Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston owszem ale spójrz na impet ataku.
1
Komentarz usunięty
0
@Hawajczyk Była czerwona, taki atak korkami w łydkę z automatu powinien się kończyć czerwona, bo czy było to specjalnie czy nie sam atak był naprawdę bezpardonowy.
Moim zdaniem błąd Marciniaka I swoje zdanie podtrzymuje.
0
@draxidox Jest moja jedna z ulubionych twarzy czyli Kotula która ta co udaje, że coś w ogóle robi xdddd.
0
@Zoker Gra świetna ale ta mapa jest niepotrzebna i tyle mogę powiedzieć.
0
@Kgorecki2500 Ja to lubię jak gra jest właśnie ala dark souls, gothic itp gdzie nie musisz być prowadzony za rękę.
0
@Zoker Tak robi seria dark souls, bo niestety mapa w elden ring już zabija po części piękno tej gry.
0
@Deathwing112 Ale trzeba jechać równo, bo ludzie widzą gdzie są przepalane pieniądze.
0
@Danny Gaucho No w sumie tak.
0
Imo z tego co dowiedziałem o tym sławnym lekarzu bez specjalizacji co jest koordynatorem na sorze to widzę, że niezłe robil wały.
Raz, że przyjmował ludzi z partii bez żadnej kolejki , dwa jak się dowiedziałem od ludzi którzy tam byli czy ratowników to gościa za często tam nie było i ogólnie ma opinie butnego oraz aroganckiego lekarza i ratownicy medyczni odradzają jeździć na sor w którym właśnie urzędowal ten lekarz.
Niezła patologia, a to zapewne wierzchołek góry lodowej, bo kasta trzyma się bardzo dobrze.
Ale dobrze, że coraz bardziej zaczyna się rozkręcać ta afera i mam nadzieję że ten człowiek skończy w więzieniu.
0
@Danny Gaucho Dlaczego? W tym roku konkurencja jakoś mocno nie rzuca na kolana uważam w kwestii złotej piłki. Chyba Kane musiałby zagrać genialny turniej aby mieć zp.
1
@NeroTFP1 Jednak za mundial przeważnie się dostaje złota piłkę, patrz właśnie Messi, modric, cannavaro I z tego co pamiętam Ronaldo.
0
@Azi trochę jest patrząc na to jak gra.
1
@Roobo mój błąd, łydka.
6
Przecież ten faul Messiego to ewidentna czerwona kartka.
Atak od tyłu korkami w łydkę i nie przestancie co po niektórzy bronić Messiego bo to Messi.
Za takie coś z automatu wylatuje się z boiska i to jest duży błąd Marciniaka.
1
@tbas Na "tych wrednych urzędników" głównie narzekają pszeciembiorcy gdy zaczyna być dyskusja o podatkach (w Polsce mamy regresywny system podatków, no ale dalej w ryk), więc ja ich zdania nie biorę pod uwagę.
1
No normalna historia piłkarska. Tam gdzie dają lepsza rolę tam idzie i tyle.
Ja się na niego nie obrażam, w przeciwieństwie do tego kudłatego zdrajcy.
0
@Bykunn No szkoda tylko, że Rabiot jest naprawdę bardzo dobrym piłkarzem.
0
@Roobo Przecież Rabiot to świetny zawodnik co udowodnił w tym sezonie w Milanie.
1
@FcPortoFan1999 Rafał, ten prezydent Warszawy.
0
@MessiForeverTheBest No niestety niestety.
0
Wiecie że Trzaskowski tez należy do ambasady Argentyny?
1
@DonCarletto Zajebisty zawodnik.
1
@blakkudium Ale Andy ma 32 lata, Van de Ven nie wiadomo czy nie odejdzie, a senesi będzie grać jako środkowy obrońca.
Udogie ma ponoć odejść i mówi się o nim w kontekście powrotu do Włoch.
1
@blakkudium Nie no kfc potrzebuje lewego obrońcy, bo tam mają duże braki i jednak to piłkarz który rzadko łapie kontuzje.
19
Umówmy się, Rapha to bez wątpienia piłkarz genialny, ale ma już 30 lat, do tego kontuzje coraz częściej go nie omijają, no i przy tym stylu nie trudno o uraz, więc moim zdaniem nie zdziwię się jak Barca go sprzeda.
Z drugiej strony bardzo szkoda by było aby odchodził, bo to jeden z liderów klubu i taka strata jest bardzo trudna do zalatana co pokazał przykład Sadio Mane W Liverpoolu.
1
@Konradowskyy Zobaczymy, przynajmniej idzie do roboty od razu, a nie jak Xavi który dalej nie chce zejść z pensji niższej niż ta która zarabiał w Barcy.
Papiery na trenerkę ma duże, ale czy to się uda? Nie wiem, przynajmniej w United porobił super transfery.
1
@FcPortoFan1999 Tak zawsze podpisują, ale może tym razem się uda, bo widać że zarząd w niego mocno wierzy i jednak dostanie cały okres przygotowawczy dla siebie.
0
@DamianBarcaCule Zobaczymy, może będzie jak z Piolim.
0
@michal26 A jednak nazywasz kobiety które lubią zwierzęta nazywasz powalonymi. Idąc twoim tokiem jak kobieta ma 4 koty to już powalona czy dwa psy i o nie dba.
Nie wiem, twoje poglądy wykluczają jakieś tam wsparcie do kobiet.