July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca skąd wiesz, że to on jest od trafiania??? ^^
1
@PaPo a po polsku to już nie umie? Musi popisywać się angielskim?
2
@PaPo ten przypadek to: Felix Hoffmann
3
@Criss18Barca to Ferran chyba nie ma prawka, skoro Pedri robi za szofera ;)
Istnieje też teza, że Ferran mógłby nie trafić, ale ja nie wiem, skąd takie pomysły…
Jest też taka teza, ale bardzo nieśmiała, że panowie śpią razem (:
2
@Jakchcesz
1. Pedro
2. Gonzalez
3. Lopez
0
@Cochise a to już jak uważasz :D
0
@Cochise śmiała teza :P
0
@CurryTheGoat30 w głowach niektórych, to jutrzejszy.
3
@Cochise i by się wydało ile ja na Ciebie donoszę xD
3
@PatrychoO Nie no, takim współczesnym Roberto jest raczej Eryś.
0
@Vegeta88 żeby było zabawniej, Grizou też mi się kiedyś podobał :p
6
@Esteban_ akurat to, że madryciaki się go bały, to duża zaleta.
6
@Popitek12 przeceniasz go
1
@Kazragore może jedynie zgubną pewność siebie xd
1
@TR3YWAY „Baddie to w slangu internetowym określenie pewnej siebie, charyzmatycznej i bardzo atrakcyjnej kobiety, która świadomie kreuje swój wizerunek w mediach społecznościowych.”
Jeśli la rambla liczy się jako media społecznościowe, to wychodzi na to, że tak XD
0
@SeWo77 ja to podkoszulki w Pepco, ale nie wiem, na co mu damskie i wolę nie wiedzieć…
0
@Chudini123 kupowałam w sklepie stacjonarnym rGol w Warszawie.
1
@MichalVamos tak, ten z Superpucharu
@majkiii ja już mam :D
5
Szkoda, że nie czwarty zestaw…
0
@Faro Niestety nie, bo nie mam ostatnio czasu na szwędanie się po mieście.
1
@Faro Edward Warchocki na premiera!
5
@Kgorecki2500 Papa Americano króciutko z Trumpem
1
@Popitek12 Ferrando Torres wraca na szczyt!
0
@Krzysztof1987 akurat w to wątpię…
0
@Czyhrynski 2 lata temu, a co?
0
@bartekvisca tak, to jest błędne koło. Dlatego AI może wspierać pracę człowieka, ale nie może go w pełni zastąpić.
Poza tym, czy sztuczna inteligencja zastąpi moje narzekanie na wszystko w pracy? Wątpię :P
0
@Eklerek no i okej
0
@Eklerek bo mi Adasia obrażasz
1
@Eklerek ale żeby na mnie się wyżywać tak? Na mnie???
3
@mrboom jest to 23 x 3