KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 Zależy jak na to spojrzeć, bo wcześniej napisałeś o wydawaniu dwóch dniówek na gierkę. No dla mnie wynagrodzenie sobie 2 dni pracy produktem, który starczy mi na kilka miesięcy dobrej zabawy to nie jest zbyt wygórowana cena. Szacując ile satysfakcji i przyjemności da mi odkrywania świata GTA VI, oceniam, że mógłbym zapłacić nawet więcej niż domyślam się, że kosztować. Każdy musi sobie sam odpowiedzieć jak ta gra trafia w jego gust, ile dostarczy mu rozrywki i ile jest w stanie za nią zapłacić. Ja mógłbym naprawdę dużo, gdyby trzeba było.
1
@Kgorecki2500 Moim zdaniem bez porównania z W3 czy KCD2 pod kątem dopracowania, ilości pracy włożonej przez twórców. I nie jest to praca daremna, bo niektórzy mogą nie doceniać ogroma detali, ale ja naprawdę dzięki temu lepiej wchodzę w świat gry i tym samym lepiej się bawię. Tutaj praca twórców zdecydowanie ostatecznie przekłada się na jakość produktu. Seria GTA wyznacza standardy na rynku gier. Standardy do których inne studia gier i tak później długo nie dojeżdżają.
Rozumiem, że nie podoba Ci się bardziej niż inne gry i doceniasz w grach inne rzeczy niż oferuje GTA. Dla mnie taką grą jest W3. Pograłem 2-3 godziny i się poddałem. Mi akurat totalnie nie siadła rozgrywka, styl gry, mechaniki itd. Kwestia gustu... Natomiast myślę, że ten hype na GTA nie wziął się znikąd. Znając ceny na rynku gier takich gier jak EA FC czy Assassin's Creed jestem w stanie z GTA dać naprawdę dużo. Właściwie trudno będzie Rockstarowi przebić moją maksymalną cenę jaką jestem w stanie zapłacić za ten tytuł.
4
@Kgorecki2500 "GTA VI to będzie gra jak każda inna" - to tak jakby powiedzieć, że Messi to piłkarz jak każdy inny. Niby jakaś część prawdy w tym jest, ale każdy wie jak jest naprawdę.
6
@majkiii Śmiała teza, że 10% użytkowników z La Rambli może mieć większą wiedzę na temat piłki niż Deco :D
0
@takisobiektos Kto taki mądry, że krytykował Diaza za wiek? (obecnie 29 lat)
4
Wracając do faulu Messiego, bo widzę, że temat ciągle żywy... Mówi się o tym tak dużo tylko dlatego, że to Messi. Gdyby to był ktoś pokroju Rodriego faulujący na potencjalnie czerwoną kartkę piłkarza Wysp Zielonego Przylądka to na drugi dzień nikt nie pamiętałby o przewinieniu i nie latałoby tysiąc powtórek po całym internecie. Zresztą oglądając mecze brutalne i niebezpieczne faule zdarzają się często i sędziowie w mojej ocenie nie zawsze, a nawet dość rzadko, sięgają od razu po czerwone kartki (chyba że faulującym jest zawodnik Barcelony w LM).
Dodatkowo nie jest tajemnicą, że Messi ma jakąś formę parasola ochronnego. Sędziom może ręka zadrżeć, gdy mają podjąć decyzję o wyrzuceniu takiego piłkarza z boiska. Podobnie by było, gdyby to był Yamal, Mbappe czy Cristiano Ronaldo. To są piłkarze na tyle medialni i kluczowi dla swoich zespołów, że sędzia ma pewnego rodzaju blokadę w głowie i musi się 2x zastanowić nad każdą kluczową decyzją w stosunku do nich. Dla Messiego żółta powinna być co najmniej - i tutaj na pewno błąd Marciniaka. Bezpośrednia czerwona też nie byłaby błędem.
1
@vangoor To ja wolę Balde.
6
@Faro Wielu przebije Messiego w przyszłości jak tylko FIFA podtrzyma w przyszłości decyzję o rozszerzeniu mundialu do tylu drużyn, a nawet będzie rozszerzać mundial jeszcze bardziej.
0
@Colon Bo mam dużo do roboty w ciągu dnia i byłbym teraz martwy i nie zrobiłbym nic :(
0
Co ten Messi robi? On wie, że już jest emerytem i w tym wieku nie powinien już strzelać hattricków na Mistrzostwach Świata?
12
Ja to mam pecha. Wyłączyłem tuż przed golem Senegalu, bo stwierdziłem, że nic się już nie wydarzy. Przeczytałem na La Rambli, że Senegal strzelił i może jeszcze powalczyć, więc włączyłem ponownie i za 15 sekund gol Mbappe :(
1
Kounde w formie xD
1
@macio_944 Gdyby nie kropeczki na tablicy wyników, trudno byłoby powiedzieć którzy to którzy.
10
Francja na razie tak jak myślałem - niechlujna, bez ładu. Tak właśnie ich zapamiętałem.
5
@maroon To Francja.
1
@marqino Ić stont madrycioku
2
@Jakchcesz Kamerzysta amator nie pokazał najlepszego.
15
Najpierw ustalmy co jest złego w obrażaniu Viniciusa?
2
@Hektor16 Ale co ma do tego uczelnia, że studenci nie zweryfikowali odpowiedzi?
2
@NeroTFP1 Oni mają strzelać, a nie jeść. Po co mają jeść jak i tak zginą i się zmarnuje dobre jedzenie.
2
@Karamba Mnie zastanawia czemu nie pokazał momentu przyjazdu policji i tego co oni mówili na to wezwanie.
4
@Roobo Więcej afer = lepiej. Ciekawa perspektywa.
4
@Batys No bez jaj... Reakcja policji wzorowa. Nie wyobrażam sobie scenariusza w którym w takiej sytuacji stanęliby po stronie tego pajaca z kamerą.
1
@MICHU2 To nie manipuluj faktami.
10
@Safrani Moja ocena jest taka, że są to smartfony z najwyższej półki i oba będą działać super szybko i sprawnie. Androida znasz, więc wiesz czego się spodziewać. Mówisz, że żona ma iPhone. To masz okazję, żeby zapoznać się bliżej z iOSem. Wybrałbym ten który bardziej Ci się podoba pod kątem obsługi czy wyglądu - zarówno zewnętrznego jak i interfejsu. Bo jakościowo to dwa topowe flagowce podobnej jakości.
3
@626 Nie widziałem ani jednego meczu w wykonaniu Kroupiego, jak pewnie 90% La Bambowiczów. Swą ocenę mogę zatem jedynie podpierać tym jak kojarzy mi się jego nazwisko, jak pewnie 99% La Bambowiczów. A kojarzy mi się tak, że jest szybki i gibki. Można brać!
0
@RKS1979 Ma potężnego Ferrana Torresa. Czekaj, czekaj... Rekord goli na jednym mundialu + MVP turnieju to tylko formalność dla tego GOATa.
6
@Spider_Man Wszyscy powinni grać na mundialu. Liczę, że za 4 lata będzie mi dane móc kibicować reprezentacji Watykanu.
3
@SiempreCule10 Szczerze mówiąc ja nie pamiętam kiedy oni zachwycali. Oni zawsze będą dla mnie wiecznie niespełnionym czarnym koniem.
2
Yamal gra w innej lidze. Niesamowity jest.