July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Eklerek no i znowu ściemniasz…
1
@macio_944 Jestem za! Marzenie mieć pierwszego Polaka w Barcelonie, przynajmniej w jakiejś epizodycznej roli. Ale chyba tego nie doczekamy.
4
@Eklerek kłamiesz mnie tu. To nie @Kessie.
1
@LeszekFCB szlachetne zdrowie…
0
@Eklerek co kto lubi… jak to mówią: pieniążki nie śmierdzą.
1
@Eklerek od czegoś w końcu są eksperci, za to mu płacą ;)
1
@LAMC_10 Obawiam się, że kolega @Raphinha11 jest dla mnie za młody…
1
@lithotripter też xd
1
@Kgorecki2500 każdy orze jak może xd
0
@MessiForeverTheBest 1,6 mln majątku to raczej przeciętnie. Teraz byle mieszkanie to milion.
2
@sebasarna Wolę myśleć, że maszyna Flicka to walec, który spokojnie rozjechał wszystkich przynajmniej po razie.
1
@FcPortoFan1999 Nie umiem, Oski.
0
@FcPortoFan1999 troszkę tak, ale to dlatego, że ostatnio dużo przebywam w kaczych miejscach.
0
@FcPortoFan1999 jedno nie wyklucza drugiego, Oski.
1
@FcPortoFan1999 ale chyba nie chcesz, żeby twój serdeczny przyjaciel @Kessie poczuł się urażony…
0
@FcPortoFan1999 Oski, nie mówi się murzyn tylko przedstawiciel skóry pigmentopozytywnej xD
0
@FcPortoFan1999 trzeba się jakiegoś Piotrka zapytać, Oski. Pewnie jacyś tu są.
1
@Pablozeusz Wojtek miał w 2026 roku nie grać w piłkę, a zagrał już 100 minut. Nie wierzę Ci.
2
@MiloszFCB1899 ja i mój specyficzny gust muzyczny (czy też „bezgust”) to idealna sprawa jak się ma nienormalnych sąsiadów.
2
@MessiForeverTheBest i nawet się nie dziwię xd
1
@MiloszFCB1899 dobrą to nie, ale ¿Y qué fue? im czasem włączę :D
1
@michaleu zobacz @Faro, jakaś podróba Edka xd
2
@gumaz Sławek idzie na wojnę z Jarosławem i okej xd
6
@Eklerek bez przesady, wbrew pozorom bardzo łatwo się ze mną dogadać, tylko trzeba chcieć. Pytanie jak z Alejandrą, patrząc na jej minę, to może być gorzej. Biedny Ferran :(
7
@majkiii też jakbym miała wybierać między Alejandrą a Ferranem, to wybrałabym Ferrana.
0
@Azi ja w ogóle nie robię kawy, bo mi ta firmowa nie smakuje, chodzę tylko do towarzystwa ;)
3
@gumaz pójście do kuchni na kawę, żeby wymienić informacje
0
@Romario87 nie no, nie płoszmy go na starcie xd
2
@lithotripter i wtedy wkraczam ja, cała w barwach Barçy ;)
I nie udaję, że nie wiem, kim jest Pedri :P
2
@Profesorek Lavazza Crema e Aroma - brązowa jest mocniej wypalona, niebieska jest delikatniejsza.
Dobra jeszcze jest Dalmayr Caffe Crema Forte.