3

@Eklerek no i znowu ściemniasz…

1

@macio_944 Jestem za! Marzenie mieć pierwszego Polaka w Barcelonie, przynajmniej w jakiejś epizodycznej roli. Ale chyba tego nie doczekamy.

4

@Eklerek kłamiesz mnie tu. To nie @Kessie.

1

@LeszekFCB szlachetne zdrowie…

0

@Eklerek co kto lubi… jak to mówią: pieniążki nie śmierdzą.

1

@Eklerek od czegoś w końcu są eksperci, za to mu płacą ;)

1

@LAMC_10 Obawiam się, że kolega @Raphinha11 jest dla mnie za młody…

1

@lithotripter też xd

1

@Kgorecki2500 każdy orze jak może xd

0

@MessiForeverTheBest 1,6 mln majątku to raczej przeciętnie. Teraz byle mieszkanie to milion.

2

@sebasarna Wolę myśleć, że maszyna Flicka to walec, który spokojnie rozjechał wszystkich przynajmniej po razie.

1

@FcPortoFan1999 Nie umiem, Oski.

0

@FcPortoFan1999 troszkę tak, ale to dlatego, że ostatnio dużo przebywam w kaczych miejscach.

0

@FcPortoFan1999 jedno nie wyklucza drugiego, Oski.

1

@FcPortoFan1999 ale chyba nie chcesz, żeby twój serdeczny przyjaciel @Kessie poczuł się urażony…

0

@FcPortoFan1999 Oski, nie mówi się murzyn tylko przedstawiciel skóry pigmentopozytywnej xD

0

@FcPortoFan1999 trzeba się jakiegoś Piotrka zapytać, Oski. Pewnie jacyś tu są.

1

@Pablozeusz Wojtek miał w 2026 roku nie grać w piłkę, a zagrał już 100 minut. Nie wierzę Ci.

2

@MiloszFCB1899 ja i mój specyficzny gust muzyczny (czy też „bezgust”) to idealna sprawa jak się ma nienormalnych sąsiadów.

2

@MessiForeverTheBest i nawet się nie dziwię xd

1

@MiloszFCB1899 dobrą to nie, ale ¿Y qué fue? im czasem włączę :D

1

@michaleu zobacz @Faro, jakaś podróba Edka xd

2

@gumaz Sławek idzie na wojnę z Jarosławem i okej xd

6

@Eklerek bez przesady, wbrew pozorom bardzo łatwo się ze mną dogadać, tylko trzeba chcieć. Pytanie jak z Alejandrą, patrząc na jej minę, to może być gorzej. Biedny Ferran :(

7

@majkiii też jakbym miała wybierać między Alejandrą a Ferranem, to wybrałabym Ferrana.

0

@Azi ja w ogóle nie robię kawy, bo mi ta firmowa nie smakuje, chodzę tylko do towarzystwa ;)

3

@gumaz pójście do kuchni na kawę, żeby wymienić informacje

0

@Romario87 nie no, nie płoszmy go na starcie xd

2

@lithotripter i wtedy wkraczam ja, cała w barwach Barçy ;)
I nie udaję, że nie wiem, kim jest Pedri :P

2

@Profesorek Lavazza Crema e Aroma - brązowa jest mocniej wypalona, niebieska jest delikatniejsza.
Dobra jeszcze jest Dalmayr Caffe Crema Forte.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?