July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Batys jak da się adoptować, to może będę ;)
0
@Batys taaaa, Julian i dzieci xD
1
@MesQueUnClub_87 zaadoptuj kogoś na La Rambli i będzie Twoje ;)
3
Najlepszego tatusiowie :D
1
@Zoker oki. Powiedzmy, że Ci ufam.
4
@Zoker Martusia jest Marcinem, że ciągle piszesz do niej w formie męskiej??? :p
11
@gumaz na mundialu gra, strzela do Niemców.
0
@Foton gdyby to było jeszcze takie proste :p
1
@MessiForeverTheBest jesteś gotowy na to poświęcenie?
7
Chcecie Julka w Barcelonie, a przecież mamy Julka w Barcelonie od kilku ładnych lat.
Julka @kundee
0
@TR3YWAY Najgorzej. Ja co prawda też lubię, gdy mojej szefowej nie ma, bo jej mały robi histerię, że mama jedzie (u nas mając dziecko do wieku przedszkolnego można pracować 100% zdalnie, więc mogłaby w ogóle nie przyjeżdżać, ale niestety się poczuwa), ale gdy pisze, że mały chory, to mimo spokoju od niej, nie potrafię się cieszyć.
1
@PatrychoO z fety Barcelony też zrobił niezły kontent ;)
2
@FcPortoFan1999 patrząc na Leo, to chyba w niczym.
19
Całym sercem za Hiszpanią, ale jak na razie ten mundial Messiemu po prostu się należy.
4
@Hosh i niektórzy z nas żyli w czasach Adama Małysza
5
Dobry jest ten Messi. Do Barcelony go!
0
@Sinirsey Nie ma szans xd
1
@RafiVeB też się na tym łapie, więc ode mnie już byś miał co najmniej piątaka
1
@PatrychoO geny ojca xd
3
@PatrychoO to Milan Pique xD
3
@macio_944 i mały Pique obok ;)
1
@Bilon87 raczej skarpety i trampki. Ja stawiam na minimalizm.
0
@MateS zawsze muszę być niemiła?
7
Miłego oglądania, robaczki :*
0
@Bilon87 Nie lubię skarpet. Wolę poświęcić te 10-20 minut i zrobić paznokcie.
0
@Karol145 a kobieta po 60 to już nie kobieta? Taka pani doświadczona życiowo powinna mieć właśnie większą empatię, a jest znieczulica.
4
@TR3YWAY a co najlepsze, jak chodzą z ulanymi brzuchami na wierzchu to jest body positive.
1
@vegeta10 to jesteś najstarszy ;)
0
@vegeta10 @VegetaPolska macie trzeciego brata ;)
1
@Lanosss Dramat.