Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
5
@MesQueUnClub96 Gorzej ktoś taki jak Tusk może mieć za chwilę pełnię władzy to jest dopiero niewyobrażalne.
0
@beter2 Czyli dla laika to znaczy tyle że co? Napisali że ich zaatakowali co było nie prawdą i postawili strone niedziałającą żeby udowodnić że ich atakowali?
2
@July_6_BcN Po co? Żeby była trzecia całkowicie taka sama partia? Jest Tusk Hołownia i jeszcze Sikorskiego potrzeba. Skończyło by się na tym że Tusk by ich zjadł i tyle.
0
Dziś brat był w sklepie a tam takie coś
https://ibb.co/QvS9GD1n
K... z tydzień temu w tym samym sklepie ta sama czekolada była po 13 złotych. Przecież oni są poj....
1
@blakkudium @szymonekk Rasiści. Trzeba wprowadzić zakaz zbliżania do Viniego będzie mu łatwiej. Pamiętajmy że on chce tylko w piłkę grać a oni mu nie pozwalają.
1
No i część. Do zobaczenia w następnym sezonie.
2
Chyba my wyciągnęli wnioski po Interze.
0
Zakładam się że tu jeszcze będzie czerwo. A oby po meczu kibice nie wlecieli na murawę.
9
Chuj to zrobił celowo. Pięść zaciśniętą i wali w klatę.
0
@Azrik Na trzech Messich to by chyba każdy wymienił (chociaż zależy od tego w jakim wieku bo jak 34 lata to nie wiem).
0
Coś nie może do 100 dobić.
2
Naprawdę. Mieć tak groźne drugie skrzydło to by było cudownie.
0
@Fake69 Właśnie widzę dlatego dałem edit.
1
Ale wyjebał. Jak Leo a dopiero 17 lat.
0
Ten ma kartkę a drugi schodzi... To dużo pokazuje.
Edit: Aha chyba jednak się rozleciał. Dobrze że sezon się kończy. Pedriego poskładali więc może innnych też dadzą radę.
0
@arasz1819 "Pamiętajcie, zawsze jak pomagacie biednemu to nie tylko ma oddać chałupę, ale jeszcze 120% pożyczki, którą mu "daliście" na wykup za bezcen :]" nie mów że jesteś frajer i robisz inaczej....
Mnie dziwi to 120% zawsze biore minimum 273% inaczej się nie opłaca.
0
@Kgorecki2500 JKM ma rację. No chyba że ktoś serio myśl że SM będzie w II turze ale to już trzeba być całkiem niezorientowany (chciałbym się mylić ale szansę są praktycznie zerowe).
0
@tomek8756 Powodzi się. Telewizor w szpitalu... Jak ja byłem w 2004 lat temu to nie było.
1
@ViscaelBarca2007 Dokładnie. Chociaż z drugiej strony lepiej powoli a dobrze niż żeby miała być jakaś tragedia.
1
@Gaucho Celować a trafić to są dwie różne rzeczy hehe.
3
@Hosh Kurde. Myślałem że to nowy Tetris a to jakieś kryminalysty....
4
@Eklerek Tyle znaczymy co nic bo jak się od 30 lat robi każdemu dobrze zamiast dbać o siebie to wszyscy wiedzą że można nas ignorować. I tak zrobimy wszystko jak się nas poklepie po pleckach.
3
Dopóki tli się nadzieja to wszystkie ręce na pokład. Sędziowie robią co mogą ale jutro się skończy.
1
@Benz Spoiler. Niedźwiedź zjadł... całą paczkę.
3
@BorzyKrzys Podkładka jakby czasem wygrał ten co nie powinien.
1
@Ojciec5tkidzieci Nie spasiony tylko "body positive" ty przebrzydły FATOFOBIE.
0
@GTBTP "W Polsce mówi się jedno, a za granicą, co innego". A to akurat u polityków z popis normalne haha Pinokio też w Brukseli mówił jedno a w Warszawie drugie. Nic tylko pogratulować wyborcom.
0
@Luciano99 Przecież podobno żonę masz. Do dzieła.
2
Tam to policja powinna stać żeby znów naszych nie zaatakowali.