0

@l0Messini bardzo dobra oferta

0

@Piotr777 Percepcja takich ludzi jest zaburzona przez ciągłą indoktrynację partyjną propagandą albo po prostu mają z tego korzyści.

1

@BarcaInfo I wraca razem z nim hejt pt "matko on potyka sie o własne nogi!2!2!Sprzedać, zmienić, zapomnieć!2!2!" Jak to było przed kontuzją ;)

0

@Jaca27 Mi już piękne wyrównanie przyszło za prąd o śmieciach nie wspomnę ;)

1

@SeeleyBooth Ja jeszcze lipiec lubie, ale tak to się zgadzam.

0

@pride1899 Połowę swojego dzieciństwa i młodzieńczego życia przegrałem w warcrafta i wowa i powiem szczerze, że bardzo mnie zawiódł ten film. Czytając pierwsze plotki i zapowiedzi, że nawet blizzard w produkcji będzie brał udział byłem bardzo podekscytowany. Każdy kto grał chociażby w wowa czy starcrafta/ diablo wie, że blizzard robi super animacje w grach. Natomiast sam film był przeciętny, po prostu film fantasy ze znaną nazwą. Nie było tego wow. Być może za duże oczekiwania miałem do tego filmu :)

0

@FC1899Barca JezusiczQ :D

2

@NeroTFP W szkole nie, ale na studiach pełno donosicieli niestety

0

@Vhaeraun Oryginalny. Ale posprawdzaj w necie jeszcze bo pewnie taniej znajdziesz. Notino obecnie nie jest wcale takie tanie. A same perfumy są ok.

0

@TheNekro94 Nie otwierały się spadochrony przecież wielu ludziom. Mimo to chciałbym kiedyś spróbować. I tak lepszy spadochron niż bungee

0

@escarabajo Nie. dna jest bardzo ważne. Bez dna sensu nie ma nic.

5

@derlysy1979 Nie ma dna barcy iks de.

1

@SeeleyBooth Więcej już mieć nie będzie więc bez lipki.

17

@Mesi12 Wyprane mózgi, ale są nieszkodliwi. Niech sobie leżą jak lubią :)

0

@DonMatteo901 Ostatnio redaktor daje ostro czadu :)

2

@CZaras Bardzo trudny temat. Jeżeli osoba cierpi i sama tego pragnie to może warto by dać jej taką możliwość. Tylko to daje furtkę do nadużyć. No i co w przypadku osób które chcą popełnić samobójstwo. Też w końcu cierpią, też chcą decydować same o sobie a jednak pomoc im się oferuje. I kto by taką eutanazję miał przeprowadzać. Lekarze mogą nie chcieć i w sumie się nie dziwię. Bardzo trudny temat.

0

@matirix20 izapachy

0

@KapiFCB Baton jest spoko i zwykła czekolada też. Reszta podobna do siebie

1

@Veb1233 "Wolność słowa" ;)

1

@victor Jacy zadowoleni z siebie :D w ogóle to fajne znaczki mają Ci osobnicy ;)

0

@Janiama Widziałem. Czy ja temu zaprzeczyłem?

0

@nwchades Straciłem już wystarczająco czasu, aby betonowi przytoczyć fakty a on nadal swoje. Żegnam cieplutko.

1

@Janiama Kogo niby usprawiedliwiam ? stwierdzam prosty fakt, że w tym przypadku ten policjant nie zabił tego kolesia z powodu, że był murzynem tylko dlatego, że policja może używać takich środków jakie uzna za słuszne i adekwatne do sytuacji. Tutaj raczej to nie było potrzebne. Typ złamał prawo i pójdzie siedzieć. Działa prawo. Tak podobno jest w cywilizowanych krajach nie? Tym czasem w imię walki z domniemanym rasizmem płonie miasto, bije sie ludzi i niszczy dobytek życia. Setki spraw rocznie jest takich w stosunku do białych, starszych, chińczyków czy meksykańców i nikt nie robi tego co Ci robią teraz w imię ideologii i usprawiedliwiają nią swoje czyny.

1

@nwchades Ty w ogóle czytasz co ja piszę? Mówię o zjawisku i zachowaniu środowiska a nie jednostek. Daje Ci konkretne argumenty zjawiska szufladkowania ze strony lewicy które trwa od lat i wygląda jak to na obrazku a Ty dalej swoje.

2

@Janiama Przypisujesz ideologie całemu zajściu. Gościu złamał prawo, pójdzie siedzieć i koniec tematu. Nie zrobił tego z hasłem" robie tak bo jesteś czarny" tylko dlatego, że policja w stanach może podjąć drastyczne kroki jak uzna to za słuszne. Tutaj to słuszne nie było. Takie rzeczy dzieją się setki razy w stosunku do białych i nikt nie demoluje miast, nie uprawia bandyterki i innych takich rzeczy. Wstyd też Ci było jak policjant używał nadmiaru sił czy paralizatora w stosunku do starszej kobiety bo nie chciała z auta wyjść? Też Ci było wstyd bo byłeś biały? Ludzie, opamiętajcie sie.

0

@MESSIah16 To w takim razie wiersz "murzynek bambo" jest jedną z najbardziej rasistowskich na świecie.

1

@nwchades Raczej Ty masz problem z przyjęciem faktów. https://www.aldeparty.eu/news/guy-verhofstadt-calls-sanctions-polish-government
Jeden z prominentnych polityków europejskiej lewicy wypowiada się tak o ludziach z marszu niepodległości. Palikociarnia, Rozenki i inni z lewicy używający argumentów o domniemanym faszyzmie w Polsce w tym głównie właśnie na marszach niepodległości. Politycy LSD chwalący antifę za walkę z naziolami z marszów niepodległości. To jest hit :D Prowokacja ze strony lewicowej podczas marszu niepodległości i podpalenie budki pod ambasadą.
Żadna mityczna prawica. Fakty. Od zawsze lewica przedstawiała tak prawicę i teraz lewica się utożsamia z tym co się dzieje. To są fakty a nie Twoje domniemania i zarzucanie komuś manipulacji.

0

@nwchades Pytałem gdzie była manipulacja w poście konfederacji. Bo przytoczyłem Ci dowody co robiła lewica i robi nadal i są to fakty potwierdzające to co jest napisane na plakacie. Więc albo się odnieś konkretami albo nie pisz bzdur.

2

@Kajtek77 Tylko, że całe środowisko się od nich odcina jak już coś takiego się dzieje i potępia a tutaj mamy przyzwolenie i wtórowanie. Serio ciężko różnice zobaczyć :D ?

3

@nwchades I teraz kto manipuluje? Takie obrazki były od wielu, wielu lat. Lewica od początku prowokowała na marszach niepodległości, sprowadzała międzynarodowe bojówki antify żeby były burdy i planowała zamierzone prowokacje. Pokaż fakty koleś. W którym roku na marszu niepodległości, sam marsz głosił hasła faszystowskie i propagował tą ideologię? Lewica każdego kto ma flagę Polski szufladkuje z faszystami i robione jest to od lat. A teraz gdy pół miasta płonie, jest złodziejstwo i bandyterka. Lewica jawnie wysyła antifę, lewicowe media i celebryci wtórują i usprawiedliwiają to co się dzieje. A te same środowiska wcześniej na marsz na marsz niepodległości wołają marszem faszystowskim gdzie nic takiego się nie działo. Pokaż fakty. Gdzie jest manipulacja?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?