0

Nie ma żadnych aktualizacji?

2

Jednak Grubasek Lapcio wiedział co robi, mega miłe zaskoczenie chodź wciąż nie dowierzam.

10

I teraz mam nadzieję, że zawieszenie dla Viniego na 5 spotkań bo Flick machnął ręką i został zawieszony na dwa spotkania.

3

Aż nie chce mi się wierzyć i nie wierze, czekam na post od Fabrizo Romano bo to jest aż niemożliwe.

10

Zarejerstrować Laporta to może co najwyżej samego siebie do psychiatry.

2

@Lewangoooolsky Flick zostaje z resztą się zgadzam.

0

Są śmieszni i tyle mam do powiedzenia, najpierw 31grudnia później "legendarny optymizm" panował żeby skończyć ich rejestracje do 3 stycznia a teraz do 31 stycznia a później będzie, że do 30lutego, nie wiem czemu w to wczoraj uwierzyłem, ciekawe czy Olmo jest tak głupi i w to wierzy.

1

@JimMorrisonFCB Mam takie same odczucia, także uwielbiałem go za czasów gry w Lipsku, chciałem go już wtedy w barcy ale jak wiadomo nie udało się to.

0

W ostatnim czasie widzę dużo plotek o wypożyczeniu z Chelsea do Barcelony Christophera Nkunku, z powodu nadmiaru zawodników. Nkunku to Francuz który w zeszłym sezonie opuścił Rb Lipsk na rzecz Londyńskiej Chelsea, może on grać jako pomocnik ofensywny, lewy skrzydłowy i środkowy napastnik, miał grać w pierwszym składzie chelsea ale tam pojawił się ogromny talent jakim jest Palmer i solidny napasnik który w tym sezonie pokazuje formę czyli Nicolas Jackson. Co sądzicie o nim i o ewentualnej transakcji? (Proszę mi nie pisać, że nie mamy pieniędzy i, że nie możemy zarejestrować swoich piłkarzy, ponieważ chcę po prostu wiedzieć jakbyście go ocenili i czy w przyszłości taka transakcja miała by sens).

1

Gramy mecz z czwartoligowym zespołem, więc mam nadzieję, że nie zobaczymy naszego pierwszego składu, mam nadzieję, że zagra Araujo, Fort, Szczęsny, Martin, Garcia, Gavi, De Jong, Fati, Fermin, oby pau Victor i właśnie Dani Rodriguez bądź Toni Fernandez, to co tu wymieniam może zabrzmieć dziwnie ale chciałbym, żeby zagrały rezerwy, muszą co niektórzy zadebiutować w tym sezonie, co niektórzy się ograć i co niektórzy sprawdzić umiejętności.

0

Nie wiem co się stanie ale Olmo wstawił zdjęcie na Instagramie "it's 2025 time(serce niebieskie i serce czerwone)" co może oznaczać, że zostanie w barcy, jeżeli zostanie a nie będzie mógł grać to okazał się ogromną lojalnością wobec klubu i powinniśmy mu wszyscy podziękować, gdyby odszedł mielibyśmy ogromny problem, trzeba by było zapłacić rb Lipskowi i dodatkowo całą pensje Olmo aż do 2030r.

3

Laporta wypie#####j

4

I co teraz? Zostało 25minut i nic nie wiadomo, najgorszy sylwester w moim życiu.

1

@DJ6 Zgadzam się, on kocha barce i to naprawdę widać ale nie pojęte żeby facet takiej klasy nie grał aż pół roku, tak jak napisałeś gra on w pierwszym składzie Hiszpanii i nie może sobie na to pozwolić, nie wiem czy jest jakaś opcja, żeby odszedł na pół roku i wrócił, jest to nie możliwe praktycznie, ale jego odejście poniesie nas wielkie straty, jego odejście może zamknąć nam letnie okno a już nawet nie wspomnę o Styczniowym czy nowych umowach dla Gaviego, Pedriego, Araujo czy De Jonga.

3

@DJ6 Ja bym na jego miejscu odszedł, jakbym był nim oczywiście, na szczęście nim nie jestem, mam nadzieję, że zostanie ale tak szczerze gdyby był mądry odszedł by z tego cyrku i poszedł do normalnego klubu gdzie przede wszystkim nie ma Laporty.

4

Laporta, co teraz wymyślisz?

0

Ahh, ten Optymizm on zawsze jest ale nigdy się nie sprawdza, może tym razem nas zaskoczy...

1

@RoberDzik Pirlo i David Silva, z dzisiejszych czasów Jamal Musiala, chociaż nikt nie powiedział, że nie przyjdzie, to w to wątpie, marzę o tym utalentowanym Niemcu.

10

Nawet za 5mln, byle się go pozbyć i jego pensji, on chce atletico, atletico chce go, my go nie chcemy, idealnie bierzcie go i jeden problem w głowy.

0

@Moczymorda36 No to dziękuję za odpowiedź, Transfermarkt no czyli ogromna Firma tak napisała a sam miałem wątpliwości co do tego.

0

Nie będe kłamał, że żyje w lekkim stresie z tego powodu, transfer za 50mln a może odejść za darmo, mam nadzieję, że Papcio Laporta ogranie kase bo naprawdę będzie problem, na tik toku Transfermarktu widziałem, że jest opcja wypożyczenia Olmo gdzieś, ale wydaje mi się, że to błędne informacje, Olmo gdy go nie zarejestrują po prostu rozwiąże umowe, jeśli źle mówię poproszę żeby ktoś mnie poprawił.

0

Po prostu powinniśmy go brać i się nie oglądać, jest cudowny, profilem pasuje, chce dla nas grać, będzie wolnym zawodnikiem, akceptuje role zmiennika Roberta, dodatkowo strzela dużo bramek. Kto uważa, że to głupi pomysł go ściągnąć niech napisze mi pod tym komentarzem czemu tak uważa, no David jest po prostu IDEALNY.

1

@BORO_12 Oczywiście, chodziło mi bardziej o to jako napastnik byłby marzeniem bo odejściu Roberta, to są takie moje marzenia, bardzo nie lubię Haalanda, nie chce go w barcelonie, dlatego go tu nie umieściłem, zgadzam się z tobą w 100% powinniśmy podpisać Davida, jest bardzo niedoceniany, rzadko kiedy oglądam Ligue 1 ale czasami się zdarza i dosłownie raz oglądałem mecz Davida, strzelił wtedy gola i oddał sporo celnych strzałów, naprawdę solidny napadzior.

1

@KamQiX Dobry jest teraz trenerem, Flick nam wystarczy.

0

@Kapitan9 Ja sam uważam, że najlepszą opcją jest Lautaro Martinez, mniej kosztowną Isak bądź jego rodak Gyökeres.

0

@Szklaner to jest chyba oczywiste, chodzi o konkretne nazwisko.

0

Jaki napastnik byłby najlepszy dla Barcelony, po odejściu Roberta Lewandowskiego?

0

Zmiennik dla Kounde solidny, ale czy wiem, jest w formie może lepiej żeby grał w celcie.

1

Ja bym brał tego Reinildo, doświadczony w la lidze, darmowy, nie będzie oczekiwał jakiejś ogromnej pensji i fajny zmiennik dla Balde. O Parteyu się nie wypowiem, nigdy nie oglądałem meczu w jego wykonaniu, wolę Kimmicha, ale jak ktoś może to proszę żeby ktoś mi w kilku zdaniach opisał jak gra partey. Z góry dziękuję.

0

Akurat tutaj Christensen do daleka opcja dla Juventus, bliżej pozyskania jest Tomori, Antonio Silva, Badiashile, David Hancko bądź Milan Skriniar, który jest na wylocie z psg.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?