1

Komentarz usunięty

5

@MesQueUnClub96 Gorzej ktoś taki jak Tusk może mieć za chwilę pełnię władzy to jest dopiero niewyobrażalne.

0

@beter2 Czyli dla laika to znaczy tyle że co? Napisali że ich zaatakowali co było nie prawdą i postawili strone niedziałającą żeby udowodnić że ich atakowali?

2

@July_6_BcN Po co? Żeby była trzecia całkowicie taka sama partia? Jest Tusk Hołownia i jeszcze Sikorskiego potrzeba. Skończyło by się na tym że Tusk by ich zjadł i tyle.

0

Dziś brat był w sklepie a tam takie coś

https://ibb.co/QvS9GD1n

K... z tydzień temu w tym samym sklepie ta sama czekolada była po 13 złotych. Przecież oni są poj....

1

@blakkudium @szymonekk Rasiści. Trzeba wprowadzić zakaz zbliżania do Viniego będzie mu łatwiej. Pamiętajmy że on chce tylko w piłkę grać a oni mu nie pozwalają.

1

No i część. Do zobaczenia w następnym sezonie.

2

Chyba my wyciągnęli wnioski po Interze.

0

Zakładam się że tu jeszcze będzie czerwo. A oby po meczu kibice nie wlecieli na murawę.

9

Chuj to zrobił celowo. Pięść zaciśniętą i wali w klatę.

0

@Azrik Na trzech Messich to by chyba każdy wymienił (chociaż zależy od tego w jakim wieku bo jak 34 lata to nie wiem).

0

Coś nie może do 100 dobić.

2

Naprawdę. Mieć tak groźne drugie skrzydło to by było cudownie.

0

@Fake69 Właśnie widzę dlatego dałem edit.

1

Ale wyjebał. Jak Leo a dopiero 17 lat.

0

Ten ma kartkę a drugi schodzi... To dużo pokazuje.

Edit: Aha chyba jednak się rozleciał. Dobrze że sezon się kończy. Pedriego poskładali więc może innnych też dadzą radę.

0

@arasz1819 "Pamiętajcie, zawsze jak pomagacie biednemu to nie tylko ma oddać chałupę, ale jeszcze 120% pożyczki, którą mu "daliście" na wykup za bezcen :]" nie mów że jesteś frajer i robisz inaczej....

Mnie dziwi to 120% zawsze biore minimum 273% inaczej się nie opłaca.

0

@Kgorecki2500 JKM ma rację. No chyba że ktoś serio myśl że SM będzie w II turze ale to już trzeba być całkiem niezorientowany (chciałbym się mylić ale szansę są praktycznie zerowe).

0

@tomek8756 Powodzi się. Telewizor w szpitalu... Jak ja byłem w 2004 lat temu to nie było.

1

@ViscaelBarca2007 Dokładnie. Chociaż z drugiej strony lepiej powoli a dobrze niż żeby miała być jakaś tragedia.

1

@Gaucho Celować a trafić to są dwie różne rzeczy hehe.

3

@Hosh Kurde. Myślałem że to nowy Tetris a to jakieś kryminalysty....

4

@Eklerek Tyle znaczymy co nic bo jak się od 30 lat robi każdemu dobrze zamiast dbać o siebie to wszyscy wiedzą że można nas ignorować. I tak zrobimy wszystko jak się nas poklepie po pleckach.

3

Dopóki tli się nadzieja to wszystkie ręce na pokład. Sędziowie robią co mogą ale jutro się skończy.

1

@Benz Spoiler. Niedźwiedź zjadł... całą paczkę.

3

@BorzyKrzys Podkładka jakby czasem wygrał ten co nie powinien.

1

@Ojciec5tkidzieci Nie spasiony tylko "body positive" ty przebrzydły FATOFOBIE.

0

@GTBTP "W Polsce mówi się jedno, a za granicą, co innego". A to akurat u polityków z popis normalne haha Pinokio też w Brukseli mówił jedno a w Warszawie drugie. Nic tylko pogratulować wyborcom.

0

@Luciano99 Przecież podobno żonę masz. Do dzieła.

2

Tam to policja powinna stać żeby znów naszych nie zaatakowali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?