3

@Kgorecki2500 najlepszy dowód na to, że piwo jest niezdrowe.

3

@TR3YWAY ja się dziwię lasce, że chciała starego dziada…

0

@Eklerek brzmi nieciekawie…

1

@Eklerek a to nie wiedziałam xd

0

@Eklerek przetłumaczysz?

0

@TR3YWAY tu najbardziej adekwatne byłoby: Idź i nie grzesz więcej.

4

@FCB_dimiC Nie wiem, czy mam prawo do wypowiedzi, bo nie spełniam żadnych Twoich kryteriów, ale najlepiej to zrób badania z krwi i idź z nimi do lekarza, a nie bierz niczego w ciemno.

1

@Misiusessi jako 100% baba powiem Ci tylko, że w dzisiejszym świecie zagadanie do dziewczyny na żywo to jest +10 pkt do overalla ;)

1

@PeRRy ale czemu tak nachalnie i z językiem na wierzchu??? :P

4

@Misiusessi to nawet lepiej ;)
Trzymam kciuki, że wreszcie zdobędziesz się na odwagę. Może Ty też jej wpadłeś w oko i ona tylko czeka na to. A jak nawet nie, to będziesz wiedział, że trzeba zacząć patrzeć się na inną ;)

1

@Misiusessi ale ja sie nie śmieję. Na mnie też się serio gapi jakiś stary dziad w obrączce.

7

@Frimpong i w pociągu, i potem go widuję wszędzie na mieście. To by się składało do kupy xd

46

@Misiusessi a na mnie się zawsze gapi ten sam stary dziad z obrączką na palcu…

1

@ranger3120 ja na czas próbny podpisałam pierwszego dnia z samego rana, dopiero potem cokolwiek zaczęłam zrobić, a już tą na czas określony podpisałam z datą wsteczną, tylko dostałam info że mi przedłużają.

1

@Kgorecki2500 Mohito, Reserved, a ogólnie to ubieram się raczej w małych butikach niż w sieciówkach.

4

@lajcior coś jak Michałowej. Nie należy przesadzać ani z piciem, ani z niepiciem.

9

@Kgorecki2500 która niemiecka? Bo Puma z tego co wiem, była założona przez brata właściciela Adidasa.

3

@misterio myślę, że może być niewielki promil takich osób.

0

@Azazel_Pazuzu Anka się nie zgodzi i tyle z tego będzie. Pamiętaj, że ona jest trzecia w domu, a zaraz będzie czwarta i musi w końcu o czymś zdecydować.

1

@gumaz Nawet nie Żyła, bo Żyła jednak też ma trochę sukcesów na koncie. Bardziej jakiś Janek Ziobro czy Andrzej Stękała.

1

@FcPortoFan1999 trochę za luźno. Oczywiście do standardowych zawodów, to to nie przeszkadza, ale wczoraj np. brakowało takiego wyciskacza łez.
Pan Włodek to klasa sama w sobie.

2

@FcPortoFan1999 zrobić im potop.

7

Powiem Wam, że jak Pan Włodek Szaranowicz komentował skoki, to była niepowtarzalna aura.

5

@Ilka To nie głupota, to chodzi o nowe stołeczki ;)

1

@Marusek to jest bardzo życiowa piosenka…

18

@barcanawieki wiadomo, że przyjaciółki, a czasami nawet wredne koleżanki z pracy wiedzą więcej niż mężowie, ale kto normalny mówi o tym publicznie?
Już pomijam fakt, że to zwyczajna nielojalność, jeśli ktoś inny wie coś więcej, niż druga połówka. Nawet jeśli to są jakieś bzdury, to Ania kolejny raz wystawia się na świecznik.

3

@FcPortoFan1999 Belkoza brzmi straszniej.

11

Dbajmy o zdrowie kochani. Belkoza to jest straszna choroba i obawiam się, że w przypadku delegatów FISu nieuleczalna.

~ Marcin Kuźbicki w Zimnych Draniach

@michal26 @michaleu @LAMC_10 @gumaz @Criss18Barca

1

@Faro tak to jest, jak się startuje do zajętej. Wykorzysta i wróci do swojego.

2

@FcPortoFan1999 to by dopiero była historia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?