4

@Kgorecki2500 słodziak ♥️

8

Madritista qui no boti! Hej, hej!

0

@Nazio_87 jeszcze małe są, ciężko im przetłumaczyć xd

5

No to zaczynamy odbudowywać statystyki bramek z rzutów wolnych po odejściu Leo :D

2

@norbi77 to młynki do kawy

1

@esem91 do michy woda i mąka, ciasto dość suche musi być i potem to skubię. Moja babcia robi na wodzie w zupie ze skwarkami, ziemniakami itp, ale ja to na mleku obowiązkowo, ewentualnie jak do obiadu to ziemniaki ze skwarkami do tego.

0

@esem91 no to lane, a ja pytam o zacierki, bo akurat robiłam :P

0

@TR3YWAY Mój dziadek jadł z ziemniorami.

@esem91 zacierki na mleku czy na wodzie?

0

Where is Ferran?

5

@Cochise skoro trzymam, to w dłoniach.

1

@BojanKriKicz jaka szkoda… Nie wiem, co mam z tym zrobić…

0

@PatrykBarca nie cały. Rok temu jak byłam na komunii (stąd pamiętam) to przemarzłam, było lodowato jak nie wiem, chyba z 9 stopni.

1

@tomek8756 na luzie

9

@NeroTFP1 terrorysta z Leszna

0

@LAMC_10 ja to raczej liczę na dzieciaki z Hiszpanii…

7

Ciężka emocjonalnie ta sportowa wiosna. Najpierw zakończenie kariery przez Kamila Stocha, potem Polska nie dostała się na mundial, teraz Robercik odchodzi z Barcelony. Nawet pogoda dopasowała się do wydarzeń…

1

@FcPortoFan1999 bo Ty stary erosomak jesteś, to wiemy.

2

@urbipl Tatuś opuszcza swoich synków i każe im iść dalej samym :(

0

@Nazio_87 rok temu, ale nie pytaj…

2

@Popitek12 tak + 15 znaków

@Nazio_87 u niego to raczej będą odczepiny xd

1

@tomek8756 niby Sezon Chelsea, a smak jak Sezon Realu xD

0

@TR3YWAY chyba, że Anka zostaje… a jak nie, to będą tańczyć w burkach xd

0

@TR3YWAY A Beluso chyba niekoniecznie.. :/

5

@kanver_ szok i niedowierzanie! A tak serio, to Ferran był jednym z tych, z którymi Lewy sie najbardziej trzymał na samym początku, myślę, że sporo od niego wziął. Zresztą, chyba pod koniec zeszłego sezonu mówił, że chce czerpać od Lewego ile wlezie.

1

@Kessie męża mojej kumpeli, który zawsze ocenia mnie wzorkiem???

1

@LAMC_10 Wielki Polak Rodak

3

Aahhh, smuteczek. Pewnie będzie tego dużo w najbliższym czasie, ale WIELKIE DZIĘKI ROBERCIK ♥️

2

@Sinirsey proponuję turniej - wkładanie naczyń do zmywarki na czas, rozwieszanie prania na czas, a w finale meczyk w FIFĘ

4

@PatrychoO trzeba serca nie mieć, żeby odmówić Hansiemu…

3

@Kessie też mówię na to obroża więc nie wiem jak to się zwie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?