2

@zadafcb Jak ja żałuję, że nie da się tym ludzi rozliczać :)

0

@michal26 Czego oczekujesz po człowieku który smucił się głosując? :) W polsce nie ma polityków z klasą. Bez wyjątku.

4

Niezły towar tam wjechał. Nawet patrząc z perspektywy tylko tego sezonu który jest słaby w naszym wykonaniu to takie "tuzy" jak Kimpembe, Ilicic, Gomez czy DI MARIA!!!! Wyżej od Messiego to kiepski żart. On nie błyszczy ostatnio, ale bez przesady. Nie róbmy z logiki ... sami wiecie czego.

4

@Kz1234 Metafora do akcji z Borkiem

0

@MichalZZZ Warto. Pierwszy bardzo mi się podobał. Oglądałem kilka razy. Drugi raz, ale też był spoko. Nudzić się nie będziesz.

0

Barcainfo > wy. Sorry.

0

@AssisMoreira Przecież to facet

1

@AnnaMarianna Japonki/Rosjanki/Słowianki. W sumie większość byle nie Niemki.

1

@puyol_presidend5 Oby dwa bardzo dobre.

0

@NeroTFP Tomasz Hajto

0

@justfootball W szpitalach zakaźnych też bezpiecznie podobno, sprzętu też pod dostatkiem podobno no i braku lekarzy też się nie odczuwa podobno ;)

1

@xofcbxo Wystarczy poczekać do świąt i wszystko okaże się jasne. Nie wiem o co tak na dobrą sprawe darcie kotów.

2

1

@Shapiro Ekspert jak wyścigowy Tomasz.

0

@Colon Jem wszystko, bez lipy.

0

@AssisMoreira Takiego ogóreczka to nie jeden by przytulił :)

1

@kaamil1910 Złego słowa raczej nie powie o swoich kolegach z którymi wygrywał przez wiele lat trofea ;)

1

@MichalZZZ Kwestia gustu. Nie ma tam dużo akcji sensu stricte tylko planowania, spiskowania i pełno polityki. Jeżeli Cię to nie rajcuje to możesz sie zanudzić :) Saul spoko aczkolwiek czegoś innego oczekiwałem po tym serialu. Po Saulu z BB jakoś dziwnie mi się oglądało ten serial. Nie dotrwałem do końca, ale jeżeli lubisz BB to śmiało.

0

@Hushovt Oby próbowała w parze tej samej płci :) Tak jak to mówiła jedna Pani z ich środowiska.

0

@GlowixZiom Jak sie nie bał to gwiazdki były smutne :)

0

@GlowixZiom Bo przechodził z klubu w którym zarabiał równie dużo?

0

@kamilos1214 Akurat Ci co mają swoje biznesy raczej spokojnie ogarniają życzie.

0

@PawkoFCB prawdopodobnie fejk natomiast zobacz z innej strony. U mnie na fb pełno osób wstawia zdjecia czy linki do artykułów które bagatelizują obecną sytuacje czy zdjęć ludzi którzy chodzą na spacery w grupach lub inne spotkania i nic sobie z tego nie robią :) A zagrożenie znane jest mimo wszystko. Nie polecam wierzyć temu co sie widzi w internecie, zwłaszcza źródeł które nie są znane.

0

@macio_944 A co miała zrobić? I tak by przegrała. Powinna to zrobić od samego początku epidemii a nie teraz jak jej sondaże lecą na łeb tym bardzie, że jest lekarzem który by sie przydał w szpitalu a nie w sejmie robiąc i gadając takie bzdury.

0

@PatrykBarcelona Ciężko stwierdzić bo żadnych oficjalnych informacji nie ma. Powoli do mnie dochodzą głosy ludzi, że po świętach będzie powrót, ale dla mnie to głupota chyba, że faktycznie ilość zarażeń znacznie spadnie.

2

@IronSanHybrid To był złoty. Jeszcze Rita była dobra a o zamkniętej głowie w słoiku nie wspomnę :) Dzwonek mam Jeszcze na starym telefonie.

4

@norbi77 Nie podniecałbym się tym jakoś szczególnie. Sepsa w warunkach szpitalnych jest wywoływana przede wszystkim przez bakterie i jest bardzo trudna do leczenia nawet u osób zdrowych przez często kończy się śmiercią. U kobiet po cesarce jest to również jednym z powikłań i wcale nie takie rzadkie jak mogłoby się wydawać. W tym przypadku nie demonizowałbym wirusa bo niedługo dojdziemy do takiego momentu, że całe zło jest przez tą chorobę. Zachowajmy trzeźwy umysł tak gdzie jest to potrzebne i nie dajmy sobą manipulować czy dawać się ponosić emocjom.

0

@barcafan9512 Trzeba było mówić, że masz korone to byś dostał na dłużej niż miesiąc :)

0

@KidusFCB Nie ma czegoś takiego. Genetyki nie oszukasz niestety

0

@Patriskos Oczywiście, że potrafi. Mamy bardzo zdolnych ludzi. Szkoda tylko, że ostajemy ciągle możliwościami technicznymi i przepisami które to w dużej mierze hamują, natomiast faktycznie Polacy są bardzo zdolni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?