2

@norbi77 Gol dla realu gol prawidłowy. Gol przeciwko trzeba anulować bo przegramy.

11

Kiedy nota 0 to i tak za dużo...

5

Przełączyć z Barcelony na ekstraklasę to jest jak wstrząs mózgu....

2

Sędzia robił co mógł ale wygraliśmy. Szkoda Interu ale trudno. Cieszmy się z dziś.

0

Matko co to był za strzał.

0

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

0

Jak nie ręka to leci w bramkę i to nie będzie karny?

1

Jak on tego nie trafił....

0

@kuz Spalony nas uratował od karnego bo na VAR siedzi Perez i by się nie odważyli cofnąć. A tak dostał sygnał z automatu i nie miał wyjścia.

0

Ciekawe gdzie są ci wszyscy malkontenci co tu byli przy 0:2.

1

Przecież go nawet nie dotknął w tej akcji.

0

@adamek20151 W sumie się nie przyglądałem. Jakiś rycerz tam jest i coś co nie wiem czym ma być z drugiej strony. Moim zdaniem słabe ale jak mu się podoba to ma hehe.

12

Piękny sezon.


0

@Ls0811 A no to całkiem zasadne pytanie w sumie bo ona jest z ugrupowania które bardzo chętnie jest za "uchodźcami".

0

@BorzyKrzys Ciekawe jakie było pytanie. Jestem za tym żeby jak kogoś stać i zarobił uczciwie to niech wydaje jak chce i może sobie kupić nie 6 a 6 milionów mieszkań. Nikomu nic do tego.

1

@kanver_ Bym to wywalił do śmietnika...

1

@Faro Wymówka wymówką ale fakt że brakło doświadczenia które przychodzi z czasem. Gdyby w 92 zamiast pchać na przód i strzelać żeby strzelić czwartego w tym momencie nie potrzebnego zagrać bardziej wyrachowanie do tyłu albo lecieć pod linię końcową to mogło by być inaczej. Tym bardziej że (przynajmniej tak myślę) trener im na to zwrócił uwagę bo była zmiana w 91 żeby uspokoić i spowolnić granie.

0

@FcPortoFan1999 2 mecze 5 punktów jak się tak skończy Śląsk leci.

0

@MesQueUnClub96 Akcja z gaśnicą bardzo dobra. Skoro lewactwo (bo to nawet nie lewica tylko level wyżej) chcę wywalać krzyże to dlaczego ma się palić ten świecznik w sejmie?

1

@Patry10 Z jednej strony tak ale gdyby sędzia gwizdał normalnie to nie dalibyśmy sobie frajersko strzelić i by nie było dyskusji.

4

@Koriolan A najlepsze jest to że to są tylko ostatnie. A latała masa filmów czarno-białych gdzie były dziwne karne czy spalone. To się dzieje od 100 lat tak jak mówił trener Atletico.

0

0

@Comentateiro Z jednej strony racja. Ale z drugiej siedzieć cicho nie powinni bo znów nam dadzą tego dziada z VARu w ważnych meczach. Wiadomo że my nie wykorzystali swoich szans. Bramkarz miał mecz życia. Nasz nie pomógł w pierwszym. Martin ogólnie słabo (ok 2 asysty ale masa strat podań do przeciwnika i słabo w obronie). Araújo zawalił. A mimo to wszystko gdyby sędzią był uczciwy i gwizdał to by nie było sytuacji z golem na 3:3 i najprawdopodobniej byśmy weszli bo było 2 minuty i wolny dla nas. Nie mogą tego tak zostawić tym bardziej że ten sam chłop nie widział ręki nomen omen z Interem która też mogła wiele zmienić.

1

Mnie tylko zastanawia czy w wypadku zwycięstwa Komara coś dostaniemy. Często w kontraktach są zmienne typu wygra LM czy zdobędzie Złotą piłkę. Czy The Szwagros o tym pomyśleli? Ciekawe.

1

@Kgorecki2500 Słyszałem kiedyś teorię że to są jego wyrzuty sumienia. Podobno w lore on nie był za nirmalny ale nie wiem ile w tym prawdy.

A w google w sumie znalazłem taki tekst do tego chłopa z piramidą na łbie

"Byłem słaby. Dlatego cię potrzebowałem... Potrzebowałem kogoś, żeby ukarał mnie za moje grzechy... Ale to już koniec tego wszystkiego. Znam prawdę. Teraz nadszedł czas, by to zakończyć".

0

@lithotripter No o tym też słyszałem ale nie wiem czy to w sensie prawnym jest w mocy. A jeśli tak to czy w jakimś sądzie nie dałoby się tego obalić. Bo my nie byliśmy suwerennym krajem (przynajmniej faktycznie bo oficjalnie tak ale jak sytuacja wyglądała to każdy wie).

0

@draxidox "Co nie oznacza, że nie będziemy rozmawiać o wspólnych projektach, wspólnych pomysłach". Czyli muzeum w jakiejś budzie koszt z milion i cyk koniec tematu. Ciekawe czy jest chociaż jeden papier gdzie my się zrzekamy tych pieniędzy albo coś podobnego. Patrząc na to że nawet nie było (podobno) podpisanego pokoju między szkopami a nami to może się okazać że nie ma takich dokumentów. Ale nic nie dostaniemy bo tu rządy są nieudolne w polityce wewnętrznej a co dopiero zewnętrznej gdzie trzeba na kogoś wywierać nacisk. Przecież my zawsze "żeby się ktoś nie obraził".

0

@Bzyczekk I co to zmieni jak ludzie nie decydują kto sędziuje. Za chwilę znów będzie potrzebny przekręt i wejdzie do gry.

1

@Romario87 @Jacob94 Matko. To był tak ewidetny sarkazm że aż szok. Od dziś będę dopisywał (sarkazm).....

0

@Bzyczekk Nic się nie zmieni bo on w LM już nie pierwszy raz się myli i do tej pory wszystko OK więc dlaczego nagle miałoby się coś zmienić. Czasem mam wrażenie że jak trzeba kontrowersji to jest zadaniowiec i tyle zrobi jak ma być. A do tego jeszcze ślepy na VAR i można było być pewny że się będzie działo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?