July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB za małe cojones moim zdaniem.
0
@jacobFCB oczywiście, że na siebie. A na kogo niby innego?
6
@EzioAuditoreDF Nie, ale bardzo mnie cieszy, że Pedri nie spełniał ich oczekiwań i finalnie trafił do nas.
1
@michaleu ale co się niektórzy dali nabrać na potężny real w marcu, to ich.
8
Xavi bredził, ale to i tak była amatorka przy Alvaro.
2
@MessiForeverTheBest on to wszystko serio mówi, czy ktoś trolluje, bo aż nie do wiary?
1
@Encore w sumie nieduże, wystarczy podziwiać Pedriego i uważać go, za najlepszego na swojej pozycji.
1
@TR3YWAY ja chodzę i nie znam tego kawałka akurat…
1
@Popitek12 sory Popson, ale muszę odmówić. Jeszcze z samym @Encore to bym się zgodziła, ale z Tobą, to za wysokie progi jak dla mnie.
2
@LAMC_10 pan Trzaskowski z tego co kojarzę, to kibicuje materacom, więc wątpię, by się zgodził.
0
@FcPortoFan1999 o to chodzi, Oski
0
@FcPortoFan1999 obawiam się, że realowi nawet sędzia może nie pomóc i obym miała rację…
2
@FcPortoFan1999 mam nadzieję, że przez tych w bordowo-granatowych
@tadzik447 będzie dobrze
1
@taxky za to po meczu nie zamilkniemy o nim na długo ;)
4
@MessiForeverTheBest cywilizację przejmują stoły
2
@Jonyx nie no luzik, podśmiewam się trochę
1
@Jonyx to tym bardziej nie wiem, po co Ci ta wiedza, ale ok xddd
1
@Jonyx Nie, bo nie wiem, do czego Ci ta informacja xd
1
@Jonyx no jest (:
1
@Eklerek już się nie denerwuj, złość piękności szkodzi ;)
0
@Eklerek a może ktoś po prostu nie ma wrażeń w swoim życiu???
2
@Eklerek dlaczego od razu tak drastycznie? 19 letnia osoba, o ile nie jest ubezwłasnowolniona, ma pełne prawo do czynności prawnych, do związków z 20 lat starszym dziadem też, no ale nie przesadzajmy z uznawaniem, że jak ktoś kończy 18 lat, to magicznie nabywa całą mądrość życiową.
11
@bartekvisca 19 latka jest pełnoletnia, ale że dorosła, to bym nie powiedziała.
1
@Jonyx może być i tak :P
1
@Jonyx kto pyta, nie błądzi ;)
0
@Jonyx ja też pytam, by wymigać się od odpowiedzi twierdzącej ^^
1
@Jonyx ma to znaczenie w dobie powszechnego farbowania włosów (akurat ja nie farbuję, no ale xd)???
2
@MesQueUnClub_87 i tak już długo go nie ma.
4
@MesQueUnClub_87 może faktycznie przydałaby się zakładka randki na LR. Co prawda, byliby tam sami mężczyźni, ale przynajmniej wszystkie chwyty dozwolone.
2
@LAMC_10 i nic z tym nie zrobiłeś, więc teraz zrób!