July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma to jak przygotowywać się na mundial w domu
19
Wszystkiego najlepszego wszystkim dzieciom i każdemu kto się czuje dzieckiem :)
0
Oby nie proroczy
17
Czekam na fale hejtu ale powiem wam, że jakoś nie uważam że nasza reprezentacja zajdzie jakoś super daleko na mundialu. Obawiam się blamażu. Obym się myliła i była miło zaskoczona.
1
Zimnego Lecha ;) (oczywiście takie piwo)
13
Nie wygląda źle :)
1
Jak oni pięknie wyglądają
7
Ciekawe że oglądając tylko TVP wiem o proteście bardzo dużo i mam wrażenie że tylko on jest tematem od pewnego czasu xddd
1
Sama jestem dziewczyną ale osobiście nie mogę patrzeć jak fajni faceci są uzależnieni od takich małp i widać jak się męczą ale nic z tym nie robią.
1
To ci powiem niezły przypadek. Ja natomiast mam ziomka za którym zawsze ciągnie się chmura, nawet jak nie dymu to nieprzyjemnego zapachu. Wszyscy zawsze mu mówią nie pal bo śmierdzisz ale niestety to tak nie działa. Tymbardziej gadki że jest glupi. Ale przynajmniej beka była jak na Mikołajki kupiłam mu gumy w kształcie fajek i otworzył je przy nauczycielce.
0
Niestety żyłeś w błędzie. Jego prawdziwe imię to Bolesław, po królewsku.
0
Nadupczanie pasem i picie będzie i tak bo to standard. Chodziło mi o coś bardziej nieszablonowego żeby każdy zapamiętał tą imprezę.
0
Polecacie jakieś zabawy/konkurencje na imprezę typu wesele/18 etc?
0
Mogę się podzielić starszymi horrorami. Pewnie nie oglądałeś albo dawno nie oglądałeś: 4:0 z PSG 14.02.2017 a jak chcesz coś z początków kinematografii to dwumecz z Bayernem z 2013
1
Cesc Fabregas, Iker Casillas, Łukasz Piszczek, Łukasz Fabiański , Denis Suarez
2
To ja chyba nie też się nie znam (mimo że jestem dziewczyną) bo jak dla mnie to on nie jest ani trochę urodziwy xd
0
Jedyne co dobre to że tą piątą w ciągu ostatnich pięciu lat zabraliśmy my
0
Miłych snów kochani
Visca el Barça!
0
Widzisz mój system nerwowy takiej dawki futbolu chyba by nie wytrzymał
0
Jak znajdę to ci dam
0
A ja wam powiem: nie obchodzi mnie dzisiejszy finał. Mam ochotę obejrzeć sb jakiś film i wynik finału poznać rano i mam nadzieję że to się uda
0
Mogą jeść bo jeżeli ktoś ma ciężką pracę (finał ligi mistrzów to nie byle co) lub jest w podróży (a są) to mogą ten post przełożyć na kiedy indziej
0
U mnie to już nwm która ale fakt niebo płacze przez białych.
0
Również tak mam
0
Gościu kazał mi zostać po lekcji żeby pogadać o wiarołomności Kaki :D
0
Uwielbiam mojego historyka i moją klasę. Dzisiaj na historii dyskutowaliśmy o żonach Ronniego i jego wpływie na drużynę za czasów przedpepowych :') :')
0
Wszyscy zajęli się drugą wypowiedzią to ja zrobię wyjątek i pochwalę Albe. Bardzo ładny gest.
0
Ustawy o odebraniu odznaczeń nie podpisał xD
0
Tego się nie zapomina :)
0
To czeka cię długi czas bez snu....