July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A Benzema to nie przypadkiem do raju z dziewicami??? :')
1
Gdybyś był zdradzoną kobietą to pewnie byś jej bronił.
1
Szkoła przetrwania xddd
0
Uwierz mi że nie chodzę w vansach i spodniach do kostek xdddd
1
Heh wszystkie zamknięte tylko nieszczelne
0
Ciesz się że nie chodzisz do mojej szkoły bo byś nie mówił że ci ciepło
1
Hahahaha sory jak nie ma emotek to mój dziwny humor jest niewidzialny
15
A gdyby dać barwnik w chmury to śnieg byłby kolorowy
0
No to się okaże. Ja im kibicuję żeby prędzej czy później jakoś znaleźli nić porozumienia i wrócili do siebie.
0
Na papierze nie ale nie wiemy jak to jest w praktyce. Jeżeli jest tak jak mówi Justyna że zapomniał o urodzinach małej wciąż córki to trochę słabo... A nawet nie trochę
0
Tak samo kto by się spodziewał po naszym Pedro że będzie miał kochankę podczas gdy jego żona była w ciąży...
1
Zawiodłam się na nim
1
Portugalski Xavi hahaha
0
Akurat to że przegraliśmy na karne nie powinno nikogo dziwić xdd
1
No to by wypadało żeby Barça to uczciła jakimś porządnym zwycięstwem. Gratulacje!!!
1
Wychowanek to raz, dwa że rzeczywiście spełnia się na tej pozycji
0
To chyba u każdego występuje... Patrząc regularnie na Masche np tego nie widziałam ale jak oglądałam jakieś filmiki podsumowująca jego lata w Barcelonie zobaczyłam jak bardzo się zmienił przez ten krótki czas kiedy kibicuję BCN
2
Właśnie się skończył na Polsacie ale jutro koło południa powtórka
1
Ja tak samo... Bardzo dobrze się to ogląda
0
Można. Mój znajomek gra na bramce bo dosłownie biegać nie umie xdd
1
No cóż nie miałam jeszcze etapu co kogo podtrzymuje. Póki co jestem na tym że ziemia jest płaska xdd
2
Ogromne żółwie
0
Nie wiem jak na zaliczenie ale żeby przełożyć klasówke w drugiej liceum najlepiej gdy klękają xddd
1
Szacun!!!!!!!!!!!!!
2
Skromny to on jest z tą prawą nogą xd
0
To był pogrom
0
Szacun za skrót
0
Przy dwóch bramkach przewagi nic by nie było pogrzebane od tego zacznijmy bo to Barcelona
0
Dla pewnych rzeczy warto zarwac nockę
2
Jest też autorem książki FC Barcelona