0

Znacie jakis sprawdzony przepis na danie z gotowana piersia z kurczaka zeby mieso nie bylo zbyt suche?

@Kluivert_P @MesQueUnClub_87 i inni kuchmistrzowie

8

@tomek8756 Klikam ta biala strzalke i nic sie nie wlacza.

1

@Zoker No i narobili apetytu...

1

@MesQueUnClub_87 To tez jest metoda, tylko troche bardziej ekstremalna :)

1

@MesQueUnClub_87 Sprobuj cos pocwiczyc wieczorem zeby bardziej zmeczyc organizm, moze bedzie latwiej.

6

@Zoker Moje ulubione to ser, szynka, pieczarki, salami pepperoni, papryka, cebula

Edit: jeszcze ser i ser

2

@MesQueUnClub_87 Czemu tak malo snu?

Kurde, ja sam w sumie dzisiaj pospalem z 4...

0

@tristan87 To juz jest skandal, niech pozywa.

1

@klopx

This is the end
Hold your breath and count to ten

0

@tristan87 Fajne mieszkanko, gdzie minusy?

2

@LM10GOAT Znajac zycie przeziebienie zamieni sie u niego w kontuzje miesniowa.

2

@Rust_Cohle Ale ten Simons slaby jednak.

No me gusta, jakby to powiedzieli Argentynczycy.

0

@prokofiew Nie no bez przesady, gralismy wczoraj z amatorami z 4 ligi a dalismy sobie wbic 2 bramki i do konca spotkania nie moglismy byc pewni wygranej...

1

@aldewir @Mezocyklon87 - racja Panowie, moj blad. Obydwaj aktorzy sa do siebie podobni i stad pomylka.

1

@Emhyr Mysle, ze jednak wiekszy wplyw na tracone bramki ma absencja MATSa.

1

@NeroTFP1 Mi zawsze bedzie sie kojarzyl z rola Pana Popiolka w "Domu" chociaz to tylko rola drugoplanowa.

0

@Pedri16Future Tez mi sie podobalo jak dziarsko wbiegl z lawki na boisko, i to by bylo na tyle.

0

@Kozinho. Polecam odpuszczenie ogladania meczow Barcelony z polskim komentarzem, duzo lepiej oglada mi sie angielskie streamy.

4

@Patrykl145 zmarnowal jedna setke i wlasciwie to wszystko, glownie walka wrecz byla, bo musielismy bronic sie przed atakami Barbistro.

0

@Rust_Cohle Xavi juz by z nim zagral w swoja gre i zaliczylby zjazd jak Gundo.

0

W sumie to smutne, ze na dobra sprawe obojetnie, kto by teraz do nas nie przyszedl to tak naprawde watpliwe zeby sie sprawdzil przy obecnym systemie gry.

0

@Bilon87 To by nie byl taki zly pomysl.

1

@Witekk10 Dzięki, wypróbuję niedługo :)

5

@Witekk10 Nic specjalnego, ot Jim Beam, ale miałem ciężki dzień i wjeżdża jak złoto.

2

@Witekk10 Burbon, zdrówko!

1

@Witekk10 Naprawdę długo go broniłem, ale czara goryczy się przelała.

57

Ale ten Lewy machający łapami do Ferrana, że mu nie podał mimo, że polski Van Basten był 3 metry z tyłu to był hit.

7

Obejrzałem przed chwilą to "widowisko" i jedyne co mogę napisać to, cytując klasyka @Danny Gaucho, napijmy się, co niniejszym czynię.

6

Ale ten Havertz jest słaby...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?