Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że Atletico kupi Lenglenta.
Ps: w artykule jest błąd, Le Normand kiedyś grał dla Francji, teraz jest już Hiszpanem więc Lenglent to nie jego rodak:)
2
Lepiej nie, wolę poczekać do lata i sprowadzić Taha, lewego skrzydłowego i lewego obrońce, gdyby była opcja sprzedaży De Jonga, ja bym tu widział Kimmicha ale myślę, że nie ma na to szans jak narazie.
2
Dźwignia, innej opcji nie ma :)
1
@zaky274 Ferran nie odejdzie, wolę żeby został bo jest on jedynym fajnym zmiennikiem dla Lewego, odjeść powinien Chritensen, Garcia, Martin, Fati, Torre i De Jong, w ich miejsce Tah, lewy obrońca i Lewy skrzydłowy.
0
@blakkudium Akurat Frimpong jest bardzo solidny i czuje, że fajnie by się u nas sprawdził, jeżeli byłby tu już jego kolega Tah i dodatkowo nasz nieszczęsny De Jong to by go zachęciło, z tego co wiem także Real się z nim interesuje, ale wątpie żeby wybrał ich zamiast nas w takiej sytuacji.
0
@blakkudium Myślę, że gdyby bardzo chciał odejść to Al Hilal by go na spokojnie puściło, wiadomo, że te symboliczne 10mln trzeba by było wpłacić ale na ogół myślę, że napewno by go puścili, sam zainteresowany bardzo chce takiego powrotu.
0
@blakkudium Ja za to codziennie widzę plotki o powrocie Cancelo do Barcelony, wszysycy wiemy, że Joao jest zbyt bardzo ofensywny na prawego/lewego obrońce, więc w takim wypadku on by mógł być tym prawym wahadłem, ale także nie skreślajmy Kounde, uważam, że w ofensywie także sobie dobrze radzi, wtedy miałoby to sens i uważam, że gra na trzech obrońców jest bardzo prawdopodobna.
1
@BORO_12 Oczywiście ale czy Valle by chciał tu wtedy grać? Wątpie, on potrzebuje minut, ja bym zalecał mu wypożyczenie ale tym razem do La ligi żeby się tu jeszcze bardziej ograł, wątpie, że jakaś racjonalnie myśląca drużyna chciałaby Martina, na ten moment to chyba Real Betis by go może wziął, oni lubią naszych graczy np. Bellerin, Abde, Bartra, Roque czy Chadi Riad który właśnie w tym momencie gra w jednej drużynie z Mitchellem, jak już wspomniałem jestem fanem Crystal Palace i taka ciekawostka, Riad bardzo słabo tam gra.
0
@gracianho7 Też jestem ciekawy, mam nadzieję bo Cordero to fajny talent.
1
@AxelF Masz rację, ale wątpie żeby Valle pokazał jakiś niesamowity poziom, lubię go i cenie jego grę i ja już mówiłem nie raz, że to on powinien zostać na ten sezon a Martin dalej powinien grać w Barcy atletic, Valle ma talent ale myślę, że znów przedłużymy z nim kontakt o rok a on pójdzie na wypożyczenie gdzieś tym razem mam nadzieję, że do Hiszpanii.
26
Świetny ruch, tak się składa, że jestem także fanem Crystal Palace i uwielbiam tego gościa, możecie mi wierzyć lub nie, chłopak jest bardzo pracowity na boisku, lubię oglądać jego grę, uważam, że chyba najlepsza opcja dla nas na lewą obronę w tym momencie, tylko szkoda, że z tego co słyszałem w dzieciństwie był za białymi z Madrytu, nie jest to potwierdza informacja ale warto to mieć na uwadze, jest sporo lepszy od Martina, mógłby na spokojnie konkurować o pierwszy skład z Balde. Crystal Palace będzie miało spore wyzwanie żeby znaleźć zastępce na miejsce Mitchella w takiej sytuacji. Już jakiś czas temu chciałem wspomnieć o nim w komentarzach ale pomyślałem, że mało kto go tu zna więc nie pisałem o nim, ale teraz jak jest o nim artykuł to mogę się wypowiedzieć.
0
@jacobFCB Nie oglądałem jego meczy dużo ale wypowiem się, Uważam, że to drugi Araujo, tylko lepszy fizycznie i bardziej doświadczony, z tego co mi wiadomo ma on 195cm więc wyższy nawet od Van Dijka, jest on pokaźnych rozmiarów, gdy był mały był za barceloną, oceniam transfer na 8/10, solidny obrońca, grał już w reprezentacji pod Flickiem i sprawuje się nadal dość nieźle, przychodzi za darmo więc faja okazja.
0
@krol211 Jeżeli Ferran by odszedł, trzeba byłoby szukać nowego napastnika jako zmiennika dla Roberta, Ferran na pozycji środkowego napastnika jest solidny, na szkszydle jest tragiczny tu racja.
0
Oczywiście, że potrzebujemy i to nie byle kogo, Leao, Williams, Lookman lub Sane, uważam, że to są główni faworyci na tą posadę i innych lepszych nie ma.
7
Już myślałem, że Thiago, czekam na jego powrót bo miał bardzo dobry wpływ na drużynę, dalej był młody i dogadywał się z naszymi zawodnikami.
15
Czekam na niego, uwielbiam graczy "typu Busquets"
0
Fajnie, że się stara, jako człowieka go uwielbiam ale piłkarsko tu nie daje rady.
0
Spoko opcja, z tego co pamiętam Barca była nim już zainteresowana kilka lat temu gdy wchodził w profesjonalny football, jest to gracz wyróżniający się siłą od Bernala, Casado, De Jonga, Gaviego czy Pedriego. Niestety znając życie nie wygramy z Arsenalem o niego.
0
Ja bym dziś zaczął Ferranem zamiast Fermina, Fermin w tym sezonie jest naprawdę słaby w porównaniu do zeszłego sezonu, mam nadzieję, że zagra w końcu Araujo, ale jakby zagrał Garcia na środku obrony to bym się nie obraził, chociaż przegraliśmy z Leganes to Eric miał solidne spotkanie, dobra decyzja, że gra Gavi, miałem szczerą nadzieję, że to on rozpocznie ten mecz.
0
@Barcatroll Zapomniałem Leao, Williams i Lookman dopiero czwartym wyborem byłby Sane, uważam, że sane jako zmiennik byłby dobry, Leniwy jest tu się w 100% zgodzę ale uważam, że gra dość fajny i agresywny Football, więc nadałby się tu.
0
Jak się nie uda z Williamsem lub Leao to on powinien być faworytem.
0
Jednym z najlepszych w lalidze? Chłop obok Viniego i Salaha jest najlepszy na świecie.
1
@waletpl Fati jest zniszczony, to jest już wrak piłkarza, z nim nic już się nie da zrobić.
0
Można tylko pomarzyć, ale chyba każdy by chciał taki transfer, nie mamy środków finansowych ale po prostu marzenie.
0
Rashford to świetny gracz, zniszczony w Manchesterze ale myślę, że Flick by go odbudował, fajny zawodnik, z tego co wiem to ma 26-27lat to jeszcze dobry wiek.
0
@OldMc84 Zarząd Manchesteru jest chętny sprzedać Rashforda a sam zainteresowany oznajmił, że chce spróbować czegoś nowego w karierze. (Info od Fabrizo Romano na Instagramie więc myślę, że bardzo wiarygodne)
0
Może być, jak najbardziej, chociaż wolałbym jego kolegę z drużyny Vandersona.
0
Ciekawosta: Roque i Lewandowski nie obserwują się na Instagramie, czyżby jakaś sprzeczka?
1
Eric, to ważne spotkanie dla ciebie, musisz udowodnić, że na tej pozycji jesteś najlepszy i, że warto ci zaufać, wierzę w niego bo to dalej dobry obrońca.
0
@normasubiektywna Napisałem jasno, że "lepszą opcją jest PRAWY OBROŃCA Monaco Vanderson" uważam, że Fort jest lepszy jako lewy obrońca i to on powinien być zmiennikiem dla Balde a dla Kounde właśnie wcześniej wspomniany Vanderson. Vanderson jest chętny do opuszczenia Monaco i dołączenia do jakiegoś giganta.