0

Według Was cena za Olmo jest spoko czy przesadzona?

0

@bari_94 A czemu ma zagrać słabe sezony? Jak zagra świetnie, to nie będzie biegać za jego agentem z podpisem kolejnego. Ocenianie tego transferu w tym momencie jako dramatyczny jest śmieszne.

1

@Faro A jaka zawartość byłaby ok?

0

@soleslover Przecież jemu chodzi o umiejętności jakie może mieć XD

2

@barcelonaLM Bardzo dobry film, ale według mnie te zachwyty przesadzone. Niemiej jednak brak nominacji Oscara to jakieś nieporozumienie.

0

@adamek20151 To na co zmienić?

0

Miał ktoś kiedyś taki problem, że jak wchodzę na instagram w Chrome to wyskakuje błąd "połączenie nie jest bezpieczne"? Może ktoś wie jak to naprawić?

0

@PJ1985 Ja pierdziele o Polakach zapomniałem. :D

0

@priest9999 Ogólnie czy jakiś trener tego dokonał. Tak myślałem, że ktoś z Brazylii.

0

@MesQueUnClub96 Nie, pytam czy jakiś trener wygrał MŚ i IO, jeśli tak to Grbic jeśli wygra IO to musi jeszcze MŚ.

1

Czy ktoś z trenerów wygrał MŚ i IO? Bo chyba tylko to może przebić sukcesy Serba (oczywiście jeśli będzie złoto).

0

Ciekawe ile było zawałów w Polsce. :D

0

Co oni zrobili! Historia dzieję się na naszych oczach!

1

Jak ten Fornal z takimi wielkimi jajami wszystko kończy. Dzisiaj pieprzony Szefuńcio!

0

Po łapie! Tak jest kur!

1

@michal26 Doeskonale pamiętam. Ale teraz emocje 2x większe.

0

Kocham Was! Zaraz się popłaczę! Mega duma!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VegetaPolska Ja razem z Tobą.

0

Kocham ich! Tu melisa nie pomoże.

0

Semeniuk ma kontuzję? Czy po prostu słabo?

0

Ciężko będzie wygrać, ale kocham ich walkę.

1

Przestańcie pieprzyć, mecz nie jest przegrany. Trzeba się podnieść!

0

@Litman Tak głowa nie dojechała,

0

Przynajmniej nie ma niebezpiecznego wyniku. Do boju, po 2-1!

0

Bierzemy tego seta!

0

Jedziemy szybkie 3-0 z Hamburgerami!

0

@michaleu Obiecał, a Nico chcę zostać w Bilbao, co według Ciebie ma zrobić?

0

@Sawik_10 Sam jesteś mem. Flick chcę Olmo to kupują Olmo. Widocznie napastnika nie chcę.

0

Widzę, że LR zna się lepiej od Flicka. :) Jeszcze to przypieprzanie się do Deco i Laporty w kwestii tego tego transferu, tak jakby chcieli Flickowi go na siłę wepchać, chcę go to negocjują. Nowy trener a wy mu już na starcie nie ufacie. Nie wiecie jaki Hansi ma pomysł na grę i kto będzie, grać, a już zakładacie, że ten transfer jest nie potrzeby, tak jak to, że Olmo będzie grał słabo i będzie kolejnym Torresem.

Najśmieszniejsze jest to, że jeśli Olmo okażę się świetnym transferem oto te same osoby będą się podniecać jego grą. :D. Dlaczego nie możecie dać mu szansę, tylko gadać o jakimś najgorszym transferze, który nic nie da? Najlepsze to tylko narzekać. Jak dla mnie jeśli Flick go chcę to niech przychodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?