JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znacie jakis sprawdzony przepis na danie z gotowana piersia z kurczaka zeby mieso nie bylo zbyt suche?
@Kluivert_P @MesQueUnClub_87 i inni kuchmistrzowie
8
@tomek8756 Klikam ta biala strzalke i nic sie nie wlacza.
1
@Zoker No i narobili apetytu...
1
@MesQueUnClub_87 To tez jest metoda, tylko troche bardziej ekstremalna :)
1
@MesQueUnClub_87 Sprobuj cos pocwiczyc wieczorem zeby bardziej zmeczyc organizm, moze bedzie latwiej.
6
@Zoker Moje ulubione to ser, szynka, pieczarki, salami pepperoni, papryka, cebula
Edit: jeszcze ser i ser
2
@MesQueUnClub_87 Czemu tak malo snu?
Kurde, ja sam w sumie dzisiaj pospalem z 4...
0
@tristan87 To juz jest skandal, niech pozywa.
1
@klopx
This is the end
Hold your breath and count to ten
0
@tristan87 Fajne mieszkanko, gdzie minusy?
0
@MarioVeB! np stad
https://www.babymama.pl/elle-tens-2-stymulator-bolu-porodowego-body-clock-p562
2
@LM10GOAT Znajac zycie przeziebienie zamieni sie u niego w kontuzje miesniowa.
2
@Rust_Cohle Ale ten Simons slaby jednak.
No me gusta, jakby to powiedzieli Argentynczycy.
0
@prokofiew Nie no bez przesady, gralismy wczoraj z amatorami z 4 ligi a dalismy sobie wbic 2 bramki i do konca spotkania nie moglismy byc pewni wygranej...
1
@aldewir @Mezocyklon87 - racja Panowie, moj blad. Obydwaj aktorzy sa do siebie podobni i stad pomylka.
1
@Emhyr Mysle, ze jednak wiekszy wplyw na tracone bramki ma absencja MATSa.
1
@NeroTFP1 Mi zawsze bedzie sie kojarzyl z rola Pana Popiolka w "Domu" chociaz to tylko rola drugoplanowa.
0
@Pedri16Future Tez mi sie podobalo jak dziarsko wbiegl z lawki na boisko, i to by bylo na tyle.
0
@Kozinho. Polecam odpuszczenie ogladania meczow Barcelony z polskim komentarzem, duzo lepiej oglada mi sie angielskie streamy.
4
@Patrykl145 zmarnowal jedna setke i wlasciwie to wszystko, glownie walka wrecz byla, bo musielismy bronic sie przed atakami Barbistro.
0
@Rust_Cohle Xavi juz by z nim zagral w swoja gre i zaliczylby zjazd jak Gundo.
0
W sumie to smutne, ze na dobra sprawe obojetnie, kto by teraz do nas nie przyszedl to tak naprawde watpliwe zeby sie sprawdzil przy obecnym systemie gry.
0
@Bilon87 To by nie byl taki zly pomysl.
1
@Witekk10 Dzięki, wypróbuję niedługo :)
5
@Witekk10 Nic specjalnego, ot Jim Beam, ale miałem ciężki dzień i wjeżdża jak złoto.
2
@Witekk10 Burbon, zdrówko!
1
@Witekk10 Naprawdę długo go broniłem, ale czara goryczy się przelała.
57
Ale ten Lewy machający łapami do Ferrana, że mu nie podał mimo, że polski Van Basten był 3 metry z tyłu to był hit.
7
Obejrzałem przed chwilą to "widowisko" i jedyne co mogę napisać to, cytując klasyka @Danny Gaucho, napijmy się, co niniejszym czynię.
6
Ale ten Havertz jest słaby...