0

@mekston owszem ale spójrz na impet ataku.

1

Komentarz usunięty

0

@Hawajczyk Była czerwona, taki atak korkami w łydkę z automatu powinien się kończyć czerwona, bo czy było to specjalnie czy nie sam atak był naprawdę bezpardonowy.

Moim zdaniem błąd Marciniaka I swoje zdanie podtrzymuje.

0

@draxidox Jest moja jedna z ulubionych twarzy czyli Kotula która ta co udaje, że coś w ogóle robi xdddd.

0

@Zoker Gra świetna ale ta mapa jest niepotrzebna i tyle mogę powiedzieć.

0

@Kgorecki2500 Ja to lubię jak gra jest właśnie ala dark souls, gothic itp gdzie nie musisz być prowadzony za rękę.

0

@Zoker Tak robi seria dark souls, bo niestety mapa w elden ring już zabija po części piękno tej gry.

0

@Deathwing112 Ale trzeba jechać równo, bo ludzie widzą gdzie są przepalane pieniądze.

0

@Danny Gaucho No w sumie tak.

0

Imo z tego co dowiedziałem o tym sławnym lekarzu bez specjalizacji co jest koordynatorem na sorze to widzę, że niezłe robil wały.

Raz, że przyjmował ludzi z partii bez żadnej kolejki , dwa jak się dowiedziałem od ludzi którzy tam byli czy ratowników to gościa za często tam nie było i ogólnie ma opinie butnego oraz aroganckiego lekarza i ratownicy medyczni odradzają jeździć na sor w którym właśnie urzędowal ten lekarz.

Niezła patologia, a to zapewne wierzchołek góry lodowej, bo kasta trzyma się bardzo dobrze.

Ale dobrze, że coraz bardziej zaczyna się rozkręcać ta afera i mam nadzieję że ten człowiek skończy w więzieniu.

0

@Danny Gaucho Dlaczego? W tym roku konkurencja jakoś mocno nie rzuca na kolana uważam w kwestii złotej piłki. Chyba Kane musiałby zagrać genialny turniej aby mieć zp.

1

@NeroTFP1 Jednak za mundial przeważnie się dostaje złota piłkę, patrz właśnie Messi, modric, cannavaro I z tego co pamiętam Ronaldo.

0

@Azi trochę jest patrząc na to jak gra.

1

@Roobo mój błąd, łydka.

6

Przecież ten faul Messiego to ewidentna czerwona kartka.

Atak od tyłu korkami w łydkę i nie przestancie co po niektórzy bronić Messiego bo to Messi.

Za takie coś z automatu wylatuje się z boiska i to jest duży błąd Marciniaka.

1

@tbas Na "tych wrednych urzędników" głównie narzekają pszeciembiorcy gdy zaczyna być dyskusja o podatkach (w Polsce mamy regresywny system podatków, no ale dalej w ryk), więc ja ich zdania nie biorę pod uwagę.

1

No normalna historia piłkarska. Tam gdzie dają lepsza rolę tam idzie i tyle.

Ja się na niego nie obrażam, w przeciwieństwie do tego kudłatego zdrajcy.

0

@Bykunn No szkoda tylko, że Rabiot jest naprawdę bardzo dobrym piłkarzem.

0

@Roobo Przecież Rabiot to świetny zawodnik co udowodnił w tym sezonie w Milanie.

1

@FcPortoFan1999 Rafał, ten prezydent Warszawy.

0

@MessiForeverTheBest No niestety niestety.

0

Wiecie że Trzaskowski tez należy do ambasady Argentyny?

1

@DonCarletto Zajebisty zawodnik.

1

@blakkudium Ale Andy ma 32 lata, Van de Ven nie wiadomo czy nie odejdzie, a senesi będzie grać jako środkowy obrońca.

Udogie ma ponoć odejść i mówi się o nim w kontekście powrotu do Włoch.

1

@blakkudium Nie no kfc potrzebuje lewego obrońcy, bo tam mają duże braki i jednak to piłkarz który rzadko łapie kontuzje.

19

Umówmy się, Rapha to bez wątpienia piłkarz genialny, ale ma już 30 lat, do tego kontuzje coraz częściej go nie omijają, no i przy tym stylu nie trudno o uraz, więc moim zdaniem nie zdziwię się jak Barca go sprzeda.

Z drugiej strony bardzo szkoda by było aby odchodził, bo to jeden z liderów klubu i taka strata jest bardzo trudna do zalatana co pokazał przykład Sadio Mane W Liverpoolu.

1

@Konradowskyy Zobaczymy, przynajmniej idzie do roboty od razu, a nie jak Xavi który dalej nie chce zejść z pensji niższej niż ta która zarabiał w Barcy.

Papiery na trenerkę ma duże, ale czy to się uda? Nie wiem, przynajmniej w United porobił super transfery.

1

@FcPortoFan1999 Tak zawsze podpisują, ale może tym razem się uda, bo widać że zarząd w niego mocno wierzy i jednak dostanie cały okres przygotowawczy dla siebie.

0

@DamianBarcaCule Zobaczymy, może będzie jak z Piolim.

0

@michal26 A jednak nazywasz kobiety które lubią zwierzęta nazywasz powalonymi. Idąc twoim tokiem jak kobieta ma 4 koty to już powalona czy dwa psy i o nie dba.

Nie wiem, twoje poglądy wykluczają jakieś tam wsparcie do kobiet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?