0

@Kgorecki2500 No dobra akurat wybrałeś sobie akurat Indie, gdzie to bardzo biedny kraj a połowa to ubóstwo.

1

@Sulimo Tak jestem idiotą, oprzecież to na końcu to żart. Nie chciałbym czegoś takiego.

1

Nigdy nie rozumiałem podniecania się jaka to dominacja USA na IO, przecież tam ludność to połowa Europy, a odliczają od tego na tych Igrzyskach Rosję to już w ogóle. To jest oczywiste, że tak jest i będzie. Mogliby w cholerę wywalić ich z IO, byłoby ciekawiej. ;p

0

USA w Kosza na IO 17/21 wygranych. Mają rozmach skur!

0

Ależ siła Duńczyków! Gwałt Niemców.

0

Gdzie oglądacie skróty meczów? Chciałbym zobaczyć karne United. ;)

0

Dobra City się kończy. Ciekawe kto zatrzyma Real ;(

0

na jakim kanale City?

0

Jak na razie Francja w finałach 1-1, oby skończyło się 1-3 (koszykarze i babki w ręczną).

0

@Sysia11 Lekko to biorą.

0

Jak myślicie, kto może być z obecnych siatkarzy na kolejnych IO? Są jakieś młodsze talenty?

1

@Encore Najbardziej boli to, że 2 i 3 set był w naszych rękach. Szczególnie ten trzeci, było 18-115, to był kluczowy moment. Niestety Francja była świetna w przyjęciach, a do tego te asy, które większość z nich nie była do wyjęcia. Nie spodziewałem się tego, że zagrają jeszcze lepiej od USA.

1

@masa11 Nie był to max, 3 i 4 sety mieliśmy w swoich rękach.

0

Brawo chłopaki za srebro. I tak wielki sukces.

0

@ad289 Krytyka za ten mecz się należy. Ale gadanie o kompromitacji to gruba ;ezesada.

0

@Katalończyk 99 Ale o ci chodzi?

9

Mecz może i przegramy, ale gadanie o kompromitacji jest żałosne, Tak jakby srebro byłoby gównem. Jak wygrywają to są piękni, tylko przegrają to już patałachy. Nawet jak nie wygramy to ja jestem dumny z Polaków.

0

@adamek20151 Bo przegrywają 2-0, a mecz trwa.

7

LR to typowy polak.

0

@Proxi Jaki cud? :D Cud po w 4 secie Leon pokazał klasę? Cud bo bawiliśmy się w 5 secie? To nie był żaden cud, tylko walka, jakość gry i nie tylko.

1

Poprawić blok i będzie zajebiście.

0

@ad289 W tym 1 secie co niby takiego pokazał? jeden as.

1

Kluczem będzie poprawa bloku, jeśli tego nie będzie to za cholerę nie wygramy, Vamos!

1

Co za debil z tego obrońcy.

1

@Rewolucja123 Chodzi mi w sensie., że transfer na przyszłość w miejsce Gundogana. Mogłem to trochę inaczej napisać. :)

1

@Faro Dok ładnie tak. No ale wiadomo Flick jest kretynem i przyspawa Fermina do ławki. :D Ja bym powiedział, że transfery Olmo jest bardziej na przyszłość. Gundogan odejdzie i będziemy mieć kasę na inny transfer na inną pozycję. Poza tym mocna ławka jest potrzebna.

0

@Jackazz Czyli znasz się lepiej wiesz coś więcej od Flicka? No ale przecież Deco patałach kupił go na siłę.

1

@Encore Jeszcze nie zaczęli grać a Ty już z takimi gadkami, że Barca zniszczy jego potencjał. Na LR to tylko pesymistyczne nastawienie. Wątpię, żeby Flick chciał marnować potencjał takiego piłkarza. Za rok Gundogana nie będzie i będziemy mieć dwóch świetnych piłkarzy na jedną pozycje. Ale wiadomo lepiej robić z tego problem.

0

Jebaniutki! Coś pięknego, że on jest nasz!

3

Ferminatorek! Kocham tego chłopaka. MVP formalność?
To jak on potrafi się ustawić i odnaleźć w polu karnym to coś kapitalnego! Masakra, że były głosy, że Barca to dla niego za wysoko wysokie progi. Ciekawe gdzie byłby teraz gdyby nie Xavi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?