July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@thorin ambitnie
0
@Ilka brzoza :P
1
@Ilka współczuję, ja praktycznie bezboleśnie. Czasem trochę bardziej brzuch zaboli, to po jednym rozkurczowym przejdzie.
Za to od alergii, to tak mnie głowa napiernicza od 5 dni, że chyba mi wybuchnie.
3
@macio_944 to nie ja wybieram, to hormony.
1
@Kgorecki2500 no heretyk jak nie wiem…
2
@clyde u mnie jest na zmianę płacz albo chęć zniszczenia całej cywilizacji :P
1
@Alvarinho znaczy, że wszystko z Tobą dobrze ;)
@Vegeta88 czyżbym podsunęła Ci pomysł na nowy biznes???
1
@Gary sam mówisz, że jesteś. Ja tylko powtarzam po starszym i mądrzejszym ode mnie xd
5
@Szicek10 w połowie maja -15. Ochłodzenie klimatu.
0
@TR3YWAY a zapytał ją ktoś, czy składała CV na kelnerkę chociaż?
0
@Ilka wiesz, nikt mi się nie każe z takimi przyjaźnić, ale sam fakt, że tak ma wyglądać społeczeństwo już przeraża.
0
@Ilka nie wiem czy nie tak źle, dobijające jest to, że ze świecą szukać normalnych ludzi.
2
@Puyolex wypij pod wtorek ;)
0
@Ilka Nie xd
Takich spotykam na swojej drodze typu studia/imprezy itp.
2
@macio_944 moje szczęście do mężczyzn na jednym obrazku
@Ilka
0
@Criss18Barca to się poprawiam w takim razie ;)
1
@michaleu ja to samo xd
1
@LAMC_10 gdzie się podziałeś?
1
@Kgorecki2500 chłop ledwo zdał maturę, a już dorobiony. Ale weź panie tak lataj.
1
@norbi77 dlatego ja co prawda wrzuciłam butelkę do lodówki, ale z niej nie skorzystałam…
2
@Criss18Barca jedno i drugie będzie smakować cudownie
2
@michaleu dlaczego? Ja tam uważam, że przyjaźń damsko-męska bez podtekstu erotycznego istnieje.
0
@Ptasior Syn Michała Pola
0
@michaleu dlaczego? Chyba dobrze, że się lubię z jego bff…
@Katalończyk 99 o co Ty mnie posądzasz, co?
0
@Alvarinho niektórym to nie przeszkadza…
1
@PaPo Tobie może nie. Ja tam chłopa lubię i japa uśmiechnięta teraz ;)
10
Wielką radość mi sprawiłeś Torresie Ferranie tym przełamaniem swoim :D
3
@Kessie nie wiem. Nie znam się.
1
@Ilka niby tak, ale przynajmniej wiesz, że jesteś widzialna xd
3
@Ilka ciesz się, że nie gej i że przynajmniej na Ciebie spojrzał xD