6

Niw wierzę, że Kura nie wybroni im awansu, Ale najważniejsze że że obie drużyny ostro się wypruły z sił.

5

Przynajmniej już Real pomógł, solidnie wymęczyli Atletico. Jak Real odpadnie to zajebiście, jeśli tnie o trudno.

1

@Faro że niby co? My nie daj boże dpadnirmy i będą mieć w finale Bayern czy Dortmund.

0

Kylian tylko traci piłki hah

0

@Rupert_Haubica Ale brednie Jak np. Raphinha wygra LM to niby na kogo będą głooswać? Może na Kyliana? Rodri wygrał LM i jakośn na niego głosowali.

0

@olo_red Jak nie zostanie na 3 lata, to grzecznie pisząc będę niezadowolony.

0

Wicie może kiedy najbliższa powtórka maszyny Hansiego?

0

@VeB 1899 Tylko 3 gole więcej, a Raphinha 3x więcej asyst. Nie ma podejścia do Raphy.

0

@Katalonik97 Niby skąd wiesz, że Liverpool był nie dał rady? Bo odpadli z PSG? Skąd wiesz, że nie zagrałby 3x lepiej? To ma być argument? To równie dobrze mogę napisać, że The Reds by ich przeszli, bo nie tak dawno wygrali z nimi.

Jak dla mnie PSG m mniejsze szanse, pewnie jak zwykle się przed nimi osrają poza tym nieć najpierw przejdą Aston Ville.

9

Wiadomo, że zwierzę w naszych, ale jakbyśmy tak przegrali w finale z PSG po golu Dembele (niewdzięcznik zesrałby się ze śmiechu) i pod wodzą Enrique to by mnie szlak trafił

Ohydny widok Enrique w barwach tego żałosnego klubu. Ale niech mu się wiedzie, bo mam do niego mega szacunek, oby jedna w tym Paryżu max 2/3 lata.

0

@barcelonaLM Dembele nasz? Chyba w snach. Ta menda nie potrafi zachować szacunku do Barcy. In jest szejka a nie nasz.

0

@kanver_ A jak Inter wygra LM to niby kto?

3

PSG to nie dziwię się jak ldpadne z Aston Villa.

1

Już ich łapią za mordę! Zaraz dostaną egipskiego gonga. Ależ zrobiło się meczyho!

1

Nie łudźcie się , że Liverpool odpadnie. PSG jak zwykle sfrajerzy.

0

@Chaoss Nie wiem po co ta szpileczka.:) Porównywać te sytuacje. :D Przy Lewym było 3. Lewy powinien strzelać w pierwsze tempo, w tym spierdzielił. To nie była seta.

0

@Korsain Tak bo yom ma znaczenie.

0

@kuz Dzięki. ;)

0

Kurczę na Edge działa, a na Chrome już nie. Wystarczy jak zaznaczę do usunięcia - Pliki cookie i inne dane witryn?

0

Oddajcie LR! Bez niej życie traci sens.

0

@Tomcio Najlepiej mokrą.

4

Kogo to obchodzi, że j jakiś obrzydliwy klub wygrał, najważniejsza wiadomość tego dnia to strata punktów Atletico. Niech wygrywają nawet 5-0, wygrywamy 10 meczy i to mamy. Real ledwo wygrywa, a Barca i tak liderem, przyjemnie siedzi się na tym fotelu.

0


Jak Wy możecie cieszyć się z wygranej Interu. Zdrajcy! ;p
Ciekawe czy Realowi by to puścili. ;)

0

Chętnie zobaczę porażkę Inter zamiast meczu Barcy.
Ciekawe na kiedy będzie przełożony, ciężko znaleźć luźniejszy moment w terminarzu.

2

@Pnog37 Serio myślisz, źe tu większa ilość nie ma tak zwanego serca?

0

Już nie przesadzajcie z tym brakiem empatii, właśnie więcej komentarzy pokazuje tą empatie niż mniej. Oczywiście, to co niektórzy piszą to ręce opadają.

0

Przynajmniej poświęcicie trochę czasu swoim żonom lub partnerkom w Dzień Kobiet. To jest znak losu, wykorzystajcie to odpowiednio.

0

Raczej nie jest normalne, że w takiej sytuacji odwołuję się mecz. No ale jeśli tak ma być to trzeba z tym się pogodzić i uszanować. Oby tylko Tebas z białą komitywą nie wjebał nas na minę (czyt. walkower). mnie nie dziwi nic w tym burdelu zwanym LaLiga.

0

@Fantastyczny Chłopiec I Alaves w 9. Jaki oni to wygraj to szacun.

0

@VegetaPolska Prawdziwy artyzm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?