Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn No szkoda tylko, że Rabiot jest naprawdę bardzo dobrym piłkarzem.
0
@Roobo Przecież Rabiot to świetny zawodnik co udowodnił w tym sezonie w Milanie.
1
@FcPortoFan1999 Rafał, ten prezydent Warszawy.
0
@MessiForeverTheBest No niestety niestety.
0
Wiecie że Trzaskowski tez należy do ambasady Argentyny?
1
@DonCarletto Zajebisty zawodnik.
1
@blakkudium Ale Andy ma 32 lata, Van de Ven nie wiadomo czy nie odejdzie, a senesi będzie grać jako środkowy obrońca.
Udogie ma ponoć odejść i mówi się o nim w kontekście powrotu do Włoch.
1
@blakkudium Nie no kfc potrzebuje lewego obrońcy, bo tam mają duże braki i jednak to piłkarz który rzadko łapie kontuzje.
19
Umówmy się, Rapha to bez wątpienia piłkarz genialny, ale ma już 30 lat, do tego kontuzje coraz częściej go nie omijają, no i przy tym stylu nie trudno o uraz, więc moim zdaniem nie zdziwię się jak Barca go sprzeda.
Z drugiej strony bardzo szkoda by było aby odchodził, bo to jeden z liderów klubu i taka strata jest bardzo trudna do zalatana co pokazał przykład Sadio Mane W Liverpoolu.
1
@Konradowskyy Zobaczymy, przynajmniej idzie do roboty od razu, a nie jak Xavi który dalej nie chce zejść z pensji niższej niż ta która zarabiał w Barcy.
Papiery na trenerkę ma duże, ale czy to się uda? Nie wiem, przynajmniej w United porobił super transfery.
1
@FcPortoFan1999 Tak zawsze podpisują, ale może tym razem się uda, bo widać że zarząd w niego mocno wierzy i jednak dostanie cały okres przygotowawczy dla siebie.
0
@DamianBarcaCule Zobaczymy, może będzie jak z Piolim.
0
@michal26 A jednak nazywasz kobiety które lubią zwierzęta nazywasz powalonymi. Idąc twoim tokiem jak kobieta ma 4 koty to już powalona czy dwa psy i o nie dba.
Nie wiem, twoje poglądy wykluczają jakieś tam wsparcie do kobiet.
3
OFICJALNIE : Ruben Amorim trenerem AC Milan, kontrakt został podpisany do 30 czerwca 2029 roku!!!
No to powodzenia, a wy myślicie, że da radę?
@takisobiektos @ACMaldini3 @maroon @Giwera @michaleu @Kidd
0
@YeastMoss Moja świętej pamięci mama tam się operowała i faktycznie, mają fachowców, ale ta operacja jest nieprawdopodobna z uwagi na fakt, że głowa trzymała się na skórze i mięśniach.
IMO umb to top 3 uniwersytetów w Polsce.
4
https://www.facebook.com/share/v/18vv6uvdHV/
Polecam obejrzeć @joloskyy @YeastMoss @Safrani @Comentateiro @macio_944 @lithotripter @pax
Nieprawdopodobne na skalę polska to była operacja .
0
@Gary co ty CHCESZ? Ja nie pije
1
@Dari0G Za to jak ładnie
0
@chosenone To jest kolejny przykład patologii wolnego rynku, bo samouregulowanie nic nie daje, ale przykładów gdzie lekarze też tak się zachowują jest dużo więcej.
To jest wolny rynek i jego wada.
1
@RosjaninBut beton się kruszy i to widać
2
@CLS63AMG Bo to ta pieprzona polityka neoliberalna do tego doprowadziła.
Przepraszam bardzo jak można urynkowic zdrowie ja się pytam?
2
@draxidox Jaskowiak dostający tortem jest lepsze.
6
Hahahaha, prezydent Poznana dostał tortem w łeb xddd
1
@Safrani 23 lata, dużo.
1
@Roobo Właśnie sprawdził.
A dziękuję.
5
No i praca przeszła antyplagiat, teraz mogę czekać jedynie na obronę.
Zajebiscie.
0
@Zoker Ja zajęty więc mnie to rybka byku.
2
@Zoker mnie bawi to jak te kobiety tu wywołują na siłę i z nimi tutaj piszą i przeważnie te dyskusje sa w gorących I są tak bezplciowe I bezsensowne.
0
@michal26 Tak tak tak, wrzucić do wora i zwyzywać kobiety, najlepiej xd.
0
@Comentateiro No to jest śmieszne, że gość wyjeżdża z takim kłamstwem.