Poczekaj jeszcze, przed nami kluczowy moment, pojedynek Realu z Atletico oraz Barcą, jeśli przegrają z nami i chociaż zremisują z Atletico, mistrzostwo będzie w naszych rękach.
Była dziś mała szans na stratę pkt przez Realu, niestety nie udało się, ale teraz najważniejsze aby Barca wygrała te trzy spotkania przed Realem, z Sevillą będzie cieżko wygrać.
Też wolałbym aby Tottenham był mistrzem, niestety wątpię. Chelsea może jeszcze dwa razy przegrać, a Koguty raczej nie wygrają wszystkie, ale może być jesczze ciekawie.
Jest ciekaw twojej wersji. ;)
Jest już termin z Espanyolem? Bo już ma swój skończony tylko tego terminu mi brakuje. Pewnie twoja wersja i tak będzie lepsza.
Moim zdaniem nie ma sensu, lepiej te pieniądze dołożyć na klasowego pomocnika. W nowym sezonie Vidal powinien być podstawowym prawym obrońcą a jego zmiennikiem młody Palencia. Niestety wątpie, że tak się stanie. Jeśli mieliby kupować to chciałbym Djibril Sidibé z AS Monaco.
0
Mamy młodziana na boisku. Już wolałbym żeby Enrique na młodych niż Gomesa. Niestety tak, nie będzie...
2
Rakitic dziś jednym z lepszych na boisku. Zasłużył na tą bramkę.
0
Może mają jakiegoś Cosmos ?
0
Uff! Brawo dla Paco oraz świetne zachowanie Suareza! Dobijcie ten mecz! Czekam na Inieste za Gomesa.
0
Enrique Iniesta!
0
Liczę na trochę magii Neymara. ;) Vamos!
0
Wpisałem 4 zamiast 3 z rozpędu.
0
Całe szczęście, że nie gramy 3-4-3, szczególnie z Jordim w obronie. W ustawieniu 3-4-3 Alba pasowałby idealnie jako wahadłowy.
Vamos Barca!
0
Poczekaj jeszcze, przed nami kluczowy moment, pojedynek Realu z Atletico oraz Barcą, jeśli przegrają z nami i chociaż zremisują z Atletico, mistrzostwo będzie w naszych rękach.
0
Była dziś mała szans na stratę pkt przez Realu, niestety nie udało się, ale teraz najważniejsze aby Barca wygrała te trzy spotkania przed Realem, z Sevillą będzie cieżko wygrać.
0
Przynajmniej nie będzie bramki z rożnego w 85+ minucie Ramosa.
0
Juventus ich pyknie.
0
Niesamowity jest! Przy okazji piękne widoki. ;)
1
Piękny utwór, :)
1
Niech sobie i Real ma pierwszy ten milion.
3
Jeden z moich ulubionych cykli na stronie.
2
Oby Enrique wpuścił go w około 70' minuty. Niech się chłopak ogrywa i poczuje trochę presji.
13
Moja wersja kalendarza. ;)
1920x1080 (16:9) - http://pasteboard.co/QwveJl5DO.jpg
1440x900 (16:10) - http://pasteboard.co/QwtVVfkVS.jpg
1600x1200 (4:3) - http://pasteboard.co/QwuASXtCM.jpg
1
świetna robota! Niebawem wstawię swoją wersje. :)
0
Chyba każdy facet zazdrości, nie dość, że ma tyle sukcesów w reprezentacji, klubie i mnóstwo pieniędzy to jeszcze taką kobiete.
0
Też wolałbym aby Tottenham był mistrzem, niestety wątpię. Chelsea może jeszcze dwa razy przegrać, a Koguty raczej nie wygrają wszystkie, ale może być jesczze ciekawie.
0
A u ciebie na kalendarzu jest Espanyol?
1
Jest ciekaw twojej wersji. ;)
Jest już termin z Espanyolem? Bo już ma swój skończony tylko tego terminu mi brakuje. Pewnie twoja wersja i tak będzie lepsza.
0
Z Pereza to taki klaun, który dobrze trzepię kasę.
2
Moim zdaniem nie ma sensu, lepiej te pieniądze dołożyć na klasowego pomocnika. W nowym sezonie Vidal powinien być podstawowym prawym obrońcą a jego zmiennikiem młody Palencia. Niestety wątpie, że tak się stanie. Jeśli mieliby kupować to chciałbym Djibril Sidibé z AS Monaco.
0
Bardzo dobrze, w meczu z Valencią tragicznie wyglądała obrona.
1
Thuram bez wątpienia w swoim najlepszym okresie, był jednym z najlepszych obrońców. W Barcelonie grał raczej nie aż tak dobrze.
0
Na pewno nie zostanie.
0
Nie szykują. Pamiętam jak wygraliśmy 0-4 na Bernabeu i gwizdy tylko motywowały Pique.
0
Moim zdaniem zagrają w barażach. Chyba o te miejsce powalczą z Ekwadorem.