KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damiano996 Hahahahahah najlepsze co dzisiaj przeczytałem
0
@Tomo1989 szkoda ze busquetsem tak nie rotuje
2
@Tomo1989 rotować??? Rotuje to się zawodnikami mocno eksploatowanymi a nie gościem, który rozegrał 2 mecze
3
Nie rozumiem szczerze mówiąc Koemana. Kupił Desta, wrzucił go na klasyk gdzie rywal jest klasy światowej, ten zostaje jednym z najlepszych jak nie najlepszym zawodnikiem na boisku i po tym meczu raptem znowu wraca do roberto który klasowym obrońca nigdy nie będzie zamiast ogrywać desta
0
@kamiVeB na tej stronie każdy tylko by umiejszal. Cała pierwsza połowa Barcelony była bardzo dobra. Pełna kontrola. Środek pola opanowany w tym także zasługa pedriego
6
@kamiVeB nie zagrał słabej pierwszej połowy.
0
@Wossi61FCB dlaczego?
9
@Rewolucja123 inny mecz oglądałeś?
1
@sokot Pedri***
0
@Rewolucja123 zawody na +, ale stać go na jeszcze więcej
3
Pjanic za Busquetsa i od razu gra się klei
1
@barcelonaLM chyba Realu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Rewolucja123 już się czytać twoich wypocin nie da
0
@Rewolucja123 chłopie ewidentnie masz jakiś kompleks De Jonga
0
@nitey nie w tym momencie. Jest bez formy, ale jak na nią wskoczy to jest topowym pomocnikiem na świecie, nie mam co do tego żadnych wątpliwości
9
Tak jak większość osób chce. Sprzedajmy młodego De Jonga, nie mam wątpliwości ze jednego z najlepszych pomocników na świecie. Zostawmy Busquetsa dziada, który w B klasie by nie nadążył. To, ze De Jong to klasowy pomocnik nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Znajdźmy mu w końcu godnego partnera. To on jest młody i to on dopasowuje się do swojego starszego partnera. Ciężko ogarniać cała pomoc samemu.
2
@Rewolucja123 ale ty masz problem do tego De Jonga
0
@ViscaBarca123 a o Konradzie co sądzisz?
0
@fortunate_son No prawe skrzydło chodzi wyśmienicie
0
@Bartek22 No nie wiem kontuzja Coutinho, Dembele,Trincão i Griezmann nie zachwycają to może on dałby nam dużo więcej. Nie jest aż tak młody, ma już te 19 lat wiec myśle, ze jest gotowy na dorosłe granie
4
A może Konrad De La Fuente byłby teraz naszym zbawieniem. W meczach przedsezonowych wyglądał swietnie
0
@ViscaBarca123 uważasz, ze powinien dostać szanse w pierwszym zespole czy to jeszcze nie ten moment?
1
Koeman mógłby wsm dać szanse Moribie. Może dałby radę. Warunki ma bardzo dobre, wybiegany jest, myśle ze by się sprawdzil
0
@kiper09 myśle, ze nie
0
@ViscaBarca123 o dzięki wielkie za odpowiedz, mam nadzieje, ze w następnym okienku poważnie się nim zainteresują
0
@ViscaBarca123 skąd wiadomo, ze Moukoko jest fanem Barcy?
17
Zauważcie jedno, jak De Jong nie gra z Busquetsem w pomocy to jest jednym z najlepszych zawodników na boisku. Wypadałoby postawić na tego de jonga i do niego dostawić drugiego pomocnika. Puig,Pjanic,roberto, ktokolwiek aby nie Busquets. Środek pola to najważniejsza formacja w piłce nożnej i to ją powinnismy odbudować. Do środka obrony już teraz powinien być włączony Araujo, bo w jakim meczu by nie zagrał to gra bezbłędnie. Dest już widać, ze potencjał ma ogromny. Przyjść dopiero do drużyny i zagrac w pierwszym składzie na El Clasico po stronie gdzie Real jest najgorozniejszy i świetnie daje sobie radę. Wydaje mi się, ze mamy po załatwione na lata.
Najcięższa do zestawienia jest linia ataku. Fati i Messi to pewniaki. Co do Coutinho to sam do końca przekonany nie jestem. Ma pojedyncze przebłyski. Jest nieregularny, potrafi zniknąć w meczu. Trincão narazie to niewiadoma, dembele zagra jedna dobra akcje na 100 a o Griezmannie szkoda gadać. Ter Stegen-Alba-Lenglet-Araujo-Dest-De Jong-Puig/Pjanic-Fati-Coutinho-Messi-DembeleTrincao
Napastnik po sezonie to obowiązek. Fajnie jakby postawili cała sile na Hallanda
2
Boże ci piłkarze wymieniani to żart
1
@kuz brak szacunku to zachowanie zawodników PSG. Mnie na przyklad irytuja ludzie broniący Psg