0

@Batys jak da się adoptować, to może będę ;)

0

@Batys taaaa, Julian i dzieci xD

1

@MesQueUnClub_87 zaadoptuj kogoś na La Rambli i będzie Twoje ;)

3

Najlepszego tatusiowie :D

1

@Zoker oki. Powiedzmy, że Ci ufam.

4

@Zoker Martusia jest Marcinem, że ciągle piszesz do niej w formie męskiej??? :p

11

@gumaz na mundialu gra, strzela do Niemców.

0

@Foton gdyby to było jeszcze takie proste :p

1

@MessiForeverTheBest jesteś gotowy na to poświęcenie?

7

Chcecie Julka w Barcelonie, a przecież mamy Julka w Barcelonie od kilku ładnych lat.
Julka @kundee

0

@TR3YWAY Najgorzej. Ja co prawda też lubię, gdy mojej szefowej nie ma, bo jej mały robi histerię, że mama jedzie (u nas mając dziecko do wieku przedszkolnego można pracować 100% zdalnie, więc mogłaby w ogóle nie przyjeżdżać, ale niestety się poczuwa), ale gdy pisze, że mały chory, to mimo spokoju od niej, nie potrafię się cieszyć.

1

@PatrychoO z fety Barcelony też zrobił niezły kontent ;)

2

@FcPortoFan1999 patrząc na Leo, to chyba w niczym.

19

Całym sercem za Hiszpanią, ale jak na razie ten mundial Messiemu po prostu się należy.

4

@Hosh i niektórzy z nas żyli w czasach Adama Małysza

5

Dobry jest ten Messi. Do Barcelony go!

0

@Sinirsey Nie ma szans xd

1

@RafiVeB też się na tym łapie, więc ode mnie już byś miał co najmniej piątaka

1

@PatrychoO geny ojca xd

3

@PatrychoO to Milan Pique xD

3

@macio_944 i mały Pique obok ;)

1

@Bilon87 raczej skarpety i trampki. Ja stawiam na minimalizm.

0

@MateS zawsze muszę być niemiła?

7

Miłego oglądania, robaczki :*

0

@Bilon87 Nie lubię skarpet. Wolę poświęcić te 10-20 minut i zrobić paznokcie.

0

@Karol145 a kobieta po 60 to już nie kobieta? Taka pani doświadczona życiowo powinna mieć właśnie większą empatię, a jest znieczulica.

4

@TR3YWAY a co najlepsze, jak chodzą z ulanymi brzuchami na wierzchu to jest body positive.

1

@vegeta10 to jesteś najstarszy ;)

0

@vegeta10 @VegetaPolska macie trzeciego brata ;)

1

@Lanosss Dramat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?