July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek ale w klasach 1-3 nie ma ocen xd
1
@Ilka @gumaz ja jak koleżanka, żadnego deszczu nie widziałam.
0
@TR3YWAY ja bym włączyła sobie przypomnienie na Twoim miejscu
1
@Encore też biorę, ale to jednak nie to samo ;)
1
@Encore mnie chyba zażywanie naturalnej witaminy D w ostatnich dniach tak pobudziło :D
0
@Encore tak samo jak ten niedobry, po prostu humorek dopisuje :P
0
@Encore a ja mimo pogody mam dobry dzień i nie chce mi się nikogo wkurzać
3
@tomek8756 za późno…
@Encore myślałam, że się lubimy, a Ty takie rzeczy do mnie piszesz xD
7
@LAMC_10 Po co? Żeby jeszcze nam namącił?
1
@LAMC_10 jeszcze trochę i będzie walkower, a to niedobrze, bo tęsknię za Flickballem.
0
@Criss18Barca chcesz mnie obrazić???
0
@BorzyKrzys polskiej, a jakiej ma być?
0
@Eklerek chyba, że mam wzrok po babci, to nie xd
0
@Eklerek jak ktoś ma astygmatyzm albo prezbiopię xD
1
@Eklerek moja babcia nie ma pojęcia, kim jest Pedri, ale chyba takiego kawalera by nie przeżyła.
0
@MesQueUnClub_87 dentysta i ginekolog to najgorsi lekarze w samej swej naturze
1
@sebasarna @TR3YWAY ekspercie
3
@Eklerek a nie miało tak zabrzmieć xd
@BojanKriKicz nooo, zobacz jakiej dobrej jakości, całe życie go używam xd
1
@Eklerek owszem, ale nie obrażalska
2
@Eklerek i tu się nie mylisz, bo w końcu jestem bąblem xD
2
@WiernyKatalonii ja mam taki https://zapodaj.net/plik-tJwVota2Z5
@BojanKriKicz
6
@tomek8756 nie przegrasz*
1
@Eklerek to będzie ciekawe doświadczenie xd
0
@Eklerek dobrze, że jak już ogłuchniesz, to nadal będziesz mógł pisać na LR i przyznać mi rację :D
0
@Eklerek będzie to ostatnie co usłyszysz zanim stracisz słuch (:
2
@VamoSBarca88 jak chcą mi dać Sorlotha, to ja bym mogła grać Ferranem do końca życia.
3
Chcecie Sorlotha?
1
@Eklerek spoko, ja mogę twierdzić, że trawa jest niebieska, tak długo, jak kogoś to denerwuje, także luz XD
1
@Eklerek kieruj ich do mnie, będę z nimi rozmawiać xd
1
@Eklerek widzę, że zostałam zdegradowana, bo ostatnio to chociaż „myszko” było xD