0

@Bykunn No szkoda tylko, że Rabiot jest naprawdę bardzo dobrym piłkarzem.

0

@Roobo Przecież Rabiot to świetny zawodnik co udowodnił w tym sezonie w Milanie.

1

@FcPortoFan1999 Rafał, ten prezydent Warszawy.

0

@MessiForeverTheBest No niestety niestety.

0

Wiecie że Trzaskowski tez należy do ambasady Argentyny?

1

@DonCarletto Zajebisty zawodnik.

1

@blakkudium Ale Andy ma 32 lata, Van de Ven nie wiadomo czy nie odejdzie, a senesi będzie grać jako środkowy obrońca.

Udogie ma ponoć odejść i mówi się o nim w kontekście powrotu do Włoch.

1

@blakkudium Nie no kfc potrzebuje lewego obrońcy, bo tam mają duże braki i jednak to piłkarz który rzadko łapie kontuzje.

19

Umówmy się, Rapha to bez wątpienia piłkarz genialny, ale ma już 30 lat, do tego kontuzje coraz częściej go nie omijają, no i przy tym stylu nie trudno o uraz, więc moim zdaniem nie zdziwię się jak Barca go sprzeda.

Z drugiej strony bardzo szkoda by było aby odchodził, bo to jeden z liderów klubu i taka strata jest bardzo trudna do zalatana co pokazał przykład Sadio Mane W Liverpoolu.

1

@Konradowskyy Zobaczymy, przynajmniej idzie do roboty od razu, a nie jak Xavi który dalej nie chce zejść z pensji niższej niż ta która zarabiał w Barcy.

Papiery na trenerkę ma duże, ale czy to się uda? Nie wiem, przynajmniej w United porobił super transfery.

1

@FcPortoFan1999 Tak zawsze podpisują, ale może tym razem się uda, bo widać że zarząd w niego mocno wierzy i jednak dostanie cały okres przygotowawczy dla siebie.

0

@DamianBarcaCule Zobaczymy, może będzie jak z Piolim.

0

@michal26 A jednak nazywasz kobiety które lubią zwierzęta nazywasz powalonymi. Idąc twoim tokiem jak kobieta ma 4 koty to już powalona czy dwa psy i o nie dba.

Nie wiem, twoje poglądy wykluczają jakieś tam wsparcie do kobiet.

3

OFICJALNIE : Ruben Amorim trenerem AC Milan, kontrakt został podpisany do 30 czerwca 2029 roku!!!

No to powodzenia, a wy myślicie, że da radę?

@takisobiektos @ACMaldini3 @maroon @Giwera @michaleu @Kidd

0

@YeastMoss Moja świętej pamięci mama tam się operowała i faktycznie, mają fachowców, ale ta operacja jest nieprawdopodobna z uwagi na fakt, że głowa trzymała się na skórze i mięśniach.

IMO umb to top 3 uniwersytetów w Polsce.

4

https://www.facebook.com/share/v/18vv6uvdHV/

Polecam obejrzeć @joloskyy @YeastMoss @Safrani @Comentateiro @macio_944 @lithotripter @pax

Nieprawdopodobne na skalę polska to była operacja .

0

@Gary co ty CHCESZ? Ja nie pije

1

@Dari0G Za to jak ładnie

0

@chosenone To jest kolejny przykład patologii wolnego rynku, bo samouregulowanie nic nie daje, ale przykładów gdzie lekarze też tak się zachowują jest dużo więcej.

To jest wolny rynek i jego wada.

1

@RosjaninBut beton się kruszy i to widać

2

@CLS63AMG Bo to ta pieprzona polityka neoliberalna do tego doprowadziła.

Przepraszam bardzo jak można urynkowic zdrowie ja się pytam?

2

@draxidox Jaskowiak dostający tortem jest lepsze.

6

Hahahaha, prezydent Poznana dostał tortem w łeb xddd

1

@Safrani 23 lata, dużo.

1

@Roobo Właśnie sprawdził.

A dziękuję.

5

No i praca przeszła antyplagiat, teraz mogę czekać jedynie na obronę.

Zajebiscie.

0

@Zoker Ja zajęty więc mnie to rybka byku.

2

@Zoker mnie bawi to jak te kobiety tu wywołują na siłę i z nimi tutaj piszą i przeważnie te dyskusje sa w gorących I są tak bezplciowe I bezsensowne.

0

@michal26 Tak tak tak, wrzucić do wora i zwyzywać kobiety, najlepiej xd.

0

@Comentateiro No to jest śmieszne, że gość wyjeżdża z takim kłamstwem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?