Karzel
Dołączył/a: październik 2017
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 Nie. Najlepszy jest Geya
0
@BarcaInfo Idealne to byłoby wytransferowanie z tego portalu ideologicznej propagandy.
20
Kto nie daje lajka ten z administracji ho ho ho!
0
@udarpawarotam Ty homo,transport, kobieto i mężczyzno fobie! Nie tylko kobiety można trzymać za rękę! Weź to usuń albo donosik pojdzie!
13
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 Jak osoba żyje w otoczeniu, która wyznaje wartości totalitarne to się nie dziw.
1
@JANEK777 Pięknie :)
0
@SaulGoodman Own3d xdddd
2
@M4jkellmquc No tera to nie ma
1
@Abominacja Nie dla psa kiełbasa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
4
Komentarz zachowany dla siebie.
1
@Ojciec5tkidzieci W punkt.
2
@tomek8756 Chyba sie naćpała skoro pisze coś racjonalnego. Nie wierzę jej.
6
@Barca1992 Oby do tego nie doszło :)
2
@IronSanHybrid Ja tam jestem spokojny o polską lewicę. Dzięki takim osobom stoczą się do politycznego rynsztoka tam gdzie ich miejsce. Niezły odlot swoją drogą mają Ci ludzie xddd
2
@JANEK777 Przecież nie od dziś wiadomo, że w tych całych lewicowych, lgbt i innych lewicowych środowiskach pełno jest pedofili i dewiantów.
2
@Katalończyk 99 Dokładnie, W punkt.
0
@Messibestplayerintheworld Gabriela Jesusa brać i nie się nie zastanawiać!
1
@DonMatteo901 Jak widać lewicowe środowiska są przesiąknięte gwałcicielami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@tomek8756 Takie stwierdzenie"Gospodarka ma byćdla wszystkich, nie dla najbogatszych" po wcześniejszej komuszej tyradzie to już nawet nie groteska.
1
@Kgorecki2500 Szczerze to nie słyszałem ich wypowiedzi w tej kwestii chyba, że coa ominęło
9
A taki błogi spokój był xd
0
@Messibestplayerintheworld Co za bzdura xd
0
@Colon Ja jako pomocnik. Yo
1
Piękna historia Chelsea
0
@pt9 Dokładnie. Tylko pepsi max. O innych szkoda nawet wspominać.
1
@Croocers Jeżeli chodzi o muzykę to nigdy już takie piękne czasy nie wróci niestety
0
@Sznejk Laporta się strasznie miota i marnie to wygląda. Zamiast zaczynać od trenera, gdy to jest 3 trener z rzędu i w sytuacji, gdy z ostatnimi trenerami nie ma jeszcze porozliczanych zaległości ten idzie z nim na publiczną wojenke i zaczyna go krytykować nie biorąc pod uwagę sytuacji w jakiej ten trener przychodził. A przez cały sezon słówka nie pisnął na temat tego jak zawodnicy grają. Dopiero teraz coś tam pobrzękuje no, ale łatwiej znaleźć jednego kozła ofiarnego niż skrytykować kilka rozpieszczonych amigo gwiazdek.
1
@DonMatteo901 Gdy Zandberg apelował o obniżenie zarobków posłów lewicy i bodajże większe opodatkowanie to Czarzasty, jeden z liderów lewicy wypiął się na niego :) więc do czyiś pieniędzy łapy wyciągają, ale swoich chronią jak lwica młodych.