@LambiPL Punishera to oglądałem, co do Daredevil to pewnie tak jak mówisz przed Born Again zobaczę Daredevil. Ale tak z ciekawości, jeśli by oglądać od razu Born Again to połapałby się w fabule? ;)
@norbi77 Jak wyrok będzie prawomocny też tak powiesz? To tak samo można posiedzieć , że zeznania pokrzywdzonej są nieścisłe i mają szereg luk, co świadczy, że jest niewinny. Dlaczego patrzysz w jedną stronę?
@Rewolucja123 Bo często wchodził z ławki i dlatego minuty tak wyglądają. Na 43 mecze, nie zagrał w 16, 10 przez kontuzje . Jak na ten moment sezonu 10 straconych meczy przez urazy to nie jest jakaś tragedia, taki Bellingham, który nie jest nazywany szklanką opuścił 5 mniej. Ferran zagrał 33 mecze i ma tylko 20 minut więcęj (6 więcęj rozegranych spotkań) też powiesz, że go praktycznie go nie ma?
@SinMistico Wywalić jak śmiecia bo ma kontuzje. Pedriego i Araujo też sprzedawałeś? Olmo nie zagrał przez kontuzje w 8 meczach na 34. Szukacie w tym wielki problem na siłę. Fermin i co Olmo to samo, chyba sobie jaja robisz. Pedri np. pauzuje przez kartki i zostajemy z Ferminem i Torre, życzę powodzenia.
Serio Brazylia nie ma lepszych pomocników i napastników? Dziwne też, że na bramce broni Bento z ligi arabskiej. Masakra jakaś, patrząc na dawne lata to tak kadra to byłaby Brazylia B a nawet C.
Co jemu się nie spodobało w odpowiedzi Yamala? Przecież on tylko zaznaczył te spodenki, bo to jest mega zabawne, że ktoś gada o tym jak nosisz spodenki, Też nie powiedziałbym żeby było to jakaś "odpowiedź" czy przejmowanie się tymi argumentami (gesty, brakiem większego zaangażowania) van der Vaarta, a bardziej wyśmianie tej głupiej gadki od spodenkach. No chyba, że jest jeszcze jakiś inny post lub wypowiedź Lamine.
0
@ViscaelBarca2007 Jeśli dojdą do finału, bo my tak. Nie zdziwię się jak w meczu z Aston coś odwalą.
1
Dajcie nam to PSG to ich wyjaśnimy.
0
de Jong tak czy nie?
4
@Kapitan hawk Uwielbiam. Ta stworzona relacja głównych postaci wspaniała.
0
@partymaker Nie śledzę NBA, to nie jest rekord? Czy bywało jeszcze więcej?
0
@takisobiektos Normalnie.magia.
0
@LambiPL Punishera oglądałem.;) Teraz lecę z Daredevil.
0
@LambiPL Punishera to oglądałem, co do Daredevil to pewnie tak jak mówisz przed Born Again zobaczę Daredevil. Ale tak z ciekawości, jeśli by oglądać od razu Born Again to połapałby się w fabule? ;)
0
Żeby zacząć przygodę serialową z Daredevilem to lepiej przed Daredevil: Odrodzenie zobaczyć Daredevil czy nie koniecznie?
0
No j nie podoba mi się ta jakaś Pompeluna.
2
Jeśli Ferran kiedyś będzie jechał na galę po Balona to musi być taki strój zamiast garnituru. :D
https://ibb.co/j049xvv
2
@ziomal62 No to tak bo jak zdrdzasz żonę to jesteś gwałcicielem. Komentarz na poziomie 15 latka.
5
@norbi77 Jak wyrok będzie prawomocny też tak powiesz? To tak samo można posiedzieć , że zeznania pokrzywdzonej są nieścisłe i mają szereg luk, co świadczy, że jest niewinny. Dlaczego patrzysz w jedną stronę?
0
Gdzie zobaczyć tą joga bonito Szczęsnego? ;)
0
@Rewolucja123 Bo często wchodził z ławki i dlatego minuty tak wyglądają. Na 43 mecze, nie zagrał w 16, 10 przez kontuzje . Jak na ten moment sezonu 10 straconych meczy przez urazy to nie jest jakaś tragedia, taki Bellingham, który nie jest nazywany szklanką opuścił 5 mniej. Ferran zagrał 33 mecze i ma tylko 20 minut więcęj (6 więcęj rozegranych spotkań) też powiesz, że go praktycznie go nie ma?
0
@PatrychoO Ja ram jestem spokojny, że Anderson nie zawiedzie.
0
@Rewolucja123 Praktycxnien nie ma, nie zagrał tylko w 8 meczach przez uraz.
0
@SinMistico Wywalić jak śmiecia bo ma kontuzje. Pedriego i Araujo też sprzedawałeś? Olmo nie zagrał przez kontuzje w 8 meczach na 34. Szukacie w tym wielki problem na siłę. Fermin i co Olmo to samo, chyba sobie jaja robisz. Pedri np. pauzuje przez kartki i zostajemy z Ferminem i Torre, życzę powodzenia.
0
@Roobo Na szczęście Flick tego nie zrobi. Pedriego pewnie też sprzedawałeś.
2
@Toretto Od razu ból dupy, nie może komu to się zwyczajnie nie podobać?
4
@Pedri16Future Bo ludzie robią z niej zbyt wielką gwiazdę.
0
Na koszulach będzie twarz Taylor czy niby jak? :D
1
@Pedri16Future Dramat jakiś.
0
Serio Brazylia nie ma lepszych pomocników i napastników? Dziwne też, że na bramce broni Bento z ligi arabskiej. Masakra jakaś, patrząc na dawne lata to tak kadra to byłaby Brazylia B a nawet C.
0
gdzie oglądać mecz?
0
@4drian0 Dlaczego nie ma Alinsona?
2
Jazda z 5! Tylko trochę Raphy, ale trudno. Pięknie wkurzył Argentynę. ;)
1
Ten skład Brazylii to jakaś beka. Jskaś Cuha.
1
@Dzieniu Nawet jakby tak było, to brak rozdawania autografu nie świadczy o sodówce czy, że masz się za boga lub kogoś lepszego No rzeczywiście nie rozdaje. ;) https://www.tiktok.com/@marwa94051/video/7410113036763008288
0
Co jemu się nie spodobało w odpowiedzi Yamala? Przecież on tylko zaznaczył te spodenki, bo to jest mega zabawne, że ktoś gada o tym jak nosisz spodenki, Też nie powiedziałbym żeby było to jakaś "odpowiedź" czy przejmowanie się tymi argumentami (gesty, brakiem większego zaangażowania) van der Vaarta, a bardziej wyśmianie tej głupiej gadki od spodenkach. No chyba, że jest jeszcze jakiś inny post lub wypowiedź Lamine.