July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kocuur jedno z drugim się nie wyklucza ;)
0
@Katalończyk 99 jest taka piosenka „facet to świnia”. Muzyka nie kłamie.
2
@BorzyKrzys Nieprawda. Pracuje 8 godzin, a przez następne 8 ogląda Ekstraklasę.
3
@BorzyKrzys Oski nie ma tego problemu, po prostu nie ma żony i dzieci.
@FcPortoFan1999
2
@Faro mnie też przekonał. Jadę tam.
1
@pt9 @Dari0G dzięki chłopaki, teraz za każdym razem, gdy będę widziała banana, to przypomnę sobie Wasze słowa.
9
@kocuur terrorysta z Rosario znowu terroryzuje.
6
@Sergio_Devils dopóki Pan Flick jest z nami, dopóty realu się nie ulęknę.
2
@majkiii i po nocach
2
@Katalończyk 99 dziwne, że przeżył tą dezintegrację…
0
@Dari0G wystarczy, że data była.
0
@Dari0G Mówisz o tym screenie z czasów jak miałam 18 lat?
2
@TR3YWAY co widać na załączonym obrazku (Twoim awatarze) xD
0
@Dari0G Jakie rano do kościoła? Na wieczór byłam :p
@Czajka90 wręcz przeciwnie, nie lubię tej piosenki.
3
@Czajka90 Bo to życie, to bal jest nad bale!
1
@DragonxNF w piątek chyba była drama…
4
@Kapitan hawk syn @Frimponga wrócił, ale już jest po drugiej stronie rzeki.
0
@Jarema2000 wyjdzie Ci to na zdrowie :D
0
@Faro gdzie????
3
@LAMC_10 swoją drogą, tamten weekend skończyłam silną reakcją alergiczną :P
1
@LAMC_10 błędy młodości.
3
@LAMC_10 my z @michaleu wbiliśmy do gorących post z 2019 roku w 2025. Wszystko inne to amatorszczyzna.
0
@BojanKriKicz pod warunkiem, że te myśli Ci nie szkodzą :P
1
@BojanKriKicz jeszcze rok temu o tej porze po prostu chodziłam spać :p
4
Rapha to kocur :D
2
@Dari0G wzajemnie :)
2
@Dari0G grunt to mieć dystans do samego siebie i wydaje mi się, że ja taki do siebie mam. Także jak jadę sama po sobie, to prawdopodobnie przejaw tego dystansu nasączony ironią ;)
1
@Zbyszard oglądam potężną Brazylię :)
5
@Dari0G a ja mam wrażenie, że Wy tutaj często zbyt poważnie i zbyt dosłownie interpretujecie to, co tu piszę. 99% tych „narzekań” to żarty.
@Zbyszard tak, właśnie walczę ze snem i póki co wygrywam :D
6
@michaleu dobrze, że nasi nie pojechali. Nie ma obowiązku patriotycznego zarywać nocki.