2

@thorin ambitnie

0

@Ilka brzoza :P

1

@Ilka współczuję, ja praktycznie bezboleśnie. Czasem trochę bardziej brzuch zaboli, to po jednym rozkurczowym przejdzie.

Za to od alergii, to tak mnie głowa napiernicza od 5 dni, że chyba mi wybuchnie.

3

@macio_944 to nie ja wybieram, to hormony.

1

@Kgorecki2500 no heretyk jak nie wiem…

2

@clyde u mnie jest na zmianę płacz albo chęć zniszczenia całej cywilizacji :P

1

@Alvarinho znaczy, że wszystko z Tobą dobrze ;)

@Vegeta88 czyżbym podsunęła Ci pomysł na nowy biznes???

1

@Gary sam mówisz, że jesteś. Ja tylko powtarzam po starszym i mądrzejszym ode mnie xd

5

@Szicek10 w połowie maja -15. Ochłodzenie klimatu.

0

@TR3YWAY a zapytał ją ktoś, czy składała CV na kelnerkę chociaż?

0

@Ilka wiesz, nikt mi się nie każe z takimi przyjaźnić, ale sam fakt, że tak ma wyglądać społeczeństwo już przeraża.

0

@Ilka nie wiem czy nie tak źle, dobijające jest to, że ze świecą szukać normalnych ludzi.

2

@Puyolex wypij pod wtorek ;)

0

@Ilka Nie xd
Takich spotykam na swojej drodze typu studia/imprezy itp.

2

@macio_944 moje szczęście do mężczyzn na jednym obrazku

@Ilka

0

@Criss18Barca to się poprawiam w takim razie ;)

1

@michaleu ja to samo xd

1

@LAMC_10 gdzie się podziałeś?

1

@Kgorecki2500 chłop ledwo zdał maturę, a już dorobiony. Ale weź panie tak lataj.

1

@norbi77 dlatego ja co prawda wrzuciłam butelkę do lodówki, ale z niej nie skorzystałam…

2

@Criss18Barca jedno i drugie będzie smakować cudownie

2

@michaleu dlaczego? Ja tam uważam, że przyjaźń damsko-męska bez podtekstu erotycznego istnieje.

0

@Ptasior Syn Michała Pola

0

@michaleu dlaczego? Chyba dobrze, że się lubię z jego bff…

@Katalończyk 99 o co Ty mnie posądzasz, co?

0

@Alvarinho niektórym to nie przeszkadza…

1

@PaPo Tobie może nie. Ja tam chłopa lubię i japa uśmiechnięta teraz ;)

10

Wielką radość mi sprawiłeś Torresie Ferranie tym przełamaniem swoim :D

3

@Kessie nie wiem. Nie znam się.

1

@Ilka niby tak, ale przynajmniej wiesz, że jesteś widzialna xd

3

@Ilka ciesz się, że nie gej i że przynajmniej na Ciebie spojrzał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?