0

@ViscaelBarca2007 Jeśli dojdą do finału, bo my tak. Nie zdziwię się jak w meczu z Aston coś odwalą.

1

Dajcie nam to PSG to ich wyjaśnimy.

0

de Jong tak czy nie?

4

@Kapitan hawk Uwielbiam. Ta stworzona relacja głównych postaci wspaniała.

0

@partymaker Nie śledzę NBA, to nie jest rekord? Czy bywało jeszcze więcej?

0

@takisobiektos Normalnie.magia.

0

@LambiPL Punishera oglądałem.;) Teraz lecę z Daredevil.

0

@LambiPL Punishera to oglądałem, co do Daredevil to pewnie tak jak mówisz przed Born Again zobaczę Daredevil. Ale tak z ciekawości, jeśli by oglądać od razu Born Again to połapałby się w fabule? ;)

0

Żeby zacząć przygodę serialową z Daredevilem to lepiej przed Daredevil: Odrodzenie zobaczyć Daredevil czy nie koniecznie?

0

No j nie podoba mi się ta jakaś Pompeluna.

2

Jeśli Ferran kiedyś będzie jechał na galę po Balona to musi być taki strój zamiast garnituru. :D
https://ibb.co/j049xvv

2

@ziomal62 No to tak bo jak zdrdzasz żonę to jesteś gwałcicielem. Komentarz na poziomie 15 latka.

5

@norbi77 Jak wyrok będzie prawomocny też tak powiesz? To tak samo można posiedzieć , że zeznania pokrzywdzonej są nieścisłe i mają szereg luk, co świadczy, że jest niewinny. Dlaczego patrzysz w jedną stronę?

0

Gdzie zobaczyć tą joga bonito Szczęsnego? ;)

0

@Rewolucja123 Bo często wchodził z ławki i dlatego minuty tak wyglądają. Na 43 mecze, nie zagrał w 16, 10 przez kontuzje . Jak na ten moment sezonu 10 straconych meczy przez urazy to nie jest jakaś tragedia, taki Bellingham, który nie jest nazywany szklanką opuścił 5 mniej. Ferran zagrał 33 mecze i ma tylko 20 minut więcęj (6 więcęj rozegranych spotkań) też powiesz, że go praktycznie go nie ma?

0

@PatrychoO Ja ram jestem spokojny, że Anderson nie zawiedzie.

0

@Rewolucja123 Praktycxnien nie ma, nie zagrał tylko w 8 meczach przez uraz.

0

@SinMistico Wywalić jak śmiecia bo ma kontuzje. Pedriego i Araujo też sprzedawałeś? Olmo nie zagrał przez kontuzje w 8 meczach na 34. Szukacie w tym wielki problem na siłę. Fermin i co Olmo to samo, chyba sobie jaja robisz. Pedri np. pauzuje przez kartki i zostajemy z Ferminem i Torre, życzę powodzenia.

0

@Roobo Na szczęście Flick tego nie zrobi. Pedriego pewnie też sprzedawałeś.

2

@Toretto Od razu ból dupy, nie może komu to się zwyczajnie nie podobać?

4

@Pedri16Future Bo ludzie robią z niej zbyt wielką gwiazdę.

0

Na koszulach będzie twarz Taylor czy niby jak? :D

1

@Pedri16Future Dramat jakiś.

0

Serio Brazylia nie ma lepszych pomocników i napastników? Dziwne też, że na bramce broni Bento z ligi arabskiej. Masakra jakaś, patrząc na dawne lata to tak kadra to byłaby Brazylia B a nawet C.

0

gdzie oglądać mecz?

0

@4drian0 Dlaczego nie ma Alinsona?

2

Jazda z 5! Tylko trochę Raphy, ale trudno. Pięknie wkurzył Argentynę. ;)

1

Ten skład Brazylii to jakaś beka. Jskaś Cuha.

1

@Dzieniu Nawet jakby tak było, to brak rozdawania autografu nie świadczy o sodówce czy, że masz się za boga lub kogoś lepszego No rzeczywiście nie rozdaje. ;) https://www.tiktok.com/@marwa94051/video/7410113036763008288

0

Co jemu się nie spodobało w odpowiedzi Yamala? Przecież on tylko zaznaczył te spodenki, bo to jest mega zabawne, że ktoś gada o tym jak nosisz spodenki, Też nie powiedziałbym żeby było to jakaś "odpowiedź" czy przejmowanie się tymi argumentami (gesty, brakiem większego zaangażowania) van der Vaarta, a bardziej wyśmianie tej głupiej gadki od spodenkach. No chyba, że jest jeszcze jakiś inny post lub wypowiedź Lamine.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?