3

Weź się ktoś zlituj…

0

@gumaz Adama zakończenie jednak było bardziej symboliczne. Ciary mam jak sobie przypomnę.

2

Dobra, lecim z tym dramatem.

Przykre, Kamil kończy sam :(

2

@Eklerek jesteś brutalny xD

2

Ktoś pięknie napisał:

Wychowaliśmy się przy Małyszu, dorośliśmy przy Stochu, zestarzejemy się przy Tomasiaku.
Amen!

2

Ta kaczuszka dzióbek ma…

0

@LAMC_10 coś czuję, że tego 40. Zwycięstwa w PŚ, to już nie będzie.

2

@gumaz od piwa głowa się kiwa.

3

@gumaz Oski dziś wszystko wydał na palemkę. Kupił jak co roku u Pani Jadzi.

1

@Dari0G jak tam jest, to nie wiemy i nie będziemy wiedzieć. Ale fakt, że ośmiesza Roberta to jedno, a że ośmiesza samą siebie to drugie. Myślę, że filmiki, które wrzuca ona i jej „koledzy” są tak samo tendencyjne jak i Twój komentarz :D

0

@Criss18Barca oczka będą się dzisiaj pocić :(

2

@LAMC_10 Niedobry :(

1

@Eklerek No u Kucharka

1

@Kozinho. A to przez to, że @Eklerek yu nieczyste intencje zauważył…

1

@Kozinho. Dla świętego spokoju mogę…

2

@LAMC_10 ja powiem za siebie. Gdybym ja tak zrobiła, to mój mąż mógłby mnie odprawić w samych skarpetkach.

1

@Kozinho. Ale ja Brazola nie zepsułam. Tego na swoje sumienie nie wezmę xd

1

@Kozinho. A co ja mam do Raphy???

3

@MessiForeverTheBest ma się te supermoce :D

0

@Vegeta88 chomiczki by pozdychały na amen

3

4

@Vegeta88 jakie 2137? Chyba w milionach już ma powiadomień xd

4

@LAMC_10 widzicie jak się spocił kolega?

1

@Irmscher10 w punkt!

1

@Kozinho. A może ja chce przynosić ludziom pecha???

1

@Kozinho. No może i trzeba, ale to nie tędy droga xd

1

@LAMC_10 @JimMorrisonFCB ja tylko przypomnę, że jestem pechowa. Mówcie mi: Krysia Tuchałowa.

@Kozinho. potwierdzi.

1

@LAMC_10 Słoweńcy to dobre mordy :)

19

@kanver_ Atmosferocki

0

@jacobFCB czemu nie od ściany???
@Eklerek wiesz i mi nie powiesz???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?