8

Google: "Hansi Flick wiek". Uff...

1

To co on wygaduje to potwierdzenie teorii wieloświatów.

2

@macio_944 Obalam. Ja piłem wodę o żyję.

1

@ranger3120 "na keto pasuje jeść więcej tłuszczu"

No racja, ale zależy też z jakiego poziomu się startuje i ile jadło się wcześniej. W każdym razie ja jeszcze dodam, że na sobie też testuję dietę węglowodanową, unikam cukrów, nie jem prawie wcale pieczywa i muszę przyznać, że od tego czasu czuję się znacznie lepiej niż wcześniej. Zacząłem jeść w godzinach 10:00-18:00 i już nie mam takiego zjazdu energii w okolicach południa, jakie miałem wcześniej, gdy jadłem śniadanie o godzinie 7:00 czy 8:00 (oczywiście kanapki z pieczywem).

Ja w każdym razie polecam i nie uważam Braci Rodzeń za jakiś szarlatanów, którzy szkodzą. Z doświadczenia praktycznego mi i nie tylko jak na razie bardziej pomogło zastosowanie tego o czym mówią.

4

@Bogan Tutaj nie jestem specem, więc nie będę się wymądrzał. Z tego co jednak wiem cała dieta keto nie opiera się tylko i wyłącznie na zmniejszeniu podaży pokarmu, bo oprócz tego przestawia organizm na branie energii z tłuszczu i jego spalanie zamiast z glukozy. Do tego dochodzi masa innych rzeczy, które zalecają Bracia Rodzeń jak post 16/8, suplementacja różnych witamin, elektrolity z soli kłodawskiej itd., więc jeśli ktoś spłyca temat to wydaję się, że prędzej my tutaj w dyskusji, niż Rodzenie w swoich filmach czy książkach. Nie wiem oczywiście czy wszystko jest prawdą, jeśli wiesz o czymś co jesteś w stanie jednoznacznie podważyć to chętnie się dowiem.

Ja mogę jedynie powiedzieć, że znam co najmniej 2 osoby, które na tej diecie osiągnęły ogromny postęp. Jedną z nich jest moja babcia - osoba w wieku 60+, której udało się schudnąć ponad 10 kg, a jak wiadomo w takim wieku już o to trudniej. A wyniki? Wszystkie w normie z wyjątkiem cholesterolu (przysięgam, bo sam jej je sprawdzam). Z tym, że cholesterol był już wcześniej podwyższony i po prostu nie spadł.

@alone49 Pytanie czy na diecie keto na pewno trzeba jeść więcej tłuszczy niż przed? Nie jestem pewny, ale wydaję mi się, że można je jeść w normalnych ilościach. Po prostu ta dieta jako jedna z chyba niewielu nie każe ich specjalnie ograniczać.

1

@Bogan "Przechodzą na keto i przez brak wegli jedza mniej wiec chudną. Efekt? Keto to dieta cud"

No a czy w tej diecie nie chodzi między innymi o to, żeby zmniejszyć apetyt i dzięki temu schudnąć? No to skoro skutek zostaje osiągnięty to gdzie problem?

1

@Szklaner Patologia! Chore czasy

3

@Szklaner Ta... Może jeszcze numery piłkarzy na koszulkach będą po arabsku? Skandal!

1

@RozowaPantera Argentyńczyk

25

Anno Lewandowska z domu Stachurska, wstydź się!

2

@Lionel_Messi10 To raczej każdy zawodnik, który tu przychodzi musi mieć taką gwarancję. Tylko nie wiem jak na podstawie tego newsa to wywnioskowałeś?

0

@NeroTFP1 Ciekawe którą listę ma Lewandowski

1

@Hasszz Co do tego, że Barcelona jest super to się zgadzam, ale np. taki Nico Williams jak się okazało specjalnie zainteresowany nie był.

10

@Michall99 Pytanie czy Oyarzabal interesuje się nami. A jeśli tak, to czy Real Sociedad interesuje się rozmowami z nami.

3

A co jeśli Arsenal już zawsze będzie wygrywać ligę?

8

Powinien zagrać. A na prawym skrzydle wystawiłbym Yamala biegającego o kulach, co by mu dogrywał ciasteczka. Dublecik i wejście do TOP 10 strzelców Barcelony będzie idealnym zwieńczeniem jego pobytu tutaj.

2

@Borry Gdzie tam... Spadek do Segunda Division.

25

Bezczelni są...

4

@Kgorecki2500 Ja tam spokój i harmonię ducha osiągnę dopiero jak za 184 dni zasiądę z padem w dłoni na kanapie.

0

@BulaKG Zależy od kogo. Jak dla mnie dalsza rodzina 300-500 zł, bliższa, 500-800 zł, najbliższa 800-1200 zł, chrzestni 1000 zł+

0

@Colon Zazdrość, ból tyłka i te sprawy.

2

@misterio Dziękuję bardzo, starałem się i jak widać opłaciło się.

4

@misterio Nie, ponieważ nie.

24

@FCB24 Myślę, że chodziło o to, żeby godnie pożegnać Lewandowskiego, a nie po słabym meczu z potencjalnym remisem lub porażką.

1

Barcelona też była bardzo młoda i głupia, że go tutaj sprowadziła.

3

@jaras121 A kiedy nam to będzie obojętne? Po śmierci? :D

46

Piękny to był czas, wybitna dziewiątka, niejako symbol powrotu Barcelony na szczyt. Dziękujemy!

1

@FcPortoFan1999 Dlaczego tak źle życzysz Czerwonym Diabłom?

11

@reloaded Trochę nie umiem sobie wyobrazić tej sytuacji. Gość podszedł do pracownika sklepu i grzecznie zapytał jak może zapłacić, a tamten zaczął po nim jechać ot tak?

20

Najbardziej podoba mi się ocena Szczęsnego poniżej wyjściowej mimo że nie wymieniono przy nim ani jednego złego zagrania :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?