0

@loswariatofano Bierz jakiegoś lexusa. Za 60k juz znajdziesz fajną używkę. Niezawodne i komfortowe auta.

0

@WiernyDoKoncaFCB Matma, fiza i pochodne tych przedmiotów

1

@Sulimo Masakra. Ja bym się nie odważył

0

Co Connor złamał nogę dzisiaj to nie mam pytań. Raczej jego koniec w wielkim MMA. I jeszcze jak się odpalił na koniec to nie mam pytań. Slaby upadek takiej "gwiazdy"

2

@Kgorecki2500 Wygrać to raczej wygrają, ale już nie będą mieli możliwości do samodzielnego rządzenia

1

@zadafcb "the short one" xd

2

@koksik2700 Ciesz się i korzystaj póki możesz bo coraz więcej ludzi ucieka z miasta i kiedyś dzikie, spokojne rejony zamieniają się w osiedla.

0

@szymon6847 Tutaj

2

@DonMatteo901 Anglia > reszta placków

2

@Piorun Polecam wyroby polskiej firmy cornette. Bardzo dobra jakość w w miarę przystępnej cenie. Mają bardzo duży wybór bielizny. Warto sprawdzić ich stronę internetową.

2

@koksik2700 Specjalnie przed 2 obejrzałem 1 na kasecie i powiem szczerze, że bez porównania. Zero klimatu a 1 mimo lat nadal świetna. Dzisiejsze filmy i bajki w większości to straszne szmiry.

1

@masq Z tym staniem to na spokojnie. To dopiero 16

15

@Barca1992 Czipsy o smaku czakalaki

1

@Pawlak1992 Huragan jakiś chyba

0

@derlysy1979 Zaraz będzie, że kolejny foliarz, nie ekspert, szur. Czas start!

1

@tobiasson92 "lextvn" xdddd

4

@DonMatteo901 Żadne Dudy, żadne Tuskiem, prezydentem Marek Suski!

7

@PatrykBarcelona Nie, mnie nawet za kasę nie chcą :(

4

@LeoMessi1994 No co tu dużo mówić. Hans to kozak

0

@DaPidejpi Biorę mahoń

1

@Pilka_jest_okragla Koszulki kozackie

0

Uwaga. Braitzario skonczyl rozgrzewkę. Zaraz się zacznie!

0

@amanter Oj wet leggins :c

0

@SaulGoodman Akurat prac na podobnym poziomie jest sporo więc podejrzewam, że fejk :)

2

@EldoradoHaze Uderzaj do prawnika bo kwoty nie małe a samemu to raczej nie ogarniesz. Tym bardziej, że ubezpieczalnia nie zawsze chętnie oddaje za naprawy. To co Bobo napisał to w 100% prawda. To, że koleś jechał na podwójnej ciągłej to nic bo to Ty sie w niego wjebałeś. Niestety to chore, ale tak to działa. Jest pełno ludzi, którzy wymuszają w ten sposób odszkodowania. Sam miałem kilka takich sytuacji i bez szans. Niestety jest chore prawo i nawet z prawnikiem ciężko o ugranie takich spraw. Sam się wielokrotnie wykłócałem z policjantami mając nagrania z monitoringów, świadków i w końcu z własnej kamery i to nic nie dało w większości przypadków. Oni interpretują przepisy 0-1 i bez względu na to jak chu*** jechał tamten to i tak będzie Twoja wina.

0

@EldoradoHaze Niestety dostaniesz mandat. O odwołanie ciężko i nie wiem czy gra warta świeczki jeśli kwota mała. Jeszcze to można podciągnąć wymuszenie pierwszeństwa mimo, że typ walił po podwójnej ciągłej. Niestety takie powalone prawo. Sam miałem kilka podobnych sytuacji

0

@Mns21 To radio ZET news tak na serio czy fejczury jakieś

2

@VamosRakieta Bo go odbijają paletkami.

0

@FC1899Barca Tutaj jest potrzebna interwencja M. Staśko w sprawie Ugly shamingu!!!!!!

0

@FC1899Barca Wyspiarze to F O L I A R Z E!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?