3

@Ghotti Według mnie to bardzo dobrze. Przynajmniej od razu wiadomo jakiego dziadostwa unikać :)

0

@Ghotti Ja się zastanawiam co się od roku dzieje z paliwem bo o ile spadek i krach na ropie z początku tamtego roku rozumiem i cena spadła. Swoją drogą ciekawe,że ropa osiągnęła ceny ujemne do chyba -40dolarow za baryłkę a najtaniej z moim mieście bylo po 3.20 w tedy. Teraz ropie nie osiąga ceny nawet zbliżonej do tej co była za Tuska a ceny są już wyższe niż wtedy. Dramat jakiś

0

@Senstin Na autostradzie za Zgorzelcem w kierunku Strasburga. Stacja total lub Arial. Takie ceny już były. We Francji najtaniej jaką znalazłem na e.lecreckowej stacji 1.59 e.

0

@PawkoFCB 2 tygodnie temu jadąc przez Niemcy 95 kosztowała 2.08 euro za litr :)

0

@DonMatteo901 Faktycznie to imię zobowiązuje xd

0

@RobsonPL Chyba konsultacje u Ibisza robił

1

@Kgorecki2500 Haha co podsumował xd

0

@LeoMessi1994 Króla Artura lubie. Przyjemnie się ogląda no i ten Hans Zimmer w tle :)

0

@LeoMessi1994 Do tych filmów dodam Ostatni Samuraj, Król Artur z 2004 roku, kolejna część 300, Brave Heart

3

Kanapki z masłem orzechowym i dżemem to istne cudo. Ten kto je wymyślił powinien Nobla dostać i nawet z tym nie dyskutujcie

1

@betonito Bo strzelił z psg

1

@Herato Przez chwilę pomyślałem o Ibrze, ale on jednak trochę tych pucharów ma

0

@BartqRKO Tylko Turcja lub Rosja

4

@AmigoBlancos Największy nurek: Sterling

3

Gra Angoli była tak mała i miękka jak kopyto tego nagiego kolesia co nim wymachiwał

1

Donnarumma zrobił te karne. Bez kitu. Najlepszy bramkarz na świecie

3

Boże. Donnarumma najlepszy bramkarz na świecie.

2

Halo, sędzia? Trzeba powtórzyć bo przegramy!

1

Szybciej kurla bo rano do roboty trza

1

Dalej bambaryła. Bronisz to leciutko

1

Na koniec Sterling przynurkuje w swoim polu karnym a Pickford walnie Zideana w sędziego. Tak się skończy mecz

0

A niech se chłopacy chociaż na chwilę wejdą na trawkę

15

Złota piłka dla sędziego, że daje rade utrzymać w ryzach to nurkujące barachło

0

Akcja lepsza niż nurkowanie Sterlinga

4

Poproszę o Włoskiego delfinka w ostatniej minucie.

0

Oj już prawie puchną!

2

Ciekawe czy Anglia spuchnie. Tyle spuchnięć miało być w ostatnich latach o nic to może teraz wejdzie.

2

Ale za 70min będzie słychać trzaski xd

0

Parafrazując. "Nigdy nie sądziłem, że będę głosował za PO. A co sądzisz o głosowaniu przeciw PISowi?" ಥ_ಥ

3

@Mns21 Taniec godowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?