1

@kocuur jedno z drugim się nie wyklucza ;)

0

@Katalończyk 99 jest taka piosenka „facet to świnia”. Muzyka nie kłamie.

2

@BorzyKrzys Nieprawda. Pracuje 8 godzin, a przez następne 8 ogląda Ekstraklasę.

3

@BorzyKrzys Oski nie ma tego problemu, po prostu nie ma żony i dzieci.

@FcPortoFan1999

2

@Faro mnie też przekonał. Jadę tam.

1

@pt9 @Dari0G dzięki chłopaki, teraz za każdym razem, gdy będę widziała banana, to przypomnę sobie Wasze słowa.

9

@kocuur terrorysta z Rosario znowu terroryzuje.

6

@Sergio_Devils dopóki Pan Flick jest z nami, dopóty realu się nie ulęknę.

2

@majkiii i po nocach

2

@Katalończyk 99 dziwne, że przeżył tą dezintegrację…

0

@Dari0G wystarczy, że data była.

0

@Dari0G Mówisz o tym screenie z czasów jak miałam 18 lat?

2

@TR3YWAY co widać na załączonym obrazku (Twoim awatarze) xD

0

@Dari0G Jakie rano do kościoła? Na wieczór byłam :p

@Czajka90 wręcz przeciwnie, nie lubię tej piosenki.

3

@Czajka90 Bo to życie, to bal jest nad bale!

1

@DragonxNF w piątek chyba była drama…

4

@Kapitan hawk syn @Frimponga wrócił, ale już jest po drugiej stronie rzeki.

0

@Jarema2000 wyjdzie Ci to na zdrowie :D

0

@Faro gdzie????

3

@LAMC_10 swoją drogą, tamten weekend skończyłam silną reakcją alergiczną :P

1

@LAMC_10 błędy młodości.

3

@LAMC_10 my z @michaleu wbiliśmy do gorących post z 2019 roku w 2025. Wszystko inne to amatorszczyzna.

0

@BojanKriKicz pod warunkiem, że te myśli Ci nie szkodzą :P

1

@BojanKriKicz jeszcze rok temu o tej porze po prostu chodziłam spać :p

4

Rapha to kocur :D

2

@Dari0G wzajemnie :)

2

@Dari0G grunt to mieć dystans do samego siebie i wydaje mi się, że ja taki do siebie mam. Także jak jadę sama po sobie, to prawdopodobnie przejaw tego dystansu nasączony ironią ;)

1

@Zbyszard oglądam potężną Brazylię :)

5

@Dari0G a ja mam wrażenie, że Wy tutaj często zbyt poważnie i zbyt dosłownie interpretujecie to, co tu piszę. 99% tych „narzekań” to żarty.

@Zbyszard tak, właśnie walczę ze snem i póki co wygrywam :D

6

@michaleu dobrze, że nasi nie pojechali. Nie ma obowiązku patriotycznego zarywać nocki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?