draxidox W Polsce tez takie bedziemy mieli


W 2124

3

Xavi zwolniony?

0

@barcelonaLM Uuu, wyczerpal okazywanie emocji na caly sezon.

0

@MarioVeB! To jest typ Isnera - wyserwowac swojego gema i liczyc na bledy przy podaniu przeciwnika. Motoryka tez podobna.

0

@Emhyr To jest typ Isnera.

0

@agaFCB Jeszcze Hurkacz zaraz.

0

Setowa, Dawaj Jakub!

0

@barcelonaLM Najpierw niech Czecha pokona.

0

@BorzyKrzys Ile dobrego?

0

@zadafcb Co wiecej, wtopil mi kupon.

1

@zadafcb Bez przesady, to jest gosc z polowy drugiej setki rankingu...

3

Mam wrazenie, ze przy moim serwisie tez by sie Hurkacz meczyl.

1

@mekston Allez Cazaux!

3

@Kessie hahaha zloto

0

@MOLESTA Pewnie przejdzie do Newcastle w miejsce Bruno.

3

Niezla loteria dzisiaj w Szczyrku.

3

@Kgorecki2500 Ten Jozefaciuk wydaje mi sie w lewo skrecony.

24

@barcelonaLM I oby tak dalej.

0

@HighestInTheRoom Co mowil?

1

Ech, zaraz blok glosowan, a ja nie bede mogl sledzic.

@Kgorecki2500 informuj prosze jak tam sytuacja wyglada :)

0

Podsumowujac: za odwolaniem Bosaka na pewno jest Lewica i PO.

1

Polska 2050 za pozostaniem Bosaka.

0

@tristan87 Kowal z PO.

0

@FcPortoFan1999 Grubo pojechal teraz.

1

Po narracji Kowala juz slychac, ze PO bedzie za odwolaniem Bosaka.

0

@Colon Porobilbym go kondycyjnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?