1

@Eklerek ale w klasach 1-3 nie ma ocen xd

1

@Ilka @gumaz ja jak koleżanka, żadnego deszczu nie widziałam.

0

@TR3YWAY ja bym włączyła sobie przypomnienie na Twoim miejscu

1

@Encore też biorę, ale to jednak nie to samo ;)

1

@Encore mnie chyba zażywanie naturalnej witaminy D w ostatnich dniach tak pobudziło :D

0

@Encore tak samo jak ten niedobry, po prostu humorek dopisuje :P

0

@Encore a ja mimo pogody mam dobry dzień i nie chce mi się nikogo wkurzać

3

@tomek8756 za późno…

@Encore myślałam, że się lubimy, a Ty takie rzeczy do mnie piszesz xD

7

@LAMC_10 Po co? Żeby jeszcze nam namącił?

1

@LAMC_10 jeszcze trochę i będzie walkower, a to niedobrze, bo tęsknię za Flickballem.

0

@Criss18Barca chcesz mnie obrazić???

0

@BorzyKrzys polskiej, a jakiej ma być?

0

@Eklerek chyba, że mam wzrok po babci, to nie xd

0

@Eklerek jak ktoś ma astygmatyzm albo prezbiopię xD

1

@Eklerek moja babcia nie ma pojęcia, kim jest Pedri, ale chyba takiego kawalera by nie przeżyła.

0

@MesQueUnClub_87 dentysta i ginekolog to najgorsi lekarze w samej swej naturze

1

@sebasarna @TR3YWAY ekspercie

3

@Eklerek a nie miało tak zabrzmieć xd

@BojanKriKicz nooo, zobacz jakiej dobrej jakości, całe życie go używam xd

1

@Eklerek owszem, ale nie obrażalska

2

@Eklerek i tu się nie mylisz, bo w końcu jestem bąblem xD

6

@tomek8756 nie przegrasz*

1

@Eklerek to będzie ciekawe doświadczenie xd

0

@Eklerek dobrze, że jak już ogłuchniesz, to nadal będziesz mógł pisać na LR i przyznać mi rację :D

0

@Eklerek będzie to ostatnie co usłyszysz zanim stracisz słuch (:

2

@VamoSBarca88 jak chcą mi dać Sorlotha, to ja bym mogła grać Ferranem do końca życia.

3

Chcecie Sorlotha?

1

@Eklerek spoko, ja mogę twierdzić, że trawa jest niebieska, tak długo, jak kogoś to denerwuje, także luz XD

1

@Eklerek kieruj ich do mnie, będę z nimi rozmawiać xd

1

@Eklerek widzę, że zostałam zdegradowana, bo ostatnio to chociaż „myszko” było xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?