KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kaamil1910 Raczej nie będzie miał parcia, żeby komukolwiek coś udowadniać. Pójdzie tam gdzie dostanie najatrakcyjniejszą ofertę. Pewnie z wyjątkiem Realu.
0
@APTAPT Jak najbardziej, ja tego nie krytykuję :D
2
@escarabajo Alvarez gra w Atletico u Simeone, także można go nazwać defensywnym napastnikiem.
20
Co szwagry oszczędzali przez 5 lat, żeby teraz cały hajs rozwalić w jedne wakacje xD
0
@daniel32778 Przy takim wyniku to my byliśmy w finale. Liverpool dzielił 1 gol od dogrywki.
1
Jeśli Flickowi jakoś uda się upchać Gordona, Raphinhe i Yamala do pierwszej jedenastki to będzie bomba biorąc pod uwagę poziom Yamala i pracowitość pozostałej dwójki.
1
@kanver_ Przynajmniej widział 6:1 z najlepszych miejsc.
1
@Lordzi Bayern już nas przed Diazem uratował. Wystarczy ich poświęceń dla naszego dobra.
0
@kocuur Ale jak ja wchodzę w ten link to mam inną odpowiedź niż ty. Odpowiedź jest za każdym razem generowana od nowa.
0
@kocuur I co Ci wyszło?
5
Podoba mi się ta piłka. Ładna jest.
1
@macio_944 Mnie się podoba!
7
@malypuzon Bo szkoda miejsca w bazie danych na takie oczywistości.
0
Opis przy Araujo:
"na duże brawa zasługuje świetna interwencja wślizgiem w polu karnym w 38’"
Czy to jest ta sytuacja z potencjalnym rzutem karnym czy inna? I żeby nie było, ja tylko pytam i nic nie sugeruję, bo sam nie oglądałem powtórek i nie wiem czy tam był karny czy nie.
1
@Criss18Barca Ale za to z jakich pozycji...
1
Mogli mówić, że sprzedali mecz to bym sobie lepiej zagospodarował te dwie godziny.
6
Ja pozostaję nieugięty i twierdzę, że Araujo ze zdrową głową to jest bardzo ścisły top ŚO. Jedyne pytanie jest takie czy możemy mu zaufać, jeśli ma tak rozchwianą psychikę.
0
@Piotr,1985 Pewnie jakiś zakład albo wyzwanie ze względu na obronę mistrzostwa na przykład.
14
@tomek8756 Te kilometrówki to też śmieszne. Zwykli ludzie muszą sobie sami opłacić dojazdy do pracy, a tu kobita, która zarabia niemałą kasę i nie potrafi obliczyć ile jest 9x7 dostaje z d*** prawie 40 tys. zł.
1
@Zoker A abonamencik RTV zapłacony?
5
@Xaviball Ja myślę, że lepiej spróbować skończyć karierę jako podwójny mistrz świata :D
0
@Kinginiesta Wydaję mi się, że wiem czemu robią sobie pod górkę. Niektórzy obawiają się normalizowania takich związków, bo myślą, że jak takie związki będą prawnie sformalizowane to będzie ich co raz więcej i więcej... Nie żebym popierał takie myślenie, bo ja nie zajmuję żadnego stanowiska w tej sprawie, bo mnie ona nie dotyczy. Ale myślę, że tak można tłumaczyć podejście do niepopierania tego prawa.
24
Dla mnie sprawa jest dość prosta. Suarez osiągnął lepszy poziom, ale na krócej. Lewandowski za to przez większość kariery trzymał równy, wysoki poziom. Zatem jeśli oceniamy prime obu zawodników to Suarez. Jeśli patrzymy na całą karierę to Lewy.
2
@RoberDzik Argentynie. Masz coś trudniejszego?
1
@PatrychoO Ja też. Nie wiem... to chyba było po El Clasico, gdy zaczęło się świętowanie mistrzostwa.
7
@PatrychoO Więcej razy odchodził niż przychodził. Ja nawet nie wiedziałem, że on był w sztabie.
3
@NeroTFP1 Miałem w życiu różne zaćmienia w wyniku, których robiłem głupie rzeczy, więc wiem, że to się zdarza. Ale jednak zapomnieć odwieźć dziecka do żłobka i zostawić je w samochodzie to przekracza mój poziom zrozumienia. Nie zrobił tego pewnie celowo, więc mimo wszystko współczuję całej rodzinie.
1
@Kacper1432 Trudno ocenić z perspektywy kibica Barcelony. Nam zawsze będzie się kojarzył z Barceloną - Messim, Xavim, Iniestą, Busquetsem, Puyolem itd. A dla kibiców innych drużyn? Nie wiem...
0
@Who_you_mam Interesy mają to do siebie, że robi się je we własnym interesie. Jeśli my mamy na tym zyskać to średnio interesuje mnie od kogo kupujemy.
2
@LeszekFCB Według mnie on do nas pasuje jak mało kto. A jeśli jeszcze Flick go chce, to ja mu wierzę. Pytanie czy tak jest, ale wątpię, żeby zarząd miał przeprowadzić taką operację bez konsultacji z trenerem.