3

@Pawel13sz Panenką po ziemi. To jest Luis, czego nie rozumiesz?

0

@konrad1661 Zależy. Niektóre kraje, np. Włochy wymagają byś zarejestrował się w ich ministerstwie (tzw. EU-PLF) i wtedy pobierasz inny kod QR, który jest Ci potrzebny wraz z tym ze szczepienia.
A Kartę Lokalizacji Podróżnego wypełniasz przed powrotem online lub na pokładzie samolotu w wersji papierowej.

0

Antek z golem.....

1

Wg komentatorów Griezmann w sekundę odmienił grę Atleti, a wy i tak będziecie narzekać xd

0

@cules100pro To wina włosów. Zapuści to się odblokuje.

0

@FranekCastle No nie wiem, dla mnie wszyscy obecni politycy są siebie warci.

0

@FranekCastle Ciekawe, że PO czy reprezentanci Lewicy (SLD), byli kiedyś u władzy i pięknie też nie było...

3

@Kgorecki2500 A oni się sami tak nie nazwali?

2

@Krzychuuuu14 Ale nie każdy ma dostęp do Canalu+...

0

@maroon Jeżeli dana czynność prawna wymaga nadzwyczajnej formy, np. Aktu notarialnego, to nie ma co kombinować.

0

Syndrom kuwady jak nic...

0

@agaFCB U mnie dziś polsat sprzątał

0

@maniak33333 przynajmniej biega

0

@Gaz Mam nadzieję, że zanim cała trójka wróci to jego już tu nie będzie

0

@koksik2700 Widzisz, niby napisałeś, że nie ma się co sugerować Twoją opinią, a Lapcio wziął ją do serca i Tumanek zostaje.

0

@Fartlow Jeszcze rok czy dwa i ludzie już będą mieli koronę gdzieś.

0

@elplacek44 To już lepiej Kruczek albo Horngacher

0

@msmsms Potwierdzam, zdalne studia to koszmar

2

@Khardan Akurat mi jesienią zeszłego roku bardziej pomogła lekarka na teleporadzie niż inna u której byłam na żywo kilka dni wcześniej także tego....

3

I oby już nigdy nie usiadł

0

@barcowy1899 Pytanie czy by chciał...

0

@Gaz No właśnie mnie też to irytuje. I aż miło popatrzeć na Simeone, który drze się na swoich partaczy.

0

@Mbdf27 Tak bo nigdy więcej nie chcę przechodzić tego świństwa tak źle, ale nie wiem, czy przyjmę trzecią dawkę.

1

@LS Problem w tym, że z Sociedad ładnie zagrali, więc można...

0

Ej, a jak oddamy Al Saad Kumanka to może nie będą robić Xaviemu problemów...

0

Panie, sędzia zrobił z Panem to co Laporta powinien.

0

Może jestem ciut off topic, ale czemu Kumanek to Ludwiczek?

0

Oni pomylili mecz z rozgrzewką

0

@4drian0 Own goal odpoczywa po udanym euro

0

@BulaKG Cadiz na mistrza w takim razie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?