July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ty chcesz żebym utyła??????
2
Nie wiem jak wy ale ja mam pustkę w sercu że to już koniec sezonu :'(
17
Mając na uwadze czas podziękowań chciałabym podziękować wam wszystkim tutaj za wspólny sezon, całemu sztabowi, wszystkim piłkarzom no i oczywiście Andresowi, który jest mes que un jugador.
Visca el Barça i Visca Iniesta
0
Fontanna pod pałacem hiszpańskim ewentualnie plac kataloński
0
Tak serio to tata Andresa nagrywa ale myślę że jak się skontaktuje z Andresem to on jakoś na to zaradzi.
3
Wczoraj tak ok. 19 przechodziłam obok jednego z mniejszych muzeów w Warszawie i gościu mówi do koleżanki żeby nie zapraszała nikogo na noc muzeów do nich bo i tak nikt nie przyjdzie a tak to przynajmniej będą mieli spokój w pracy.
0
Jedyny piłkarz Realu, którego lubiłam i w sumie lubię do dziś.
0
Ja to nie wiem jak to dalej będzie... Całe 6 lat mojego życia i teraz ciężko będzie się przyzwyczaić :'(
0
Nie bluźnij!!!
0
Oj popijemy, popijemy.... Trzeba zagłuszyć ten ból
0
No właśnie ja też takie o co cho??? Co prawda liga mistrzów po odpadnieciu Barçy z Ligi Mistrzów mi wisi ale no jednak zanim to się stało to finał lm mnie obchodził
0
Kto mieczem wojuje....
7
Co do anglikanskiego kościoła to różnice są głównie jeżeli chodzi o obyczaje. Poszło o to że jeden z królów nie miał syna i obwiniał o to żonę a papież nie dawał mu rozwodu więc ten zrobił sb odłam. Dlatego też głową kościoła jest królowa.
0
Andres nie odchodź!!!
0
Związki międzyludzkie xD
1
Ja na większości zdjęć hahahaha
0
Mój kolega zwolnił się dzisiaj z lekcji ponieważ pada deszcz. Tak napisał wychowawcy xddd
0
Gruby do mnie dzwonił i pytał się czy nie dołączyć do Dolcana Ząbki a ja mu mówie stary leć!
0
Dobranoc
0
Si si si si si si si
0
Czekajta jakie mecze są 15 czerwca?
2
Prawdę mówiąc to z większością postulatów Korwina się zgadzam ale nie widzę tego w przełożeniu na jego czyny.
12
Na tym polega jego plan. Z resztą inni związani z nowoczesną nie lepsi. Wczoraj w minęła 20 poseł Rabiej też się nieźle zbłaźnił.
0
No to niestety zdarzają się tacy egzaminatorzy... A ta moja to jeszcze nie jest taka zła jest duet babka od nas i z sąsiedniego liceum co mało kto u niej zdaje.
0
Moja babka od polskiego już po pierwszym dniu ustnych oblała 5 osób więc mam nadzieję że w przyszłym roku też będzie mnie uczyć i nie będę miała z nią matury ustnej.
0
Jednak wolę Tito w wersji dojrzały pan :)
0
I to tymi u nóg....
0
A jakie to ma znaczenie?
1
To powodzenia na chemi :)
0
Tak wiem szalony pomysł :) ale nie widzę niczego na czym bym znała się na tyle dobrze żeby robić to przez całe życie.