4

Ludzie chyba myślą, że meczu nie przegramy. :D Co takiego wielkiego się stało, że przegraliśmy?

Nadal możemy wygrać 6 spotkań a nawet i z Bayernem, bo niby dlaczego nie? A wtedy spokojne będziemy w 8, takie City czy Arsenal ma tylko jeden punkt więcej. A nawet jeśli skończymy na 10, to nic wielkiego się nie stanie, nadal możemy grać w kolejnej fazie.

Tylko przyszła porażka, a sporo osób niepotrzebnie rozpala ogień i piszę czarne scenariusze. To nie jest kadra jaką miał Guardiola czy Enriqure z Messim na czele żeby każdego klepać. Hansi początek mamy świetny, a jak dopracuję zespół, to możemy grać jeszcze lepiej.

Przegraliśmy trudno, jak czekam z dużą niecierpliwością na kolejny meczy, to nadal może być piękny sezon, mistrzostwo można ogarnąć, tak jak półfinał w LM (dalej już jest wszystko możliwe). Na samo to, że Barca znów daję dużo radości jest czymś ważnym.

Vamos Barca!

1

@Kuba_1 A głupie pieprzenie. cały mecz gramy w 10, i to dla ciebie wyznacznik na kolejne mecze. Śmieszny jesteś. Nawet jakby skończyli poza ósemką to nadal możemy grać w następnej fazie. Pierwsza porażka a Ty rozpalasz ogień. I nie tylko wina ter Stegen, po co Eric faulował na czrerwo.

6

No i nawet jak przegramy to nic wielkiego się nie stanie. A Wy już przeżywacie, i jeszcze wyzywanie piłkarzy.

0

@tbas Przesadazasz.

0

Kocham Cię chłopaku!
Co on pierdoli, źe 1 gol Yamala w LM :D Przecież strzelił z PSG.

0

@abram3k To było nie do obrony, gościu strzelił między 3 obrońców.

0

@abram3k Gra słabo ostatnio, ale nazywaniem go pseudo bramkarzem jest żałosne, o wiele więcej miwał świetnych sezonów. Trochę szacunku.

0

Aj było blisko.. Te dwa pierwsze jak pięknie weszły.
http://surl.li/syahga

0

To na zwykły canal+sport nie będzie żadnego meczu, tylko ns tych dodatkowych?

1

@xvcWinterSoldier Suarez słabszy od Kane, a Lewy lepszy od Titiego, chłop nieźle odleciał. Ciekawe co by wybrał przy Suarez - Lewy :D

0

Teraz LE i LK nie będzie grać w tym samym tygodniu co LM tak jak to było wcześniej?

0

@trolownik Skąd niby wiesz, że będzie niedostępny na pół sezonu? Jak zagra nawet te 25-30 spotkań w których będzie grał tak jak w tych ost meczach co teraz to i tak to będzie transferem na plus.

1

@Mitch_Atleta Zagrał świetnie, czyli pomógł wygrać drużynie, a ty piszesz co z tego. Jak zagra w tych ważniejszych meczach i będzie decydijący to nawet jeśli będą kontuzję to transfer będzie na plus. Czemy od razu zakładasz, że nie zagra 20 meczów? W Lipsku rok temu. nie zagrał 12 spotkań w lidze, to nie jest jakaś wielka nieobecność, to i taki Bellingham rok temu opuścił 10 w lidze. Jeśli na koniec sezonu będzie tak jak mówisz, to jak najbardziej będzie można krytykować, ale na razie wyleciał na niecałe 10 i już gadaniem, że transfer totalnie do niczego.

0

@D10SLEO A tk, że zagrał 2 świetne mecze to już nie jest istotne?

0

Teraz gdy Dani doznał kontuzji ludzie będą krytykować jego transfer. :D

0

@tbas Ale mi wielka kontuzja.

0

Jak ter Stegen wyciągnął w 45 minucie to żadnej pochwał, tylko popełnił błąd, gdzie ta bramka nic na nie robi to już jazda z Niemcem. Ja rozumiem bekę i krytykę, ale wielu tutaj nie ma do niego szacunku.

1

Blanco TV już montuję!

1

ter Stegen fajny ręcznik, uratował nas przed 2-1.

0

Kogo lepiej dać na celny strzał Olmo czy Raphinhe?

0

Mppanelo. Dzięki karnym nieudanie goni Robercika.

0

W sumie Lech jest mi obojętny, ale jak na razie fajnie się ogarniają. Oby to długo utrzymali. Mogli by tak zrobić mistrza i pograć w pucharach.

1

Ale kich bombardują! No co Real gra to jeden wielki chaos i wstyd. Aj, że teraz z nimi nie gramy, była by ubijana bita śmietana!

0

Jeśli obstsawi strzały celne danego zawodnika, a on nie wyjdzie w pierwszym składzie i nie wejdzie w trakcie meczu to kuponie czy jakieś rozliczenie?

0

@Azi Właśnie szukam jakiegoś serialu, i muszę przyznać że mega mnie zaciekawiłeś! Uwielbiam takie klimaty. Chyba na dniach zacznę oglądać. ;)

13

Ogólnie dla mnie powrót Gaviego będzie jednym z najpiękniejszych momentów Barcelony ostatnich lat. Mega się nie mogę doczekać jego wejścia na boisko! Będą ciary, a ktoś będzie kroił cebulę.

2

Jak byście ułożyli TOP 3 z tych seriali?
- Świat według kiepskich
- Miodowe Lata
- 13 Posterunek

0

Przyszedł już ten olbrzym na YouTube? :D

0

Jest szansa na gola Belgi?

1

Dajcie już tą Flickówkę, a nie jakie szczochy jak Propierzówka! Oby do piątku i szybko
zleci do meczu. ;) Trzeba będzie się podelektować, bo za miesiąc znów ta pieprzona przerwa na kadrę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?