July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kgorecki2500 słodziak ♥️
8
Madritista qui no boti! Hej, hej!
0
@Nazio_87 jeszcze małe są, ciężko im przetłumaczyć xd
5
No to zaczynamy odbudowywać statystyki bramek z rzutów wolnych po odejściu Leo :D
2
@norbi77 to młynki do kawy
1
@esem91 do michy woda i mąka, ciasto dość suche musi być i potem to skubię. Moja babcia robi na wodzie w zupie ze skwarkami, ziemniakami itp, ale ja to na mleku obowiązkowo, ewentualnie jak do obiadu to ziemniaki ze skwarkami do tego.
0
@esem91 no to lane, a ja pytam o zacierki, bo akurat robiłam :P
0
@TR3YWAY Mój dziadek jadł z ziemniorami.
@esem91 zacierki na mleku czy na wodzie?
0
Where is Ferran?
5
@Cochise skoro trzymam, to w dłoniach.
1
@BojanKriKicz jaka szkoda… Nie wiem, co mam z tym zrobić…
0
@PatrykBarca nie cały. Rok temu jak byłam na komunii (stąd pamiętam) to przemarzłam, było lodowato jak nie wiem, chyba z 9 stopni.
1
@tomek8756 na luzie
9
@NeroTFP1 terrorysta z Leszna
0
@LAMC_10 ja to raczej liczę na dzieciaki z Hiszpanii…
7
Ciężka emocjonalnie ta sportowa wiosna. Najpierw zakończenie kariery przez Kamila Stocha, potem Polska nie dostała się na mundial, teraz Robercik odchodzi z Barcelony. Nawet pogoda dopasowała się do wydarzeń…
1
@FcPortoFan1999 bo Ty stary erosomak jesteś, to wiemy.
2
@urbipl Tatuś opuszcza swoich synków i każe im iść dalej samym :(
0
@Nazio_87 rok temu, ale nie pytaj…
2
@Popitek12 tak + 15 znaków
@Nazio_87 u niego to raczej będą odczepiny xd
1
@tomek8756 niby Sezon Chelsea, a smak jak Sezon Realu xD
0
@TR3YWAY chyba, że Anka zostaje… a jak nie, to będą tańczyć w burkach xd
0
@TR3YWAY A Beluso chyba niekoniecznie.. :/
5
@kanver_ szok i niedowierzanie! A tak serio, to Ferran był jednym z tych, z którymi Lewy sie najbardziej trzymał na samym początku, myślę, że sporo od niego wziął. Zresztą, chyba pod koniec zeszłego sezonu mówił, że chce czerpać od Lewego ile wlezie.
1
@Kessie męża mojej kumpeli, który zawsze ocenia mnie wzorkiem???
1
@LAMC_10 Wielki Polak Rodak
3
Aahhh, smuteczek. Pewnie będzie tego dużo w najbliższym czasie, ale WIELKIE DZIĘKI ROBERCIK ♥️
2
@Sinirsey proponuję turniej - wkładanie naczyń do zmywarki na czas, rozwieszanie prania na czas, a w finale meczyk w FIFĘ
4
@PatrychoO trzeba serca nie mieć, żeby odmówić Hansiemu…
3
@Kessie też mówię na to obroża więc nie wiem jak to się zwie XD