July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalonbar Co więcej, koledzy też jakoś milczą. Jedynie, z tego co widziałam, Fabregas udostępnił filmik z insta Barçy i to tyle... Silencio
1
Mam nadzieję, że część z Was ma rację i to jest tylko pokerowa zagrywka. Wiadomo, że Leo prędzej czy później odejdzie bo ma swoje lata. Nie wyobrażam sobie jednak odejścia tym sposobem: znienacka i przy pustych trybunach. Mam nadzieję, że los się obróci i jeszcze czekają nas piękne chwile.
2
@BartqRKO Kamil Stoch na IO w 2014 skałał z gorączką 39°C. Nie wiedział czy wystartuje, ale zdecydował, że tak. Wiemy jak to się skończyło. Nie wolno odbierać komuś marzeń, jeśli uważa, że da radę.
0
@kiper09 Kiedyś był na satelicie, teraz to nie wiem
2
@FanBarcy123 Popatrz na to z drugiej strony: nikt Cię nie pilnuje, nie ogranicza.
0
@marcin000019 Ogółem to najlepiej w ogóle nie patrzeć na propagandę i oceniać po czynach, nie po słowach.
0
@donleo12 Była saga z Neymarem, teraz będzie z Messim
4
@puyol_presidend5 Rzucić palenie i wcale nie płacić ;)
0
@AntekGriezmann Więcławska ma sklep w Wilkowyjach, nie w Radomiu.
1
@AntekGriezmann W liceum polski, matma i historia.
0
@Janiama Mimo, że nie jestem fanka lekkiej atletyki, ten bieg mogę oglądać w nieskończoność.
5
@KrychaFCB Lewica to jest aktualnie największy sojusznik rządu wśród opozycji. Czego tu się spodziewać...
1
Super uczucie znów popatrzeć na Daniego Alvesa
1
@clyde Zawsze możesz mówić "pan Ksiądz ". Wtedy i wilk syty i owca cała. A co do dzień dobry, to są księża, którzy sami tak się witają.
2
@koksik2700 To że jak wstanę to jest bliżej do następnego pójścia spać
1
@Herato Nigdzie
0
No i to mi się podoba, oj podoba mi się
0
@Chaoss O Żyle i Stękale nie zapominajmy
1
@PatrychoO Wszędzie Karol, wszędzie
4
Rolnik sieje bociany!
0
@Krzychu1010 Niekoniecznie. Imieniny obchodzi się w związku ze wspomnieniem patrona, jakiego rodzice wybrali Ci, wybierając Twoje imię, także nie musi to być data najbliższa po urodzinach, może być np. Wspomnienie najważniejszego świętego/błogosławionego o tym imieniu.
0
@Kz1234 Shaki właśnie też wrzuciła selfie i go oznaczyła
2
@Nano22 Panie, jak Ty dwa dni przeleżałeś to jeszcze nie aż tak tragicznie. Ja ok. 5 tygodni leżałam. Oczywiście nie umniejszam. Cierpienie to cierpienie.
0
@Maker0 Mi się tam ten lawendowy strój podoba
0
Smutne te Igrzyska. Myślę, że z kibicami naszych by bardziej niosło.
1
@MontelQ Siara to Stefan Siara Siarzyński ;)
3
@Janas11224 A co najlepsze i wiem to z własnego doświadczenia: studenci ze Wschodu potem nie dają rady i jest duży odstrzał bądź też sami rezygnują. Tymczasem ktoś inny by się dostał i raczej kontynuował naukę.
0
@dmcteam Dalej za Barçą. Oczywiście przykro by mi było, że sprawa tak się potoczyła, ale życie jest jakie jest. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy i zarówno Leo jak i Antoś zostaną.
2
Po co ma ułatwiać, czyli godzić się na obniżkę pensji skoro ma trójkę dzieci do wykarmienia i każdy grosz się liczy?
3
@Lola120 Może trzeba zmienić gabinet... bo pieniądze to jedno, ale chodzi też o zęby