Karzel
Dołączył/a: październik 2017
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brakuje Mbappe a tak to raczej zgoda.
2
Wycinać chorych drzew nie można ale pałace budować można. Kto bogatemu ze świata elyt zabroni
0
Nic nie zrobisz. Miał możliwość przejść do Barcy ale wybrał znacznie lepsza kasę. Czasem tak jest
22
Tia więcej presji na Dembele. Chłopak po dwóch ciężkich kontuzjach, nie dostawał praktycznie szans na pokazanie sie, na mundialu również no ale potrzebuje więcej presji! Fuck the logic
0
Nie miałem możliwości oglądać meczu. Ktoś może powiedzieć jak się spisywał Delle Alli? W Totkach wyrastał gwiazdę wielkiego formatu a jak to wygląda w reprezentacji?
0
Dla nas zdecydowanie lepiej. Piona!
0
Hazard wczoraj ładnie kręcił zawodnikami Brazyli. Teng rajek były idealny do Realu. Ciekawe czy w końcu go kupią czy będzie się kisił dalej w Chelsea
4
Teraz każdy team który ma dobrą obronę będzie nazywany autobusem. Litości
1
Wow co ta Brazylia xD
0
Dokładnie. Piona!
0
Pod "skrzydłami" Maurinho mało który młody piłkarz się rozwija prze styl jaki on preferuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kto bogatym zabroni? Dla mnie osobiście mogą robić co chcą i tak prawdopodobnie większość gra w reprze dla kasy
1
Wow. Mega jakby się udało go sprzedać.
0
Oj Peszko się nie wysypia z tego wszystkiego. Straszne since pod oczami
0
Haha genialne :D
0
Nadal jakoś ciężko mi sobie go wyobrazić w Juve jak dla mnie to on tam profilem nie pasuje.
1
Dość słabej ligi xDDDDDD
0
Stranger Things kozak, House of Cards dla mnie po pewnym momencie nudnawe się zrobiło ale jest to dobry serial, czy wszystkie produkcje z Marvelem tutaj bym się kłócił. O ile Punisher jest kozacki i Daredevill też da się obejrzeć to Luke Cage, Jessica Jones i Iron Fist dla mnie osobiście nie porywały. Nudne Historie, bohaterowie nijacy i jakoś tak przysypiałem. Ja dodam od siebie Lucyfer. Lekki serial który się przyjemnie ogląda i podobnie Izombie.
0
Mi jakoś to Juve nie pasuje. Prędzej obstawialbym MU czy juz nawet PSG.
0
Coś Ty. 38 to bardzo dużo jak na napastnika. Już obniżył loty dosyć
0
W Juve Paulinho by się lepiej odnalazł niż w u nas imho. Oni nie graja tak kombinacyjnej piłki
0
Jeżeli miałby drugi taki sezon to czemu nie.
1
Dla mnie Leo Beenhakker był takim trenerem. Facet miał jaja, nie miał wielko pfoilowych gwiazd jak teraz a i tak osiągał jakieś tam sukcesy.
0
To jest fejk raczej więc bez lipki
0
Piękna brama :)
1
Tiaaa xDDDDDD
1
Ide kanapke robić
0
Bo u niego nie ma obiadków, klepania po plecach, pocieszania tylko ciężka tyrka i zapier****. Nie ma chodzenia dla Messiego bo to żaden wyjątek tylko każdy musi biegać, kryć i cofać się do obrony. Zobacz co jest w ATM. Tam nie ma świętych krów. Tam nie gra się za nazwisko.
0
Simeone nie będzie trenował repry dopóki w niej gra Messi