Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Michał Probierz w specjalnym wideo nagranym na polu golfowym odniósł się do jego wczorajszych dyskusji na Twitterze
„Kochani kibice, wielu dziwiło się, że na Twitterze rozpocząłem akcję z anonimowymi trollami.
Wiele mogę przyjąć i zgodzę się, że niektóre rzeczy w reprezentacji mi nie wyszły i to jest normalne, tak jak na przykład spadek z Ligi Narodów. To rozumiem, ale nie zrozumiem tego, że ktoś teraz mnie krytykuje za to, że nie awansowaliśmy na mistrzostwa świata. Na pewno drużyna nie została rozbita i to jest, to jest pewne. Jedyna decyzję, którą podjąłem, to było odjęcie opaski kapitana Robertowi Lewandowskiemu. Dlatego to jest koniec tej całej rozmowy. Zależało mi na tym, żeby kilku ludziom odpowiedzieć.
I na koniec hejterom ostatnie uderzenie.”
Jezu co za żałosny człowiek.
0
@michaleu eh, niestety
1
Jestem ciekaw kogo my kupimy do lewej obrony.
Ja proponuję Lewis halla
0
@fotohobby Nie tłumacz osobie która mówiła że co to za różnica z małolata.
1
@Wossi61FCB nie jest, grinaldo to dużo lepszy piłkarz.
0
Probierz jaki prostak widzę.
Właśnie kłóci się z anonimami w nocy, a ja pamiętam jak media go chwaliły za stylowe przez długi czas i chyba tylko to zostało, bo reszta daleko w tyle, łącznie z umiejętnościami Trenerskimi i kultura osobista.
Jak można było zatrudnić kogoś takiego to dalej jestem w szoku.
5
@Arkon Z małolatami też odleciał, generalnie chłop bardziej odlatuje niż w filmie odlot.
2
@PatrychoO Dominik Meksykowi ze starym kibicuje xd.
1
@tomek8756 Jasne, a czemu nie? Jak ktoś nie chce wesela z alko to ja to w pełni rozumiem.
@Bykunn oni chyba myślą że są na jakichś juwenaliach xd.
2
@TR3YWAY Sztangę podnoś, a nie dupe zawracasz porządnym obywatelom la bamby.
2
Komentarz usunięty
0
O, Cucurella zdrajca.
Dobra idealnie pasuje do tego toksycznego środowiska, nie powodzenia mu w Madrycie życzę
16
O, kabareciarz Vinicius chociaż raz mądrze gada, że nie będzie udzielał wywiadów w przerwie meczu i słusznie, kto wpadł na taki durny pomysł robić wywiad w przerwie xd.
0
Ja nie mogę, ramię wycieraczki mi padło w aucie.
Eh, znów naprawa auta.
1
@Kgorecki2500 Przecież Stanley cubrick Nie żyje.
0
Komentarz usunięty
0
@gumaz sushi jest tak okropne Jezu, jak to można lubić jeść to nie rozumiem
Ja jedynie to jadłem pijanemu xd.
Hot doga też bym się pozbył, bo to nie jest jakiś top.
0
@4drian0 Plotki głoszą, że 6 cześć devil may cry ma byc.
7
Jechać z Perezem i z tym żałosnym klubem, jazda jazda!
0
@BorzyKrzys lubię lato, ale taka pogoda jest przesadzona.
0
@BorzyKrzys no zależy kto "płaci", poza tym możliwe że ludzie już to naduzyli do oporu i hotel się wkurzył.
1
@FioletoweOczy No, ja bym pogonił młodzież wszechpolską.
1
https://www.donald.pl/artykuly/ZwXnsM9b/hotel-wprowadzil-kary-za-wynoszenie-darmowego-jedzenia-pol-polski-jest-urazone
Ale to jest już takie typowo polackie żeby kręcić i wynosić żarcie ze stołówki I nie wiem o co te oburzenie, bo uważam że jak ktoś podkrada żarcie to jest chamem I tyle.
0
@takisobiektos I synalka.
3
@Aragorn33 Niespełnione obietnice wyborcze robią swoje oraz brak skutecznych działań wobec ruskiej propagandy.
Taki Braun powinien siedzieć.
0
@Kgorecki2500 niby jak?
0
@Azazel_Pazuzu Ale Barcy nie jest potrzebny.
0
@Romario87 mmmm okej..
0
@ProMILs Boże jaka panika. Mamy dopiero czerwiec, okienko trwa aż do września, do tego mamy mundial I też zarząd nie będzie zbytnio tutaj się wychylał.
Już dajcie spokój, poza tym a niech ten real bierze, bo Dumfries jest podatny na kontuzje, konate ma wahania formy, a bernardo? E, wywalone, gość tutaj musiałby dużo biegać i jednak mamy świetna druga linie.
Zobaczymy, ja jestem pełen optymizmu co do nowej kampanii.
A ja wiedziałem że w tamtym roku nie zrobimy szumnych transferów, bo nas nie będzie stać pod kątem ffp.
0
@Kidd przede wszystkim to nie jest środkowy pomocnik.