July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pawel13sz Panenką po ziemi. To jest Luis, czego nie rozumiesz?
0
@konrad1661 Zależy. Niektóre kraje, np. Włochy wymagają byś zarejestrował się w ich ministerstwie (tzw. EU-PLF) i wtedy pobierasz inny kod QR, który jest Ci potrzebny wraz z tym ze szczepienia.
A Kartę Lokalizacji Podróżnego wypełniasz przed powrotem online lub na pokładzie samolotu w wersji papierowej.
0
Antek z golem.....
1
Wg komentatorów Griezmann w sekundę odmienił grę Atleti, a wy i tak będziecie narzekać xd
0
@cules100pro To wina włosów. Zapuści to się odblokuje.
0
@FranekCastle No nie wiem, dla mnie wszyscy obecni politycy są siebie warci.
0
@FranekCastle Ciekawe, że PO czy reprezentanci Lewicy (SLD), byli kiedyś u władzy i pięknie też nie było...
3
@Kgorecki2500 A oni się sami tak nie nazwali?
2
@Krzychuuuu14 Ale nie każdy ma dostęp do Canalu+...
0
@maroon Jeżeli dana czynność prawna wymaga nadzwyczajnej formy, np. Aktu notarialnego, to nie ma co kombinować.
0
Syndrom kuwady jak nic...
0
@agaFCB U mnie dziś polsat sprzątał
0
@maniak33333 przynajmniej biega
0
@Gaz Mam nadzieję, że zanim cała trójka wróci to jego już tu nie będzie
0
@koksik2700 Widzisz, niby napisałeś, że nie ma się co sugerować Twoją opinią, a Lapcio wziął ją do serca i Tumanek zostaje.
0
@Fartlow Jeszcze rok czy dwa i ludzie już będą mieli koronę gdzieś.
0
@elplacek44 To już lepiej Kruczek albo Horngacher
0
@msmsms Potwierdzam, zdalne studia to koszmar
2
@Khardan Akurat mi jesienią zeszłego roku bardziej pomogła lekarka na teleporadzie niż inna u której byłam na żywo kilka dni wcześniej także tego....
3
I oby już nigdy nie usiadł
0
@barcowy1899 Pytanie czy by chciał...
0
@Gaz No właśnie mnie też to irytuje. I aż miło popatrzeć na Simeone, który drze się na swoich partaczy.
0
@Mbdf27 Tak bo nigdy więcej nie chcę przechodzić tego świństwa tak źle, ale nie wiem, czy przyjmę trzecią dawkę.
1
@LS Problem w tym, że z Sociedad ładnie zagrali, więc można...
0
Ej, a jak oddamy Al Saad Kumanka to może nie będą robić Xaviemu problemów...
0
Panie, sędzia zrobił z Panem to co Laporta powinien.
0
Może jestem ciut off topic, ale czemu Kumanek to Ludwiczek?
0
Oni pomylili mecz z rozgrzewką
0
@4drian0 Own goal odpoczywa po udanym euro
0
@BulaKG Cadiz na mistrza w takim razie