0

Co ty chcesz żebym utyła??????

2

Nie wiem jak wy ale ja mam pustkę w sercu że to już koniec sezonu :'(

17

Mając na uwadze czas podziękowań chciałabym podziękować wam wszystkim tutaj za wspólny sezon, całemu sztabowi, wszystkim piłkarzom no i oczywiście Andresowi, który jest mes que un jugador.
Visca el Barça i Visca Iniesta

0

Fontanna pod pałacem hiszpańskim ewentualnie plac kataloński

0

Tak serio to tata Andresa nagrywa ale myślę że jak się skontaktuje z Andresem to on jakoś na to zaradzi.

3

Wczoraj tak ok. 19 przechodziłam obok jednego z mniejszych muzeów w Warszawie i gościu mówi do koleżanki żeby nie zapraszała nikogo na noc muzeów do nich bo i tak nikt nie przyjdzie a tak to przynajmniej będą mieli spokój w pracy.

0

Jedyny piłkarz Realu, którego lubiłam i w sumie lubię do dziś.

0

Ja to nie wiem jak to dalej będzie... Całe 6 lat mojego życia i teraz ciężko będzie się przyzwyczaić :'(

0

Nie bluźnij!!!

0

Oj popijemy, popijemy.... Trzeba zagłuszyć ten ból

0

No właśnie ja też takie o co cho??? Co prawda liga mistrzów po odpadnieciu Barçy z Ligi Mistrzów mi wisi ale no jednak zanim to się stało to finał lm mnie obchodził

0

Kto mieczem wojuje....

7

Co do anglikanskiego kościoła to różnice są głównie jeżeli chodzi o obyczaje. Poszło o to że jeden z królów nie miał syna i obwiniał o to żonę a papież nie dawał mu rozwodu więc ten zrobił sb odłam. Dlatego też głową kościoła jest królowa.

0

Andres nie odchodź!!!

0

Związki międzyludzkie xD

1

Ja na większości zdjęć hahahaha

0

Mój kolega zwolnił się dzisiaj z lekcji ponieważ pada deszcz. Tak napisał wychowawcy xddd

0

Gruby do mnie dzwonił i pytał się czy nie dołączyć do Dolcana Ząbki a ja mu mówie stary leć!

0

Dobranoc

0

Si si si si si si si

0

Czekajta jakie mecze są 15 czerwca?

2

Prawdę mówiąc to z większością postulatów Korwina się zgadzam ale nie widzę tego w przełożeniu na jego czyny.

12

Na tym polega jego plan. Z resztą inni związani z nowoczesną nie lepsi. Wczoraj w minęła 20 poseł Rabiej też się nieźle zbłaźnił.

0

No to niestety zdarzają się tacy egzaminatorzy... A ta moja to jeszcze nie jest taka zła jest duet babka od nas i z sąsiedniego liceum co mało kto u niej zdaje.

0

Moja babka od polskiego już po pierwszym dniu ustnych oblała 5 osób więc mam nadzieję że w przyszłym roku też będzie mnie uczyć i nie będę miała z nią matury ustnej.

0

Jednak wolę Tito w wersji dojrzały pan :)

0

I to tymi u nóg....

0

A jakie to ma znaczenie?

1

To powodzenia na chemi :)

0

Tak wiem szalony pomysł :) ale nie widzę niczego na czym bym znała się na tyle dobrze żeby robić to przez całe życie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?