0

@MESSIah16 Ciężko stwierdzić, ale c raczej.

0

@Kapitan hawk Dlatego też napisałem, że nie jest to do końca obiektywne, ale daje pogląd na sytuacje. Trochę to przypomina sytuacje kiboli dwóch klubów gdzie nie ma w ogóle merytoryki tylko emocje. Nie chcę tutaj mówić o sektach bo to dosyć ostre słowa, ale niektórzy się tak zachowują. Czasami od wygłaszanych tez przepełnionych agresją włos się jeży na głowie. Dobrym przykładem są programy do których ma możliwość zadzwonienia widz albo jest widownia danej partii. Np "w tyle wizji", programy Kuby Wątłego czy Elizy Michalik czy chociażby "studio polska" gdzie czasami dochodziło do dantejskich scen. I to nie są pojedyncze przypadki tylko takich niestety jest wiele.

0

@Kapitan hawk Podejrzewam, że spora część elektoratu pisu to "anty Tuskiści" gdzie argumenty typu "teraz nie jest idealnie ale za po było gorzej" to rzecz normalna. Tak samo w drugą stronę. Jedna i druga strona wybiera podobno "mniejsze zło" Nie wiem czy mogę wstawiać linki, ale to jeden z wielu przykładów które można mnożyć

i
. Ja nie uważam, aby pis dobrze rządziło ani w tamtej kadencji ani w tej. Tak samo nie uważam, aby po rządziło dobrze. W poparciu dla danej partii czy kandydatów jest więcej emocji niż merytorykii. Co zresztą widać chociażby w debatach kandydatów czy członków poszczególnych partii gdzie główną rolę grają emocje. Jeżeli chcesz więcej przykładów to wpisz w google "typowi wyborcy po czy typowi wyborcy pisu" i będziesz miał obraz. Nie jest on obiektywny, ale daje pogląd na sytuację.

0

@Kapitan hawk Ale poparcie dla po nie musi się brać z powodu dobrych rządów a raczej ogromnej nienawiści do pisu i tak podejrzewam, że jest. Co zresztą potwierdzają wypowiedzi potencjalnych głosujących w trakcie kampanii podczas przeprowadzania różnego rodzaju ankiet.

0

@Kapitan hawk Czy nieudolnie to nie wiem bo z Warszawy nie jestem natomiast jest tam najwięcej mieszkańców nie mających konserwatywnych poglądów albo raczej nie lubiących pisu. Podobnie zresztą jak w innych dużych miastach typu Wrocław, Poznań czy Gdańsk. Fenomenem jest dla mnie moje miasto bo mamy osobę tak nieudolną i tak skorumpowaną na fotelu prezydenta a zdobyła jedno z największych poparć w Polsce. Jest pewne bardzo niepokojące zjawisko w naszym kraju które jest obecne już od wielu lat. Ludzie wolą zagłosować na danego kandydata byle nie na innego kosztem dobrobytu miasta. Czyt PiS na PO i odwrotnie. Faktem też jest, że większość dużych miast w Polsce jest zarządzana nieudolnie. Nie mamy dobrych gospodarzy. Inna sytuacja jest w mniejszych miastach i wsiach, ale to trochę inna kwestia.

0

@Kapitan hawk Zatwardziały bastion platformy. Wiadomo nie od dziś. Każdy kandydat z poza PiSu tam by wygrał bez problemu podobnie jak w innych miastach.

0

@Bamboleo U mnie większość osób nie dostała pomocy :)

2

@Mns21 Umtiti papa

2

@Przemek2323 Kania, Sakiewicz, Gardias, Lichocka, Pietrzak, Gójska, Rachoń to jest ten sam poziom szamba dziennikarskiego co Lis czy Michnik. Wolność słowa wolnością słowa, ale propaganda i próby manipulacji powinny być karane.

1

@pauletaa Ja nie polecam kupowania nowej szosy chyba, że jesteś bogaty :) Super modele można dorwać sprowadzane/ używane z bardzo dobrym osprzętem i carbonem już za 2-3 tyś zł i na tym bym się skupił. Gdybym miał kupować szose raz jeszcze to pewnie właśnie kupiłbym używaną i zaoszczędził bardzo dużo pieniędzy. Jak nie jesteś zawodowcem to raczej nie ma potrzeby nówki kupować.

0

@pauletaa Scott Addict 2.0

0

@BarcaInfo Jak można spaść ze ściany?

0

@Barca1992 Dobra jest. Najnowsza część też niczego sobie aczkolwiek mogli to trochę lepiej rozwiązać.

3

@Mesi12 I ktoś taki miałby rządzić Polską. O rany :)

1

@kerouac Morlaność Kalego przepełniona hipokryzją.

0

@ricardo0705 Ferguson niestety stracił i prawdopodobnie nigdy już nie będzie miał szansy walki o pas. Wielka szkoda.

0

@KapiFCB Walka całkowicie niepotrzebna. Mógł stracić wszystko A zyskać praktycznie nic. I stracił. Też mi to szkoda.

1

@Triv44 Klątwa. Ostatnio chyba remake wchodził jej :)

3

@dariooo Przede wszystkim powinna być kadencyjność. Jeżeli ludzie nie potrafią niczego ogarnąć przez 8 lat mając pełnię władzy to są nieudolni i nic dobrego nie zrobią nawet przez kolejne 20 lat.

0

Jest strajk przedsiębiorców a żadnej zmianki o tym w mediach. Dramat

0

@MarioVeB! Nie ma szans

1

@Zip Grubo pojechał :o

0

@FC1899Barca Myślałem, że skoczy :o

2

@Janiama Mogli wkręcać, ale mając wszystkie narzędzia władzy mogli bez problemu podkładać świnie tak aby wyroki się posypały a się nie posypały! Nawet jak wyborcy pisu chcieli wyroków na wszystkich w platformie za wszelką cenę! Jeżeli pis nie powsadzał to platforma tym bardziej. W parlamencie może jest jak w cyrku bo telewizja też dokłada do tego sporo, ale w samorządach ręka, rękę myje. Tam liczą się interesy a nie przynależność partyjna co bardzo dużo wychodzi. Zwłaszcza w mniejszych miastach.

1

@contowsky Jesteś pewny, że opis dotyczy guaniny? :)

0

@puyol_presidend5 W Polsce nie, ale w Niemczech pełno tego jest

0

@Hiacynk Wytrzymałość kostna jeszcze ma zapas. Gorzej ze ścięgnami i mięśniami. Myślę, że powoli się już zbliżamy do ściany.

0

@damianex10 Najbrzydsza na Ronaldo O_O

0

@messi564 Jest tutaj jedna osoba anty Semedo która jest w stanie przerzucać Cie większymi elaboratami ;)

3

@Janiama Na papierze wygląda to dobrze tylko ciekawe jak praktycznie to będzie wyglądało. Pełno osób z mojego otoczenia co mają umowy cywilno prawne lub są firmami jedno osobowymi mają masowo odrzucane wnioski. Na kilkanaście osób raptem jedna dostała pozytywną opinię i zaczyna się dziać dramat. Dodatkowo ZUS jest zapchany po uszy i ma ogromne opóźnienia. Bardzo nieciekawie to wygląda dla takich osób. Ciekawe jak to w przypadku firm będzie wyglądało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?