0

@Criss18Barca skąd wiesz, że to on jest od trafiania??? ^^

1

@PaPo a po polsku to już nie umie? Musi popisywać się angielskim?

2

@PaPo ten przypadek to: Felix Hoffmann

3

@Criss18Barca to Ferran chyba nie ma prawka, skoro Pedri robi za szofera ;)
Istnieje też teza, że Ferran mógłby nie trafić, ale ja nie wiem, skąd takie pomysły…

Jest też taka teza, ale bardzo nieśmiała, że panowie śpią razem (:

2

@Jakchcesz
1. Pedro
2. Gonzalez
3. Lopez

0

@Cochise a to już jak uważasz :D

0

@Cochise śmiała teza :P

0

@CurryTheGoat30 w głowach niektórych, to jutrzejszy.

3

@Cochise i by się wydało ile ja na Ciebie donoszę xD

3

@PatrychoO Nie no, takim współczesnym Roberto jest raczej Eryś.

0

@Vegeta88 żeby było zabawniej, Grizou też mi się kiedyś podobał :p

6

@Esteban_ akurat to, że madryciaki się go bały, to duża zaleta.

6

@Popitek12 przeceniasz go

1

@Kazragore może jedynie zgubną pewność siebie xd

1

@TR3YWAY „Baddie to w slangu internetowym określenie pewnej siebie, charyzmatycznej i bardzo atrakcyjnej kobiety, która świadomie kreuje swój wizerunek w mediach społecznościowych.”

Jeśli la rambla liczy się jako media społecznościowe, to wychodzi na to, że tak XD

0

@SeWo77 ja to podkoszulki w Pepco, ale nie wiem, na co mu damskie i wolę nie wiedzieć…

0

@Chudini123 kupowałam w sklepie stacjonarnym rGol w Warszawie.

1

@MichalVamos tak, ten z Superpucharu
@majkiii ja już mam :D

5

Szkoda, że nie czwarty zestaw…

0

@Faro Niestety nie, bo nie mam ostatnio czasu na szwędanie się po mieście.

1

@Faro Edward Warchocki na premiera!

5

@Kgorecki2500 Papa Americano króciutko z Trumpem

1

@Popitek12 Ferrando Torres wraca na szczyt!

0

@Krzysztof1987 akurat w to wątpię…

0

@Czyhrynski 2 lata temu, a co?

0

@bartekvisca tak, to jest błędne koło. Dlatego AI może wspierać pracę człowieka, ale nie może go w pełni zastąpić.

Poza tym, czy sztuczna inteligencja zastąpi moje narzekanie na wszystko w pracy? Wątpię :P

0

@Eklerek no i okej

0

@Eklerek bo mi Adasia obrażasz

1

@Eklerek ale żeby na mnie się wyżywać tak? Na mnie???

3

@mrboom jest to 23 x 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?