Karzel
Dołączył/a: październik 2017
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RomanHoffer Kwestia tego na czym Ci najbardziej zależy. Jak kasa to IDF, jak region z fajnymi miejscami do zobaczenia i odpoczynku to południe, okolice Montpellier np oraz blisko granicy z Hiszpanią czy Włochami. Ładnie jest też na północy. W Normamndii pełno pięknych miejsc historycznych z okresu IIWŚ jeżeli Cie to interesuje. A jeżeli przeszkadzają Ci imigrancji to w większości większych miast oni są. Jedynie male miejscowości są bez nich.
0
@barcelonaLM Jeszcze przy okazji lqbtg + niech dodadzą xd
0
@LuisSalvano Poka.
1
No po prostu złota kobieta. Dosłownie!
10
@michal26 Nie oczekuj od lewicowego trolla internetowego, że będzie pisał prawdę. Polska i proste podatki xddddd
1
@Kgorecki2500 Najwyraźniej nie doszli do takiego pomysłu
0
@tomek8756 A co ma innego powiedzieć? Przecież złodziej nie powie, że jest złodziejem.
1
@Cochise Fakt. Nie powinni go wyrzucać. Do świętowania w kulturalny sposób takiego wydarzenia prawo ma każdy.
1
@barcelonaLM I bardzo dobrze. Może to zmodyfikują, albo niech to nie wchodzi wcale w obecnej formie bo zrobi to taki burdel i biedę jakiej w Polsce jeszcze nie było a na dokładkę czeka europejskie fit 55
0
@tomek256 Filmu nie oglądałem, ale w trailerze fajna muzyka byla. Audiomachine - shadowfall - polecam
5
@jacobFCB Zajebiscie.
23
PSG niedługo Messiego kupi to może w końcu coś wygrają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Bobo25 Vigilante 8
0
@Survier No tak. Polska nas przyzwyczaiła do pewnych rzeczy których na zachodzie nie ma. Ile masz lat ? Wyjechałeś sam bo o tęsknocie piszesz? Zawsze możesz popróbować znaleźć pracę bliżej granicy z Polską co wcale trudnie nie jest. No i nie polecam za granicę bez auta. Bardzo ciężko jest i mówię to z doświadczenia życia we Francji. Tutaj bez auta sie nie da.
2
@norbi77 Udo większe od całego Busiego
1
@puyol_presidend5 Paweł jumper. "Ty stara kur****. Zmarnowałaś mi 20 lat życia"
0
@Criss18Barca Kwestia kraju i branży. Może na zbieractwo faktycznie mniej, ale ja np nie zauważyłem trendu spadkowego w moim zawodzie. Wręcz wydaje mi się, że się nasilił i jest więcej osób które wyjeżdżają już na stałe. Natomiast na zarobki już nie takie jak kiedyś przez również znaczne podwyżki cen wszystkiego na zachodzie.
1
@patry295 Tak. Znam osobiście 2 przypadki a o wielu słyszałem. Dodatkowo powiem ,że te dwie osoby ukończyły medycynę z małymi dziećmi i o żadnej patologii mowy nie było
0
@patry295 Jeżeli z wpadki to kiepsko, ale jeżeli ktoś chciał wcześnie mieć rodzinę to czemu nie
1
@Kgorecki2500 Każdy by z nią wygrał bo byłoby to głosowanie przeciwko niej a nie za kimś. Poza tym muzułmanie już powoli wchodzą do polityki a im delikatnie mówiąc z le pen nie po drodze
0
@Cochise Tylko pochwalić
1
Roberto podsumował xd
1
Chciałbym tylko przypomnieć i grzecznie poinformować, że Depay jest za słaby na fcb. Dziękuję i miłego wieczora życzę.
3
@DonMatteo901 Przepełnieni miłością i tolerancją xd
18
@Majkel34 To jest smutna rzeczywistość. Zbrodniarzy komunistycznych państwo nigdy nie osądziło. Państwo niemocy, dykty i paździerza. Szmatławiec za swoje zbrodnie przeciw Polakom nigdy nie odpowiedział i dożył w spokoju starości. Żałosne to jest.
0
@Firestone Szału nie ma. Przed wyborami obiecywał rewolucję i w ogóle a zachował się jak typowy polityk i nic z tego nie wynikło. Zobaczymy. Mam nadzieje, że w przyszłości będzie lepiej
7
Komentarz usunięty
2
@jedrek7000 Nie wydaje mi się aby czarna dziura kiedykolwiek miała posłużyć jako teleport czy tunel czasoprzestrzenny. Przede wszystkim wektory grawitacji w tak silnym polu będą działać na każdą cząstkę w naszym organizmie z różną siłą z tego względu na każdą komórka i każde organellum komórkowe jest położone w różnej odległości od siebie co spowoduje po prostu rozciągnięcie i rozerwanie naszego organizmu, ale pomijając już to, to w centrum czarnej dziury jest gigantyczne zagęszczenie materii i energii co wiąże się chociażby z milionami albo może nawet miliardami stopni Celsjusza więc nie ma w ogóle o czym mówić. Czytałem gdzieś ciekawostkę, że jest teoria która mówi o tym, że jak skończy się materia w obrębie czarnej dziury i jej pola to taka czarna dziura może"wygasnąć". Szczerze to to wszystko to są mocno teoretyczne hipotezy i prawdopodobnie nigdy na nie odpowiedzi nasza cywilizacja nie znajdzie. Sam jestem bardzo ciekaw dokąd może taka czarna dziura prowadzić i co jest po drugiej stronie.
1
@Kgorecki2500 Oby tylko coś fsktycznjr z tego wynikło bo póki co tylko wygląda to na straszak. Tutaj chyba tylko unia mogłaby jakoś konkretniejszy zareagował a tak to na straszeniu się chyba tylko skończy.
0
@Nazio87 Nie. Tylko pepsi